001 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -32 | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | SENAD NURKOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
002 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 2:1 | UROS PETROVIC (Anarchy Gym) |
003 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | LUKA BANDIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
004 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -37 | OGNJEN ŽARKOVIĆ (KBV "Ratnik" Gacko) |
AB 0:3 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
005 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -32 | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 0:3 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
006 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -37 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | ILIJA PEROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
007 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -37 | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
008 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 1:2 | LUKA GUDELJ (KBV "Ratnik" Gacko) |
009 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -37 | ILIJA PEROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 3:0 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
010 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | LUKA GUDELJ (KBV "Ratnik" Gacko) |
AB 3:0 | RENE KALIMAN (DRAGA) |
011 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | ISHAK AGOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
PTF 2:1 | BORISLAV MILUTINOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
012 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | DJORDJE NESKOVIC (Anarchy Gym) |
PTF 0:3 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
013 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | IVAN PETKOVIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | DEMIR DEMIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
014 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -42 | LUKA GUDELJ (KBV "Ratnik" Gacko) |
AB 3:0 | ISHAK AGOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
015 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -47 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 0:3 | IVAN PETKOVIĆ (Velež Nevesinje) |
016 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | ALDIN TAHIROVIC (Ilidža Sarajevo) |
PTF 3:0 | AMAR MURIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
017 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 3:0 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
018 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | ALDIN TAHIROVIC (Ilidža Sarajevo) |
AB 0:3 | TARIK BAČIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
019 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 2:1 | STEFAN PUTINČANIN (KBK BATAJNICA) |
020 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | MIHAIL NOGOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 3:0 | ANTEJ PENAVA (KBS "TITANIUM" Usora) |
021 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -52 | TARIK BAČIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 1:2 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
022 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | MIHAIL NOGOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 1:2 | IMRAN KOLENOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
023 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | UROS NESKOVIC (Anarchy Gym) |
PTF 0:3 | AMAR AVDIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
024 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | ANŽE ŽUNEC (KBV SEVNICA) |
PTF 3:0 | ALDIN KUJEVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
025 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -57 | IMRAN KOLENOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | AMAR AVDIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
026 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 3:0 | HAZBO KALAČ (KickBox Klub Univerzum) |
027 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | ANŽE ŽUNEC (KBV SEVNICA) |
PTF 0:3 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
028 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | ABAZ KUČEVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 2:1 | BENJAMIN DUCIC (Ilidža Sarajevo) |
029 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 3:0 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
030 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | UROS MICIC (KBC,,056,, Zvornik") |
PTF 0:3 | DJORDJE BLAGOJEVIC (Kik boks klub Tivat) |
031 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
AB 3:0 | ABAZ KUČEVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
032 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
DSQ 3:0 | DJORDJE BLAGOJEVIC (Kik boks klub Tivat) |
033 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -69 | DRAGISA CEBIC (KBC,,056,, Zvornik") |
PTF 3:0 | SAVO LUBARDA (KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO) |
034 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -63 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
AB 3:0 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
035 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -69 | DEJAN JANJILOVIC (KBS Rudar Stanari) |
AB 3:0 | ANŽE ŽUNEC (KBV SEVNICA) |
036 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | DRAGISA CEBIC (KBC,,056,, Zvornik") |
PTF 2:1 | FARIS MEMIC (Ilidža Sarajevo) |
