Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Bosnia and Herzegovina Open 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
MF - Older cadets (female)
MF - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -37
2001
513
0
FERHAD BIŠĆEVIĆ (TKDGLJ)
275
3
EMRAH ĆEHAJIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. EMRAH ĆEHAJIĆ, KBC "Bihać"
2. FERHAD BIŠĆEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
2002
253
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
66
0
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
233
RENE KALIMAN (DRAGA)
150
BARÁTH ALBERT KÁROLY (H-2500)
23
DÁVID KOLEDICS (CONTROL)
2004
253
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
233
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
2003
150
0
BARÁTH ALBERT KÁROLY (H-2500)
23
3
DÁVID KOLEDICS (CONTROL)
2006
253
2
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
23
1
DÁVID KOLEDICS (CONTROL)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. DÁVID KOLEDICS, Controll SportClub Szombathely
3. RENE KALIMAN, DRAGA
3. BARÁTH ALBERT KÁROLY, Esztergomi KBSE
LC - Older cadets (male) -52
2005
450
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
496
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
2007
47
3
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
255
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
2008
477
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
384
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
2009
75
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
429
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
2010
274
0
ANIS ALIBABIĆ (BIHAĆ)
230
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
2011
47
2
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
477
1
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
2012
75
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
230
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
2014
47
3
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
75
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
Osvajači medalja
1. MAGYAR SZABOLCS, Esztergomi KBSE
2. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
3. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ANTE OŽBOLT, DRAGA
LC - Older cadets (male) -63
2013
218
1
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
90
2
RAYMUND BALI (NY SE)
2015
381
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
292
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
2016
232
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
56
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
2017
19
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
273
0
ELVEDIN OKUGIĆ (BIHAĆ)
2018
90
0
RAYMUND BALI (NY SE)
292
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
2019
56
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
19
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
2021
292
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
19
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
Osvajači medalja
1. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
2. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
3. DOMINIK BOROK, Esztergomi KBSE
3. RAYMUND BALI, Nyergesujfalu SE
LC - Older cadets (male) -69
2020
385
0
MARKO PEMPER (VRSAR)
105
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
353
NUSMIR HAJRIĆ (BORAC)
2022
105
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
353
0
NUSMIR HAJRIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. BENCE HOLCZMÜLLER, Agrobio Classic Kick-Box Club
2. NUSMIR HAJRIĆ, KBS Borac Jelah
3. MARKO PEMPER, VRSAR
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2023
386
3
PAOLO BULEŠIĆ (VRSAR)
451
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
355
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2025
386
3
PAOLO BULEŠIĆ (VRSAR)
355
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. PAOLO BULEŠIĆ, VRSAR
2. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. ----