Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Boys -25
2016
768
7
DANIEL BONDAR (KIRALY)
185
0
DZENAN TUTIC (POKOJ)
700
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
2018
768
6
DANIEL BONDAR (KIRALY)
700
0
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Boys -28
2019
475
8
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
457
10
LUKA UGRINA (BURA)
2020
688
4
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
546
2
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
2021
263
13
BORNA ŠARIĆ (LAV)
555
4
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2022
715
1
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
769
4
DANIEL BONDAR (KIRALY)
2023
457
5
LUKA UGRINA (BURA)
688
2
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
2024
263
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
769
4
DANIEL BONDAR (KIRALY)
2027
457
4
LUKA UGRINA (BURA)
769
3
DANIEL BONDAR (KIRALY)
Medalists
1. LUKA UGRINA, BURA
2. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Boys -32
2025
741
7
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
689
5
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
2026
203
0
LUKA VREŠ (KBK)
742
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
2030
741
4
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
742
2
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. LUKA VREŠ, LEGEND
PF - Boys +32
2028
119
6
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
201
0
FRAN KOZJAK (KBK)
2029
531
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
463
1
TONI URSIĆ (MAWASHI)
2031
119
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
531
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. FRAN KOZJAK, LEGEND