Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
BALKAN OPEN 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Younger cadets (male) -28
KL - Younger cadets (male) -32
KL - Younger cadets (male) -37
KL - Younger cadets (male) -42
KL - Younger cadets (male) -47
KL - Younger cadets (male) +47
KL - Younger cadets (male) -47
SATURDAY001
337
0
TARIK LINDOV (ILID-SA)
226
3
IVANOV VIKTOR (MTEAM)
501
FILIP DŽAJA (LIVNO)
335
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
573
DJURO ILIC (KBK BK)
SATURDAY003
226
3
IVANOV VIKTOR (MTEAM)
501
0
FILIP DŽAJA (LIVNO)
SATURDAY002
335
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
573
0
DJURO ILIC (KBK BK)
SATURDAY005
226
3
IVANOV VIKTOR (MTEAM)
335
0
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. IVANOV VIKTOR, Moldova Team
2. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. FILIP DŽAJA, GOLDEN GLORY LIVNO
3. DJURO ILIC, Boka Kotorska