Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -57
3034A
52
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
748
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
787
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
3035
52
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
787
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. ----
KL - Juniors (male) -63
3036
567
0
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
415
3
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
3037
375
0
MATKO SABLJO (SV. DUH)
760
3
IGOR DULAR (KTB KK)
3039
415
2
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
760
1
IGOR DULAR (KTB KK)
Osvajači medalja
1. ROBERT ZUFIC, RUDAN
2. IGOR DULAR, KTB Krško
3. LUKA KLIŠANIĆ, ZAGREB
3. MATKO SABLJO, SVETI DUH
KL - Juniors (male) -69
3038
661
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
777
0
OSMAN HAJRADINI (LEONGYM)
497
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3040
205
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
614
0
MARKO ŠIMEG (LEONGYM)
350
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
3041
777
0
OSMAN HAJRADINI (LEONGYM)
497
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3042
205
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
350
3
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
3045
497
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
350
0
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
2. LOVRO ŠOŠTARKO, DUBRAVA
3. OSMAN HAJRADINI, LEON GYM
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
KL - Juniors (male) -74
3043
374
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
333
0
KARLO PAVIČIĆ (VELEBIT)
3044
16
1
JOSIP VRANCIC (TSUNAMI)
414
2
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
3047
374
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
414
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
2. LORIS RITOŠA, RUDAN
3. KARLO PAVIČIĆ, VELEBIT
3. JOSIP VRANCIC, TSUNAMI
KL - Juniors (male) -79
3046
476
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
379
0
TONI HUJBER (SV. DUH)
90
LUKA CERANJA (ZOILO)
3048
476
0
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
90
3
LUKA CERANJA (ZOILO)
Osvajači medalja
1. LUKA CERANJA, SVETI ZOILO
2. KEVIN PRANJIC, MEGA CENTAR
3. TONI HUJBER, SVETI DUH
3. ----
KL - Juniors (male) -84
3049
46
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
403
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----