037 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | ADNAN DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 1:2 | LUKA PERISIC (Kik boks klub Tivat) |
038 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | DEJAN JANJILOVIC (KBS Rudar Stanari) |
PTF 3:0 | OLIVER OZVAČIĆ (IVANIĆ GRAD) |
039 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | HIDAJET CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | MILOŠ MUGOŠA (Montenegro team) |
040 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | DRAGISA CEBIC (KBC,,056,, Zvornik") |
PTF 0:3 | LUKA PERISIC (Kik boks klub Tivat) |
041 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | DEJAN JANJILOVIC (KBS Rudar Stanari) |
PTF 0:3 | MILOŠ MUGOŠA (Montenegro team) |
042 | 1/8 | KL - Older cadets (male) +69 | DINO PUPOVIĆ (KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO) |
PTF 1:2 | NIKOLA NACEV (Macedonia WAKO) |
043 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -69 | LUKA PERISIC (Kik boks klub Tivat) |
AB 0:3 | MILOŠ MUGOŠA (Montenegro team) |
044 | 1/8 | KL - Older cadets (male) +69 | ERDAN ZEKIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
WO 0:3 | ALBAN SHERIFI (Macedonia WAKO) |
045 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | NIKOLA NACEV (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | EDVIN IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
046 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 3:0 | LEJS ZELIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
047 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | ALBAN SHERIFI (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | ADNAN DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
048 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | MEHMED ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 3:0 | KERIM DURAK (KBV FOJNICA) |
049 | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | NIKOLA NACEV (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
050 | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | ADNAN DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 0:3 | MEHMED ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
051 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -37 | NIKOLINA DEVČIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 0:3 | PETRA MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
052 | 1/1 | KL - Older cadets (male) +69 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 2:1 | MEHMED ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
053 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -55 | NADIRA SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 3:0 | NEJRA GUTIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
054 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -55 | EDITA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 3:0 | MAJA OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
055 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -60 | TARA BOHATJUK (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | VIKTORIJA VARADINOVA (Macedonia WAKO) |
056 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -55 | NADIRA SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 0:3 | EDITA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
057 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -65 | HANA MIDŽIĆ ("ZINO" ) |
DSQ | FATIMA SOLO (KBS Borac Jelah) |
058 | 1/2 | KL - Older cadets (female) +65 | SELMA PUPOVIĆ (KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO) |
PTF 0:3 | ADNA BEHREM ("ZINO" ) |
059 | 1/2 | KL - Older cadets (female) +65 | DŽEJNA RIZVANOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
PTF 1:2 | STEFANIA ANTONIADU (KBS "Spartanac" Zitiste) |
060 | 1/2 | KL - Juniors (male) -57 | LUKA DESIĆ (KUTINA) |
PTF 0:3 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
061 | 1/1 | KL - Older cadets (female) +65 | ADNA BEHREM ("ZINO" ) |
AB 3:0 | STEFANIA ANTONIADU (KBS "Spartanac" Zitiste) |
062 | 1/1 | KL - Juniors (male) -57 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | LUKA KLIŠANIĆ (ZAGREB) |
063 | 1/2 | KL - Juniors (male) -63 | FILIP KOMŠIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | SLOBODAN BJELIČIĆ (KBS Rudar Stanari) |
064 | 1/2 | KL - Juniors (male) -63 | ELVIN TINJAK (BALKAN KONJIC) |
AB 3:0 | ANES HASANOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
065 | 1/4 | KL - Juniors (male) -69 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
PTF 3:0 | IGOR MIJATOVIĆ (KBK Borac Banja Luka) |
066 | 1/1 | KL - Juniors (male) -63 | FILIP KOMŠIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 3:0 | ELVIN TINJAK (BALKAN KONJIC) |
067 | 1/4 | KL - Juniors (male) -69 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
AB 0:3 | ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA) |
068 | 1/2 | KL - Juniors (male) -69 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
PTF 3:0 | ALEKSANDAR KOVAČEVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
069 | 1/2 | KL - Juniors (male) -69 | ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA) |
AB 3:0 | ADNAN HALILOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
070 | 1/4 | KL - Juniors (male) -74 | FARUK ČARDAKOVIĆ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
PTF 1:2 | EMIR IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
071 | 1/1 | KL - Juniors (male) -69 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
PTF 2:1 | ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA) |
072 | 1/2 | KL - Juniors (male) -74 | EMIR IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | JOVAN RADOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
