Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -74
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) +94
LC - Seniors (female) -55
PF - Younger cadets (male) -42
1034
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
595
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1036
274
3
MORIS TRBULIN (LAV)
428
8
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1037
387
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
360
0
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
1038
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
439
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
1039
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
428
2
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1040
387
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
428
0
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
PF - Younger cadets (male) +47
2004
234
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
558
4
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2004A
597
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
681
6
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2006
558
7
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
1
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2007
681
2
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
0
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2009
558
2
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
681
3
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
Medalists
1. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
2. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. JAHJA BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
PF - Juniors (male) -63
2022
563
0
HUSEJN KAROVIĆ (TAEKYON)
483
5
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
578
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2024
483
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
578
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HUSEJN KAROVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
PF - Juniors (male) -74
2023
564
6
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
628
0
ADIS BEĆOVIĆ (TOOORNA)
573
NERMIN KEREŠ (TAEKYON)
2025
564
0
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
573
5
NERMIN KEREŠ (TAEKYON)
Medalists
1. NERMIN KEREŠ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ABDULAH SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ADIS BEĆOVIĆ, KBV Tornado Sarajevo
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
3005
567
2
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
361
1
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
73
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
3008
567
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
73
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SANJIN HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
3013
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
569
0
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
111
RAYMUND BALI (NY SE)
3015
187
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
653
0
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
453
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3016
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
111
0
RAYMUND BALI (NY SE)
3017
187
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
453
3
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3020
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
453
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. BENCE KAJTÁR, Esztergomi KBSE
2. IBRAHIM NADAREVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. RAYMUND BALI, Nyergesujfalu SE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Juniors (male) -63
3035
262
1
MILÀN HABDA (CONTROL)
267
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
3037
351
0
MERIM KARABEGOVIĆ (LJUTOCH)
229
3
ADAM HERCOG (OMEGA)
3038
570
0
HUSEJN KAROVIĆ (TAEKYON)
235
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
239
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
3039
267
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
229
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
3040
235
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
239
0
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
3042
267
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
235
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ADNAN HALILOVIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC - Juniors (male) -74
3048
173
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
244
0
EDNAN AGIĆ (CBS)
571
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
3050
185
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
574
1
NERMIN KEREŠ (TAEKYON)
288
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
3051
173
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
571
0
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
3052
185
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
288
0
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
3054
173
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
185
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
Medalists
1. BALÁZS TAR, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. ABDULAH SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. MURIZ HADŽIKADUNIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC - Juniors (male) +94
3056
639
0
BENJAMIN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
572
3
AHMED KADIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. AHMED KADIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. BENJAMIN BRATINŠČAK, KBV Ormož
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -55
3069
617
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
566
0
SAMRA MRŠO (TAEKYON)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. SAMRA MRŠO, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
3. ----