Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -42
4004
280
0
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
664
0
HAMZA DZINOVIC (TKD)
758
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
317
ALEK KUŠAR (PLANET)
83
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
4006
280
1
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
758
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
4005
317
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
83
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
4008
758
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
317
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
LC - Older cadets (male) -47
4007
455
0
DIEGO ALDIN (BURA)
23
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
355
RENE KALIMAN (DRAGA)
4009
23
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
355
1
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
4010
743
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
386
0
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
450
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
504
BARTUL BAKICA (LOTUS)
387
ANTE BEŠLIĆ (POSUJŠE)
4012
743
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
450
3
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
4011
504
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
387
0
ANTE BEŠLIĆ (POSUJŠE)
4015
450
0
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
504
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
Medalists
1. BARTUL BAKICA, LOTUS
2. GABRIJEL BEŠKER, MOSLAVAC
3. ANTE BEŠLIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
LC - Older cadets (male) -57
4013
24
2
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
177
1
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4014
662
0
MUHAMED DZINOVIC (TKD)
587
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
4016
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
587
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. ELDIN MUJADZIC, KBS Pokoj
3. MUHAMED DZINOVIC, Bosna "ĐEMO" Cazin
LC - Older cadets (male) -63
4017
236
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
354
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4018
663
0
MUHAMED DZINOVIC (TKD)
712
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4019
178
0
MUHAMED BAJRIC (POKOJ)
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
4020
452
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
711
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
4021
354
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
712
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4022
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
711
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
4025
712
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
LC - Older cadets (male) -69
4023
121
1
FILIP GRGAS (VELEBIT)
170
2
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
4024
747
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
358
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
4028
170
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
747
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
3. FILIP GRGAS, VELEBIT
LC - Older cadets (male) +69
4026
492
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
658
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
4027
291
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
234
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
4029
658
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
291
0
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož