Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Older cadets (female) +65
PF - Older cadets (female) -42
2090
479
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
399
0
SARA GRDOVIĆ (PRETORI)
458
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2092
479
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
458
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. SARA GRDOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
2093
41
17
ANA SOVEC (ZMAJ)
380
8
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2094
507
8
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
772
10
KATRIN HAIDER (KIRALY)
2097
41
4
ANA SOVEC (ZMAJ)
772
5
KATRIN HAIDER (KIRALY)
Medalists
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Older cadets (female) -50
2095
104
0
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
466
6
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
2096
88
3
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
336
4
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
2098
466
0
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
336
6
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. IVANA BRSTILO, MAWASHI
3. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
PF - Older cadets (female) -55
2099
524
0
INA SKAZA (PTUJ)
356
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
310
DORIS SKORIN (MARJAN)
105
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
465
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
2101
524
1
INA SKAZA (PTUJ)
310
11
DORIS SKORIN (MARJAN)
2100
105
1
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
465
11
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
2103
310
3
DORIS SKORIN (MARJAN)
465
5
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
2. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
3. INA SKAZA, PTUJ
PF - Older cadets (female) -60
2102
268
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
488
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
242
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
161
ELA ZNAOR (SUŠAK)
117
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
2104
268
10
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
242
14
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
2105
161
6
ELA ZNAOR (SUŠAK)
117
0
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
2107
242
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
161
6
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
PF - Older cadets (female) -65
2106
677
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
714
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) +65
2108
673
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
579
0
ANTONELA VRANEŠIĆ (KBK TD)
717
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
78
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
695
BARBARA PALEKA (MARJAN)
2110
673
4
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
717
5
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
2109
78
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
695
7
BARBARA PALEKA (MARJAN)
2111
717
4
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
695
1
BARBARA PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK
2. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
3. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK