Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -32
LC - Older cadets (female) -37
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (female) -65
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -65
LC - Juniors (female) +70
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) -94
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -55
LC - Seniors (female) -65
LC - Seniors (female) -70
LC - Veterans (male) +84
LC - Older cadets (male) -32
4001
571
0
ADMIR HALILOVIĆ (KALESIJ)
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
352
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
4002
351
0
MEHMED CETIN (IZAZOV)
362
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
55
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
4003
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
352
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
4004
362
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
55
0
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
4007
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
362
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. JASMINA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -37
4005
56
0
JASMINA SPAHIĆ (TEŠANJ)
269
3
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4006
4
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
441
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
4010
269
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. JASMINA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -42
4008
521
0
DORIAN HORVAT (ZG)
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
4009
359
2
RENE KALIMAN (DRAGA)
442
1
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4012
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
359
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
LC - Older cadets (male) -47
4011
112
1
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
239
2
VUK MIČIĆ (KBV)
93
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
4013
239
0
VUK MIČIĆ (KBV)
93
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. VUK MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
4014
111
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
581
0
AMEL KLISURA (FOJNICA)
4015
272
0
ŠABAN MAHMUTOVIĆ (BORAC)
378
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
4016
490
3
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
475
0
MARKO SENJAK (GROM)
271
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
4017
111
2
JASMIN DAJIC (2002BIH)
378
1
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
4018
490
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
271
3
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
4020
111
2
JASMIN DAJIC (2002BIH)
271
1
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
Medalists
1. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
2. HARIS ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Older cadets (male) -57
4019
254
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
223
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
498
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
388
AMIL TUTIC (BIHAC)
79
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
4021
254
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
498
1
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
4022
388
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
79
1
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
4025
254
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
388
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. EMIR KURTIĆ, Radnicki
LC - Older cadets (male) -63
4023
596
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
128
0
JURE ČUTURA (POSUJŠE)
4024
473
0
MARIN KNEZOVIĆ (GROM)
334
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
4026
596
1
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
334
2
AMIR AJDINI (2002BIH)
Medalists
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. ALDIN MASLEŠA, BALKAN KONJIC
3. MARIN KNEZOVIĆ, KBK GROM Posušje
3. JURE ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LC - Older cadets (male) +69
4027
492
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
273
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
4028
472
3
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
572
0
ZAIM KULANIĆ (KALESIJ)
4029
489
1
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
474
2
MARIN CULJAK (GROM)
609
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
4030
492
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
472
0
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
4031
474
0
MARIN CULJAK (GROM)
609
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
4033
492
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
609
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. HUSO TURIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. MUNIR MUJČIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARIN CULJAK, KBK GROM Posušje
3. GABRIJEL ČOLIĆ, KBK GROM Posušje
LC - Older cadets (female) -32
4032
611
0
HALIMA NOĆIĆ (KALESIJ)
610
3
LAMIJA NOĆIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. LAMIJA NOĆIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. HALIMA NOĆIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -37
4034
567
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
590
0
NIKOLINA DEVČIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. NIKOLINA DEVČIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -50
4035
392
3
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
