001 | 1/4 | KL - Older cadets (female) -37 | NIKOLINA VLASKI (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 0:3 | ILONA KOKOSZKA (UKS GLADIATOR) |
002 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -37 | LARA KARALIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 3:0 | DRAGANA NOVIC (Kick boxing club PRNJAVOR) |
003 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -37 | ILONA KOKOSZKA (UKS GLADIATOR) |
PTF 3:0 | LAYLA KALKAN (Ilidža Sarajevo) |
004 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -42 | ANESA ŠUŠNJAR (KBV Kurto) |
PTF 2:0 | TEODORA VLASKI (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
005 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -42 | AMINA BEGUNIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 0:3 | NIRMELA HUJDUR (Prison Break) |
006 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -37 | ILONA KOKOSZKA (UKS GLADIATOR) |
PTF 0:3 | LARA KARALIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
007 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -42 | ANESA ŠUŠNJAR (KBV Kurto) |
WO 3:0 | NIRMELA HUJDUR (Prison Break) |
008 | 1/4 | KL - Older cadets (female) -50 | IVONA GARDOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 0:3 | LEA BOSHEVSKA (Macedonia WAKO) |
009 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -50 | ADNA HODŽIĆ (KBV Kurto) |
AB 3:0 | DELILA GANJGO (CBS"Tešanj"Tešanj) |
010 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -50 | LEA BOSHEVSKA (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | ZEJFA AHMETOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
011 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -55 | BLANKA PRECHITKO (UKS GLADIATOR) |
PTF 0:3 | MAJA BOGDANOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
012 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -50 | LEA BOSHEVSKA (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ADNA HODŽIĆ (KBV Kurto) |
013 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -60 | ADELA HASUKIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 2:1 | HAJRIJA HUJDUR (KBS Golden team Kalesija) |
014 | 1/2 | KL - Older cadets (female) -65 | EMINA DAHALIC (KBS Golden team Kalesija) |
AB 3:0 | NATALIJA SAVIC (KICKBOX KLUB "Niš") |
015 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -60 | ADELA HASUKIĆ (KBS Borac Jelah) |
AB 3:0 | LEYLA SEJMENOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
016 | 1/1 | KL - Older cadets (female) -65 | EMINA DAHALIC (KBS Golden team Kalesija) |
AB 0:3 | TARA BOHATJUK (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
017 | 1/2 | KL - Older cadets (female) +65 | MELISA MEHANOVIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 3:0 | BELMA ISOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
018 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -32 | ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 3:0 | TARIK CRNOGORAC (kbs prosvjetitelj) |
019 | 1/1 | KL - Older cadets (female) +65 | MELISA MEHANOVIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
AB 0:3 | ADNA BEHREM ("ZINO" ) |
020 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -32 | RASIM POTOKOVIC (kbs prosvjetitelj) |
PTF 0:3 | PAVEL STOJCHEVSKI (Macedonia WAKO) |
021 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -32 | MERIS MUJKANOVIC (Prison Break) |
PTF 0:3 | FERIZ AZIRI (Macedonia WAKO) |
022 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 2:1 | PAVEL STOJCHEVSKI (Macedonia WAKO) |
023 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -32 | FERIZ AZIRI (Macedonia WAKO) |
WO 0:3 | MAID MORANJACKIC (kbs prosvjetitelj) |
024 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -37 | AARON HODŽIĆ (KBV Kurto) |
AB 0:3 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
025 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -32 | ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 3:0 | MAID MORANJACKIC (kbs prosvjetitelj) |
026 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -37 | ALEKSANDAR DAMJANAC (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | AW AB TAYA (Sakas Team) |
027 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -37 | MUHAMED HUJDUR (Prison Break) |
DSQ 0:3 | MIRZA MUJANOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
028 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -37 | MURAT HAJDAREVIĆ (kbs prosvjetitelj) |
PTF 0:3 | SENAD NURKOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
029 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -37 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | ALEKSANDAR DAMJANAC (Velež Nevesinje) |
030 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -37 | MIRZA MUJANOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
WO 3:0 | SENAD NURKOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
031 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | ALMIR VUKELJ (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
032 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -37 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | MIRZA MUJANOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
033 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | SENAD KUC (KickBox Klub Univerzum) |
PTF 0:3 | KACPER KROK (UKS GLADIATOR) |
034 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | ERIK KOCEV (Macedonia WAKO) |
WO 0:3 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
035 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -42 | ISAH TARHANIS (KickBox Klub Univerzum) |
PTF 0:3 | LUKA ORNEK MIKŠA (Taekwon-do Klub Gepard) |
036 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 3:0 | KACPER KROK (UKS GLADIATOR) |
037 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -42 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | LUKA ORNEK MIKŠA (Taekwon-do Klub Gepard) |
038 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -47 | LAZAR MUHAREMOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 0:3 | RIFO NURKOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
039 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -42 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 2:1 | LUKA ORNEK MIKŠA (Taekwon-do Klub Gepard) |
040 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -47 | OGNJEN MITROVIC (KICKBOX KLUB "Niš") |
WO 0:3 | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
041 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -47 | IGOR SAVANOVIC (KBS Vuk Laktasi) |
PTF 0:3 | MENTOR GAŠI (Rebel-Carnage global team Montenegro) |
042 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | RIFO NURKOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
AB 0:3 | SZYMON GÓRA (UKS GLADIATOR) |
043 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | AID ŠALJIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
044 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | MENTOR GAŠI (Rebel-Carnage global team Montenegro) |
DSQ 3:0 | MIKOŁAJ PRECHITKO (UKS GLADIATOR) |
045 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -47 | DUSAN JOVANOVIC (KICKBOX KLUB "Niš") |
PTF 3:0 | ISHAK AGOVIĆ (KickBox Klub Univerzum) |
046 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | SZYMON GÓRA (UKS GLADIATOR) |
PTF 2:1 | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
047 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -47 | MENTOR GAŠI (Rebel-Carnage global team Montenegro) |
PTF 1:2 | DUSAN JOVANOVIC (KICKBOX KLUB "Niš") |
048 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | BENJAMIN LONČARIĆ (Ilidža Sarajevo) |
PTF 0:3 | BORIS RADIĆ (Velež Nevesinje) |
049 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -47 | SZYMON GÓRA (UKS GLADIATOR) |
PTF 3:0 | DUSAN JOVANOVIC (KICKBOX KLUB "Niš") |
050 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | DIN BLAŽEVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
AB 3:0 | MATE PEJKOVIĆ (MORNAR) |
051 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | ERMIN HADŽAJLIJA (Ilidža Sarajevo) |
PTF 3:0 | AMIL TUTIC ("ZINO" ) |
052 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -52 | ALDIN BRODLIC (KBS Storm Gym) |
PTF 1:2 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
053 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | BORIS RADIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 0:3 | DIN BLAŽEVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
054 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -52 | ERMIN HADŽAJLIJA (Ilidža Sarajevo) |
PTF 1:2 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
055 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | JASMIN DAJIC (2002 - Odzak) |
PTF 3:0 | ADEL ALIC (kbs prosvjetitelj) |
056 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -52 | DIN BLAŽEVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
AB 0:3 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
057 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | LUKA TERZIČ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | EMIR SELMANOVSKI (KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO) |
058 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | STEFAN KUCUK (Kick boxing club PRNJAVOR) |
PTF 0:3 | SADIK GAŠI (Rebel-Carnage global team Montenegro) |
059 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -57 | DANIS HUSOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
