Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male) - 15,16 years
K1 - Older juniors (male)- 17,18 years
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male) - 15,16 years
LK-Younger juniors (female) -15,16 years
LK - Older juniors (male)- 17,18 years
LK - Older juniors (female) - 17,18 years
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (male) -63
2021
544
0
SOFIAN JAMAL (SAKAS)
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
630
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
593
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
628
EDO SOFTIC (RADNICK)
508
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
631
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
770
ALEM SOJKO (TM)
205
FAHRUDIN VALJEVIC (PBTEAM)
2023
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
630
0
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
2024
593
3
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
628
0
EDO SOFTIC (RADNICK)
2025
508
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
631
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2026
770
3
ALEM SOJKO (TM)
205
0
FAHRUDIN VALJEVIC (PBTEAM)
2027
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
593
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
2028
508
2
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
770
1
ALEM SOJKO (TM)
2030
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
508
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
Medalists
1. BLAZE NASTOV, Macedonia WAKO
2. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ALEM SOJKO, KICKBOXING TEAM MIRZA