523
0
LARA MEIĆ (ZG)
97
TIJANA RADIĆ (VELEZ)
4038
392
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
97
3
TIJANA RADIĆ (VELEZ)
Medalists
1. TIJANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
4036
14
3
EDITA BRKIĆ (TEŠANJ)
20
0
NADIRA SPAHIĆ (TEŠANJ)
4037
205
3
ERNADA MUHIĆ (TEŠANJ)
577
0
HAJRIJA HUJDUR (KALESIJ)
4039
14
3
EDITA BRKIĆ (TEŠANJ)
205
0
ERNADA MUHIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. EDITA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ERNADA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. NADIRA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HAJRIJA HUJDUR, KBS Golden team Kalesija
LC - Older cadets (female) -60
4040
364
2
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
202
1
AZRA MUHIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. AZRA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -65
4041
247
3
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
268
0
FATIMA SOLO (BORAC)
Medalists
1. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
2. FATIMA SOLO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
4042
62
2
ANES HASANOVIĆ (TEŠANJ)
505
1
LUKA DESIĆ (KUTINA)
76
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
4044
62
0
ANES HASANOVIĆ (TEŠANJ)
76
3
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
Medalists
1. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
2. ANES HASANOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ----
LC - Juniors (male) -69
4043
580
2
MEŠA BAKIR (FOJNICA)
8
1
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MEŠA BAKIR, KBV FOJNICA
2. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
4045
348
3
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
461
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
Medalists
1. EMSAD BEVRNJA, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. AZIZ MUDROV, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -55
4046
598
0
ZORANA NIKOLIC (2181986)
95
3
IVANA RADIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. ZORANA NIKOLIC, KBS "Spartanac" Zitiste
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -65
4047
503
2
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
355
1
ALEKSANDRA RAPAIC (2181986)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ALEKSANDRA RAPAIC, KBS "Spartanac" Zitiste
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) +70
4048
578
0
ELMA OMEROVIĆ (KALESIJ)
569
3
ELMA MEHMEDOVIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. ELMA MEHMEDOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. ELMA OMEROVIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
4049
369
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
52
1
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
71
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
4051
369
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
71
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IZET BERIŠA, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
LC - Seniors (male) -74
4050
540
3
MARIO JUKIC (TGRBROD)
80
0
EDVIN RESIDBEGOVIC (RADNICK)
236
ENES KOVAČEVIĆ (RADNICK)
4052
540
3
MARIO JUKIC (TGRBROD)
236
0
ENES KOVAČEVIĆ (RADNICK)
Medalists
1. MARIO JUKIC, TIGAR BROD
2. ENES KOVAČEVIĆ, Radnicki
3. EDVIN RESIDBEGOVIC, Radnicki
3. ----
LC - Seniors (male) -79
4053
446
2
KENAN AHMETOVIĆ (ODŽAK13)
597
1
AJREDIN AJETI (2181986)
608
ELVEDIN KOVAČEVIĆ (RADNICK)
4055
446
1
KENAN AHMETOVIĆ (ODŽAK13)
608
2
ELVEDIN KOVAČEVIĆ (RADNICK)
Medalists
1. ELVEDIN KOVAČEVIĆ, Radnicki
2. KENAN AHMETOVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. AJREDIN AJETI, KBS "Spartanac" Zitiste
3. ----
LC - Seniors (male) -89
4054
536
3
MISLAV KATAVIĆ (TGRBROD)
230
0
SELVER MAHMIĆ (USORA)
Medalists
1. MISLAV KATAVIĆ, TIGAR BROD
2. SELVER MAHMIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -94
4056
175
0
ŽILVINAS BOSKA (LKF)
66
3
ZHANG ADRIÁN (BER.)
Medalists
1. ZHANG ADRIÁN, BEREMEND SPORT KFT
2. ŽILVINAS BOSKA, Lithuanian kickboxing federation
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
4057
563
3
MARIO MATUKA (TGRBROD)
390
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
4058
57
3
SALIH KARGIĆ (TEŠANJ)
48
0
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
4060
563
2
MARIO MATUKA (TGRBROD)
57
1
SALIH KARGIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MARIO MATUKA, TIGAR BROD
2. SALIH KARGIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
LC - Seniors (female) -55
4059
225
0
BAHRIJA ALIĆ (USORA)
256
3
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
Medalists
1. ŠEJLA ORAŠČANIN, "ZINO"
2. BAHRIJA ALIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -65
4061
77
2
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
544
1
ANI BALEK (TGRBROD)
514
LARISA SAČIĆ (LAV)
4063
77
3
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
514
0
LARISA SAČIĆ (LAV)
Medalists
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
2. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
3. ANI BALEK, TIGAR BROD
3. ----
LC - Seniors (female) -70
4062
555
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (TOM GYM)
11
3
DŽEJLANA PIRO (TEŠANJ)
Medalists
1. DŽEJLANA PIRO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
LC - Veterans (male) +84
4064
173
3
VADIM ZELEV (LKF)
46
0
NAGY ZSOLT (BER.)
44
ISTVÁN TÓTH (BER.)
4065
173
0
VADIM ZELEV (LKF)
44
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
Medalists
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. VADIM ZELEV, Lithuanian kickboxing federation
3. NAGY ZSOLT, BEREMEND SPORT KFT
3. ----