Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -32
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) +65
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -74
PF - Seniors (male) -63
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -74
PF - Seniors (male) -79
PF - Seniors (male) +94
PF - Seniors (female) -70
PF - Veterans (male) +84
PF - Younger cadets (male) +47
2001
375
4
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
193
14
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
2002
414
7
EDI HALILI (RADULOV)
408
3
TILEN REPINA (PTUJ)
2003
372
2
MATKO PREBEG (KUTINA)
387
6
AMIL TUTIC (BIHAC)
434
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2004
164
2
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
252
10
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
423
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2005
373
3
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
242
13
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
288
ANDREY GALINOV (MASARU)
2006
193
2
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
414
5
EDI HALILI (RADULOV)
2007
387
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
434
11
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2008
252
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
423
10
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2009
242
9
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
288
2
ANDREY GALINOV (MASARU)
2010
414
5
EDI HALILI (RADULOV)
434
4
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2011
423
7
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
242
1
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
2013
414
0
EDI HALILI (RADULOV)
423
5
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
2. EDI HALILI, teamRADULOV
3. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. DIMITAR BOGDANOV, teamRADULOV
PF - Younger cadets (female) -42
2012
186
3
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
431
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
282
VALERIA JELIASKOVA (MASARU)
2014
431
7
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
282
0
VALERIA JELIASKOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. VALERIA JELIASKOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOL DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
2015
170
7
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
294
2
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
255
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2018
170
8
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
255
0
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. LEJLA JAHJA, LAV, Medulin
3. NIKOL DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
PF - Older cadets (male) -32
2016
574
0
ELMIR PEZIĆ (KALESIJ)
166
10
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2017
575
0
ENES PEZIĆ (KALESIJ)
306
10
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
2021
166
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
306
4
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
Medalists
1. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ENES PEZIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ELMIR PEZIĆ, KBS Golden team Kalesija
PF - Older cadets (male) -37
2019
420
3
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
297
2
NIKOLAI PETROV (MASARU)
2020
293
1
MARTIN JELEV (MASARU)
291
7
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
2024
420
3
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
291
0
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
Medalists
1. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
2. MIHAIL TZVETKOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARTIN JELEV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Older cadets (male) -42
2022
115
0
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
312
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
2023
310
6
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
520
0
DORIAN HORVAT (ZG)
2027
312
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
310
0
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Medalists
1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR GAVRAN, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
PF - Older cadets (male) -47
2025
366
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
169
8
MORIS TRBULIN (LAV)
2026
471
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
450
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2028
169
9
MORIS TRBULIN (LAV)
450
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
2029
469
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
264
0
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
Medalists
1. EMIN ORASCANIN, "ZINO"
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
2030
424
7
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
305
0
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
2031
180
5
ANTON MILCHEV (MASARU)
253
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
2033
424
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
253
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. ANTON MILCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. VALENTIN ALEXIEV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Older cadets (male) -63
2032
281
3
ANTON MILCHEV (MASARU)
260
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
500
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2034
281
2
ANTON MILCHEV (MASARU)
500
3
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
2. ANTON MILCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
2035
599
0
DEJAN JANJILOVIC (RUDAR)
397
0
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
2036
396
9
NIKO RITLOP (PTUJ)
377
1
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
2038
397
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
396
2
NIKO RITLOP (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NIKO RITLOP, PTUJ
3. ----
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA
PF - Older cadets (female) -37
2037
602
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
499
7
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
603
NIKOLINA DEVČIĆ (TGRBROD)
2039
499
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
603
1
NIKOLINA DEVČIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. NIKOLINA DEVČIĆ, TIGAR BROD
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ----
PF - Older cadets (female) -42
2040
295
12
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
172
15
PAULA UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
2. NIKOL DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
2041
391
8
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
522
1
LARA MEIĆ (ZG)
Medalists
1. ARIJANA SILAJDŽIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
2042
200
0
ERNADA MUHIĆ (TEŠANJ)
398
9
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
412
INA SKAZA (PTUJ)
2045
398
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
412
0
INA SKAZA (PTUJ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. INA SKAZA, PTUJ
3. ERNADA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
2043
206
4
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
201
2
AZRA MUHIĆ (TEŠANJ)
2044
363
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
406
11
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
2046
206
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
406
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. AZRA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
PF - Older cadets (female) +65
2047
257
0
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
452
10
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
2. LEJLA JAHJA, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -69
2048
426
0
EMIL KROSNOV (RADULOV)
468
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
383
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2050
426
8
EMIL KROSNOV (RADULOV)
383
1
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -74
2049
382
0
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
470
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MURIZ HADZIKADUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -63
2051
53
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
427
0
EMIL KROSNOV (RADULOV)
Medalists
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -69
2052
54
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
368
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -74
2053
565
0
DOMAGOJ PERIĆ (TGRBROD)
464
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
2053A
621
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
63
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
2055
565
2
DOMAGOJ PERIĆ (TGRBROD)
621
12
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DOMAGOJ PERIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -79
2054
465
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
72
0
AJREDIN AJETI (2181986)
Medalists
1. AJREDIN AJETI, KBS "Spartanac" Zitiste
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) +94
2056
67
10
ZHANG ADRIÁN (BER.)
47
2
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
Medalists
1. ZHANG ADRIÁN, BEREMEND SPORT KFT
2. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniors (female) -70
2057
585
5
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (TOM GYM)
513
6
LARISA SAČIĆ (LAV)
Medalists
1. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Veterans (male) +84
2058
43
11
ISTVÁN TÓTH (BER.)
45
2
NAGY ZSOLT (BER.)
Medalists
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. NAGY ZSOLT, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----