073 | 1/2 | KL - Juniors (male) -74 | FARUK VRAŽALICA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | MURIZ HADZIKADUNIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
074 | 1/2 | KL - Juniors (male) -79 | ELDAR HALILOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
DSQ 0:3 | KRISTIJAN TRLIN (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
075 | 1/1 | KL - Juniors (male) -74 | EMIR IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
AB 3:0 | MURIZ HADZIKADUNIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
076 | 1/1 | KL - Juniors (male) -79 | KRISTIJAN TRLIN (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 1:2 | ALMEDIN KEHONJIC (KBS Golden team Kalesija) |
077 | 1/1 | KL - Juniors (male) -84 | ELDAR HALILOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | AZIZ MUDROV (KUTINA) |
078 | 1/1 | KL - Juniors (male) +94 | STOLE JORDANOVSKI (Macedonia WAKO) |
DSQ 0:3 | IRVIN PALAVRA (Muay Thai & MMA Club xXx) |
079 | 1/2 | KL - Juniors (female) -55 | JOVANA ARSOVA (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | ZORANA NIKOLIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
080 | 1/2 | KL - Juniors (female) -60 | ALEKSANDRA SPASESKI (KBV SEVNICA) |
PTF 2:1 | MARIJA JANEVA (Macedonia WAKO) |
081 | 1/1 | KL - Juniors (female) -55 | JOVANA ARSOVA (Macedonia WAKO) |
PTF 2:1 | IVANA RADIĆ (Velež Nevesinje) |
082 | 1/1 | KL - Juniors (female) -60 | ALEKSANDRA SPASESKI (KBV SEVNICA) |
PTF 1:2 | ANJA JANKOVIĆ (KBK Borac Banja Luka) |
083 | 1/2 | KL - Juniors (female) -65 | MIHAELA KORDIC (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 0:3 | ALEKSANDRA RAPAIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
084 | 1/2 | KL - Juniors (female) -65 | TEODORA MIČIĆ (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 0:3 | RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA) |
085 | 1/1 | KL - Juniors (female) -70 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | TEODORA BUTKOVIĆ (KBK Borac Banja Luka) |
086 | 1/1 | KL - Juniors (female) -65 | ALEKSANDRA RAPAIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
PTF 1:2 | RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA) |
087 | 1/4 | KL - Seniors (male) -69 | VITO BERANIČ (KBV SEVNICA) |
AB 3:0 | AMAR NUROVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
088 | 1/2 | KL - Seniors (male) -69 | IBRAHIM GVERIĆ ("ZINO" ) |
AB 3:0 | AGO ARTUKOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
089 | 1/2 | KL - Seniors (male) -69 | VITO BERANIČ (KBV SEVNICA) |
PTF 0:3 | ADMIR CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
090 | 1/2 | KL - Seniors (male) -79 | NAIM SAMIU (Macedonia WAKO) |
PTF 2:1 | DOMAGOJ GLAVAS (TIGAR BROD) |
091 | 1/1 | KL - Seniors (male) -69 | ADMIR CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | IBRAHIM GVERIĆ ("ZINO" ) |
092 | 1/1 | KL - Seniors (male) -79 | NAIM SAMIU (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | ŽIGA ŽVEGLIČ (KBV SEVNICA) |
093 | 1/2 | KL - Seniors (male) -84 | EDIN VUČELJ (Taekwon-do Klub Gepard) |
WO 3:0 | ALEN MALJIŠEVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
094 | 1/2 | KL - Seniors (male) -84 | NIKOLA BLAGOJEVIĆ (KBC,,056,, Zvornik") |
DSQ 0:3 | SELVER MAHMIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
095 | 1/1 | KL - Seniors (male) -89 | ALADIN DIZDAREVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
DSQ 0:3 | MARTIN MITIĆ (Macedonia WAKO) |
096 | 1/1 | KL - Seniors (male) -84 | EDIN VUČELJ (Taekwon-do Klub Gepard) |
PTF 3:0 | SELVER MAHMIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
097 | 1/1 | KL - Seniors (male) -94 | MARIO MATUKA (TIGAR BROD) |
DSQ 3:0 | ARTAN SHABANI (Macedonia WAKO) |
098 | 1/2 | KL - Seniors (male) +94 | DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
WO 3:0 | SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BEREMEND SPORT KFT) |
099 | 1/2 | KL - Seniors (female) -55 | ANDREA KOSTOVSKA (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
100 | 1/2 | KL - Seniors (female) -55 | MATEJA POMPE (KBV SEVNICA) |
PTF 0:3 | BAHRIJA ALIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
101 | 1/1 | KL - Seniors (male) +94 | DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 2:1 | SALIH KARGIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
102 | 1/2 | KL - Seniors (female) -60 | LUCIA CMAROVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
PTF 3:0 | MERISA ALJIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
103 | 1/1 | KL - Seniors (female) -55 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
AB 3:0 | BAHRIJA ALIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
104 | 1/1 | KL - Seniors (female) -60 | LUCIA CMAROVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
AB 3:0 | ALMA UZUNOVIĆ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
105 | 1/2 | KL - Seniors (female) -70 | VERONIKA CMAROVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
PTF 3:0 | DŽEJLANA PIRO (CBS"Tešanj"Tešanj) |
106 | 1/1 | KL - Seniors (female) +70 | ANTONELA TOMAŠEVIĆ (TOMISLAV GYM) |
WO 0:3 | JASMINA MERDIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
107 | 1/1 | KL - Seniors (female) -70 | VERONIKA CMAROVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
WO 3:0 | ANTONELA TOMAŠEVIĆ (TOMISLAV GYM) |
108 | 1/2 | KL - Veterans (male) +84 | VADIM ZELEV (Lithuanian kickboxing federation) |
PTF 0:3 | ISTVÁN TÓTH (BEREMEND SPORT KFT) |
109 | 1/1 | KL - Veterans (male) +84 | ISTVÁN TÓTH (BEREMEND SPORT KFT) |
WO 3:0 | NAGY ZSOLT (BEREMEND SPORT KFT) |