Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (male) -32
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -32
3001
5
3
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
29
0
SENAD NURKOVIĆ (UNIRO)
439
LUKA BANDIC (KBS)
1
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
163
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
3003
5
3
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
439
0
LUKA BANDIC (KBS)
3002
1
2
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
163
1
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
3005
5
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
1
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. UROS PETROVIC, Anarchy Gym
3. LUKA BANDIC, KBS "Deveta Četa" Pale
KL - Older cadets (male) -37
3004
456
0
OGNJEN ŽARKOVIĆ (GACKO)
2
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
515
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
6
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
270
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
3006
2
0
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
515
3
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
3007
6
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
270
3
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
3009
515
3
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
270
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Older cadets (male) -42
3008
519
1
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
455
2
LUKA GUDELJ (GACKO)
360
RENE KALIMAN (DRAGA)
30
ISHAK AGOVIĆ (UNIRO)
437
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
3010
455
3
LUKA GUDELJ (GACKO)
360
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
3011
30
2
ISHAK AGOVIĆ (UNIRO)
437
1
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
3014
455
3
LUKA GUDELJ (GACKO)
30
0
ISHAK AGOVIĆ (UNIRO)
Medalists
1. LUKA GUDELJ, KBV "Ratnik" Gacko
2. ISHAK AGOVIĆ, KickBox Klub Univerzum
3. RENE KALIMAN, DRAGA
3. BORISLAV MILUTINOVIC, KBS "Deveta Četa" Pale
KL - Older cadets (male) -47
3012
161
0
DJORDJE NESKOVIC (KOLUBAR)
438
3
LUKA LOPATIĆ (KBS)
3013
92
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
31
0
DEMIR DEMIĆ (UNIRO)
3015
438
0
LUKA LOPATIĆ (KBS)
92
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. LUKA LOPATIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. DEMIR DEMIĆ, KickBox Klub Univerzum
3. DJORDJE NESKOVIC, Anarchy Gym
KL - Older cadets (male) -52
3016
232
3
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
32
0
AMAR MURIĆ (UNIRO)
150
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
3017
347
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
516
0
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
485
STEFAN PUTINČANIN (BATAJA)
3018
232
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
150
3
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
3019
347
2
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
485
1
STEFAN PUTINČANIN (BATAJA)
3021
150
1
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
347
2
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
Medalists
1. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. TARIK BAČIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. STEFAN PUTINČANIN, KBK BATAJNICA
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
KL - Older cadets (male) -57
3020
480
3
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
222
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
136
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
162
UROS NESKOVIC (KOLUBAR)
576
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
3022
480
1
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
136
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
3023
162
0
UROS NESKOVIC (KOLUBAR)
576
3
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
3025
136
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
576
1
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. AMAR AVDIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. MIHAIL NOGOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. UROS NESKOVIC, Anarchy Gym
KL - Older cadets (male) -63
3024
86
3
ANŽE ŽUNEC (SEVNICA)
35
0
ALDIN KUJEVIĆ (UNIRO)
457
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
153
ABAZ KUČEVIĆ (KBVFTC)
218
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
3026
123
3
AHMED AŠANI (N. GRAD)
605
0
HAZBO KALAČ (UNIRO)
217
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
401
UROS MICIC (,,056")
108
DJORDJE BLAGOJEVIC (KBKTIVA)
3027
86
0
ANŽE ŽUNEC (SEVNICA)
457
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3028
153
2
ABAZ KUČEVIĆ (KBVFTC)
218
1
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
3029
123
3
AHMED AŠANI (N. GRAD)
217
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
3030
401
0
UROS MICIC (,,056")
108
3
DJORDJE BLAGOJEVIC (KBKTIVA)
3031
457
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
153
0
ABAZ KUČEVIĆ (KBVFTC)
3032
123
3
AHMED AŠANI (N. GRAD)
108
0
DJORDJE BLAGOJEVIC (KBKTIVA)
3034
457
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
123
0
AHMED AŠANI (N. GRAD)
Medalists
1. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. AHMED AŠANI, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ABAZ KUČEVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. DJORDJE BLAGOJEVIC, Kik boks klub Tivat
KL - Older cadets (male) -69
3033
399
3
DRAGISA CEBIC (,,056")
100
0
SAVO LUBARDA (BUDVA)
220
FARIS MEMIC (ILID-SA)
25
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
106
LUKA PERISIC (KBKTIVA)
3035
476
3
DEJAN JANJILOVIC (RUDAR)
87
0
ANŽE ŽUNEC (SEVNICA)
235
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
349
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
528
MILOŠ MUGOŠA (CG TEAM)
3036
399
2
DRAGISA CEBIC (,,056")
220
1
FARIS MEMIC (ILID-SA)
3037
25
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
106
2
LUKA PERISIC (KBKTIVA)
3038
476
3
DEJAN JANJILOVIC (RUDAR)
235
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
3039
349
0
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
528
3
MILOŠ MUGOŠA (CG TEAM)
3040
399
0
DRAGISA CEBIC (,,056")
106
3
LUKA PERISIC (KBKTIVA)
3041
476
0
DEJAN JANJILOVIC (RUDAR)
528
3
MILOŠ MUGOŠA (CG TEAM)
3043
106
0
LUKA PERISIC (KBKTIVA)
528
3
MILOŠ MUGOŠA (CG TEAM)
Medalists
1. MILOŠ MUGOŠA, Montenegro team
2. LUKA PERISIC, Kik boks klub Tivat
3. DEJAN JANJILOVIC, KBS Rudar Stanari
3. DRAGISA CEBIC, KBC,,056,, Zvornik"
KL - Older cadets (male) +69
3042
99
1
DINO PUPOVIĆ (BUDVA)
296
2
NIKOLA NACEV (MK)
460
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
570
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
124
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
3044
34
0
ERDAN ZEKIĆ (UNIRO)
413
3
ALBAN SHERIFI (MK)
26
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
275
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
582
KERIM DURAK (FOJNICA)
3045
296
3
NIKOLA NACEV (MK)
460
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
3046
570
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
124
0
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
3047
413
1
ALBAN SHERIFI (MK)
26
2
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
3048
275
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
582
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
3049
296
0
NIKOLA NACEV (MK)
570
3
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
3050
26
0
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
275
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
3052
570
2
HUSO TURIĆ (KALESIJ)
275
1
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. HUSO TURIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. NIKOLA NACEV, Macedonia WAKO
3. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj