Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LK - Younger juniors (male) -48
LK - Younger juniors (male) -54
LK - Younger juniors (male) -57
LK - Younger juniors (male) -60
LK - Younger juniors (male) -63,5
LK - Younger juniors (male) -67
LK - Younger juniors (male) -71
LK - Younger juniors (male) -81
LK - Younger juniors (male) +81
LK - Younger juniors (male) -63,5
SATURDAY006
518
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
162
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
SATURDAY007
218
3
MARTIN AXEL (MONTANA)
526
0
BENJAMIN SOFTIC (RADNICK)
SATURDAY019
162
0
LUKA TERZIČ (VELEZ)
218
3
MARTIN AXEL (MONTANA)
Osvajači medalja
1. MARTIN AXEL, SPARTA MONTANA
2. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
3. BENJAMIN SOFTIC, Radnicki
3. MARIO LONČAR, MAWASHI