Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beginners (male) -52
KL - O. cadets beginners (male) -63
KL - O. cadets beginners (male) -69
KL - O. cadets beginners (male) +69
KL - O. cadets beginners (male) -52
3018
145
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
506
0
BARTUL BAKICA (LOTUS)
3019
594
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
696
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
3022
145
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
594
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. ----
3. MATE PEJKOVIĆ, MORNAR
KL - O. cadets beginners (male) -63
3021
698
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
172
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
15
TIN PENTEK (TSUNAMI)
3023
698
1
PAULO ROGULJ (MORNAR)
15
2
TIN PENTEK (TSUNAMI)
Osvajači medalja
1. TIN PENTEK, TSUNAMI
2. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -69
3024
651
2
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
376
1
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
3025
389
3
PATRIK BAČANI (BLITZ)
171
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
3026
650
1
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
259
2
MARIN PERICA (ALFA ZG)
407
MARIN CURRI (TIGAR)
3027
651
3
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
389
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
3028
259
0
MARIN PERICA (ALFA ZG)
407
3
MARIN CURRI (TIGAR)
3030
651
3
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
407
0
MARIN CURRI (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN MARKOVIĆ, BUSHIDO
2. MARIN CURRI, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK BAČANI, BLITZ
3. MARIN PERICA, ALFA TEAM
KL - O. cadets beginners (male) +69
3029
433
1
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
652
2
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
647
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
3031
652
3
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
647
0
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
2. DAVID KERŠEVANIĆ, ADRIA GYM
3. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. ----