Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Seniors (female) -70
LC - Juniors (female) -65
KL - Older cadets (male) -63
K1 - Juniors (male) -54
K1 - Juniors (male) -71
LK - Juniors (male) -63,5
PF - Seniors (female) -70
2035
602
6
SARA PAČIĆ (BIHAC)
534
0
MIJA UKROPINA (KBV)
Medalists
1. SARA PAČIĆ, "ZINO"
2. MIJA UKROPINA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -65
3058
500
3
TEODORA MIČIĆ (KBV)
606
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
3059
632
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3061
500
0
TEODORA MIČIĆ (KBV)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. TEODORA MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
KL - Older cadets (male) -63
4024
496
1
ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV)
473
2
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
469
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
4026
1
0
ADNAN DEDIC (CBS)
373
3
DARKO NAJDOV (MKD)
103
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
4027
473
3
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
469
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
4028
373
1
DARKO NAJDOV (MKD)
103
2
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
4030
473
1
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
103
2
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
Medalists
1. BENCE DEBRE, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. ILIJA VUJOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. DARKO NAJDOV, WAKO MACEDONIA
3. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
K1 - Juniors (male) -54
RING027
657
0
SRĐAN VUČEN (KBV)
532
3
SIMO JOSIPOVIĆ (888)
Medalists
1. SIMO JOSIPOVIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. SRĐAN VUČEN, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----
K1 - Juniors (male) -71
RING006
656
0
MILJAN KOVAČEVIĆ (KBV)
325
3
ĐORĐE KAJTEZ (888)
404
ŽUNIĆ TARIK (POSUJŠE)
RING043
325
3
ĐORĐE KAJTEZ (888)
404
0
ŽUNIĆ TARIK (POSUJŠE)
Medalists
1. ĐORĐE KAJTEZ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. ŽUNIĆ TARIK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. MILJAN KOVAČEVIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
LK - Juniors (male) -63,5
RING036
499
0
VANJA DUJIN (KBV)
227
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. VANJA DUJIN, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----