Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male) - 15,16 years
K1 - Older juniors (male)- 17,18 years
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male) - 15,16 years
LK-Younger juniors (female) -15,16 years
LK - Older juniors (male)- 17,18 years
LK - Older juniors (female) - 17,18 years
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (male) -69
2029
336
2
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
512
1
HASTRIT AHMETI (KBKTIVA)
468
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
917
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
471
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
2029A
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
937
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
2031
336
1
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
468
2
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
2032
204
3
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
0
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
2033
917
0
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
0
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
2034
471
0
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2035
468
1
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
2
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
2036
194
2
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
15
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2038
204
0
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
194
3
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
Osvajači medalja
1. LAZAR GAJIC, KBS Vuk Laktasi
2. MAHIR UZICANIN, Prison Break
3. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA ZARIĆ, KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH