Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
BALKAN OPEN 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -32
4004
833
2
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
831
1
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
Medalists
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB
2. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -37
4005
38
3
SAMARA KHALED (ISRAEL)
832
0
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
Medalists
1. SAMARA KHALED, MA.CLUB
2. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
4006
372
0
MARC KNECHTL (ASKOHUE)
83
3
AHMAD SAKER (SAKAS)
4007
40
0
KASKIYA OMAR (ISRAEL)
81
3
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
4009
83
2
AHMAD SAKER (SAKAS)
81
1
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
Medalists
1. AHMAD SAKER, Sakas Team
2. HUSEIN NATUOUR, Sakas Team
3. MARC KNECHTL, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. KASKIYA OMAR, MA.CLUB
LC - Older cadets (male) -47
4008
448
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
48
3
NIȚU ERIKO (ALEPH)
82
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
4010
48
2
NIȚU ERIKO (ALEPH)
82
1
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
Medalists
1. NIȚU ERIKO, Asociatia Club Sportiv Aleph
2. HUSEIN NATUOUR, Sakas Team
3. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
4011
760
0
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
839
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
673
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
4012
654
1
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
732
2
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
841
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
4013
760
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
673
0
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
4014
732
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
841
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
4016
760
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
732
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
Medalists
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
3. PETAR GAVRAN, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
4015
498
3
VLADO KREZO (LIVNO)
829
0
SAMSONOV CATALIN (MTEAM)
Medalists
1. VLADO KREZO, GOLDEN GLORY LIVNO
2. SAMSONOV CATALIN, Moldova Team
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
4017
313
3
MARTIN MANEV (MK STIP)
830
0
SAMSONOV CATALIN (MTEAM)
547
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4019
313
0
MARTIN MANEV (MK STIP)
547
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
4018
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
0
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4021
547
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ELDIN MUJADZIC, KBS Pokoj
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP
LC - Older cadets (male) -69
4020
512
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
723
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
493
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
735
TILEN REPINA (PTUJ)
842
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
4022
512
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
493
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
4023
735
0
TILEN REPINA (PTUJ)
842
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
4025
493
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
735
0
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
4024
308
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
231
0
DERCACENCO IVAN (MTEAM)
Medalists
1. NIKOLA NACEV, GLADIJATOR STIP
2. DERCACENCO IVAN, Moldova Team
3. ----
3. ----