AB 0:3 | BALSA MARTINOVIC (KBK"081" PODGORICA) |
060 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | JASMIN DAJIC (2002 - Odzak) |
PTF 1:2 | LUKA TERZIČ (Velež Nevesinje) |
061 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -57 | SADIK GAŠI (Rebel-Carnage global team Montenegro) |
PTF 1:2 | BALSA MARTINOVIC (KBK"081" PODGORICA) |
062 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | AMAR DAUTOVIC (kbs prosvjetitelj) |
PTF 0:3 | MARKO GORNEVSKI (Macedonia WAKO) |
063 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -57 | LUKA TERZIČ (Velež Nevesinje) |
PTF 2:1 | BALSA MARTINOVIC (KBK"081" PODGORICA) |
064 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | ALDIN MEHMEDOVIC (kbs prosvjetitelj) |
PTF 0:3 | EDIN RAMDEDOVIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
065 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | MUSTAFA CELAHMETOVIC (kbs prosvjetitelj) |
AB 0:3 | ALI BOTONJIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
066 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -63 | HARIS HAJDAREVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 1:2 | PAULO ROGULJ (MORNAR) |
067 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | MARKO GORNEVSKI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | ADIS ALIVUK (KBS Ljutoc Orasac) |
068 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | EDIN RAMDEDOVIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
PTF 3:0 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
069 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | ALI BOTONJIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
PTF 3:0 | MITAR MAJSTOROVIĆ (G Fight Gym - Grčica) |
070 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -63 | PAULO ROGULJ (MORNAR) |
PTF 1:2 | RIJAD DEDIĆ (Ilidža Sarajevo) |
071 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | MARKO GORNEVSKI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | EDIN RAMDEDOVIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
072 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -63 | ALI BOTONJIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
PTF 3:0 | RIJAD DEDIĆ (Ilidža Sarajevo) |
073 | 1/8 | KL - Older cadets (male) -69 | FARIS MEMIC (Ilidža Sarajevo) |
WO 3:0 | ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA) |
074 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -63 | MARKO GORNEVSKI (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ALI BOTONJIĆ (Taekwon-do Klub Gepard) |
075 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | FARIS MEMIC (Ilidža Sarajevo) |
PTF 1:2 | IVAN DŽAJA (GOLDEN GLORY LIVNO) |
076 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | PREDRAG KABLINOVIĆ (KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH) |
PTF 0:3 | ELMIR MUJKIC (Radnicki) |
077 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | DAMJAN BAĆINA (Velež Nevesinje) |
PTF 0:3 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
078 | 1/4 | KL - Older cadets (male) -69 | ZEKERIJAH AHMETBASIC (KBS Storm Gym) |
PTF 3:0 | VUK FURTULA (KBK"081" PODGORICA) |
079 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | IVAN DŽAJA (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 3:0 | ELMIR MUJKIC (Radnicki) |
080 | 1/2 | KL - Older cadets (male) -69 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
AB 3:0 | ZEKERIJAH AHMETBASIC (KBS Storm Gym) |
081 | 1/8 | KL - Older cadets (male) +69 | AHMET PAŠIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
082 | 1/1 | KL - Older cadets (male) -69 | IVAN DŽAJA (GOLDEN GLORY LIVNO) |
AB 0:3 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
083 | 1/8 | KL - Older cadets (male) +69 | BENJAMIN DUCIC (Ilidža Sarajevo) |
DSQ 0:3 | AMAR RASCIC (PLJEVLJA) |
084 | 1/8 | KL - Older cadets (male) +69 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
DSQ 3:0 | BELMIN KALAC (KickBox Klub Univerzum) |
085 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | EDVIN IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
086 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | AMAR RASCIC (PLJEVLJA) |
PTF 3:0 | NEDZAD SULJIC (kbs prosvjetitelj) |
087 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | SAUDIN JASAREVIC (kbs prosvjetitelj) |
088 | 1/4 | KL - Older cadets (male) +69 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 2:1 | SANJIN DZAJIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
089 | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | AMAR RASCIC (PLJEVLJA) |
090 | 1/2 | KL - Older cadets (male) +69 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
091 | 1/1 | KL - Older cadets (male) +69 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |