Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -22
PF - Boys beginners -28
PF - Boys beginners -32
PF - Boys beginners +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Y. cadets beginners (male) -28
PF - Y. cadets beginners (male) -37
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Boys beginners -22
1001
165
0
DAVID JUGOVIĆ (SUŠAK)
686
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
272
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1003
686
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
272
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
Medalists
1. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. DAVID JUGOVIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Boys beginners -28
1002
264
2
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
767
3
DANIEL BONDAR (KIRALY)
545
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
227
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
474
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
1004
767
6
DANIEL BONDAR (KIRALY)
545
0
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
1005
227
2
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
474
7
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
1007
767
5
DANIEL BONDAR (KIRALY)
474
4
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
Medalists
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. IVAN SMOLJAN, MAWASHI
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Boys beginners -32
1006
740
7
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
690
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
94
LUKA VREŠ (KBK)
1008
740
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
94
2
LUKA VREŠ (KBK)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. LUKA VREŠ, LEGEND
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Boys beginners +32
1009
198
3
LUKA LACKO (BUŠIDO)
305
7
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
446
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
229
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
200
FRAN KOZJAK (KBK)
461
TONI URSIĆ (MAWASHI)
784
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
270
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
785
BORNA MRNJEC (KBK)
1011
305
2
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
446
7
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1010
229
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
200
6
FRAN KOZJAK (KBK)
1012
461
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
784
0
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
1013
270
7
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
785
4
BORNA MRNJEC (KBK)
1014
446
7
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
200
1
FRAN KOZJAK (KBK)
1015
461
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
270
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1017
446
2
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
461
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. GRGUR TRDENIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. FRAN KOZJAK, LEGEND
PF - Girls -25
1016
175
0
MELISA HAVIC (POKOJ)
321
6
EMILY BUDIČIN (PLANET)
756
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
1018
183
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
286
3
TARA ŠVERKO (ZELG)
543
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1019
321
1
EMILY BUDIČIN (PLANET)
756
3
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
1020
183
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
543
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1022
756
0
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
183
2
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. DORA SKUPNJAK, KRAPINA
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMILY BUDIČIN, PLANET SPORT
PF - Girls -28
1021
617
0
ENA ČONDRIĆ (BROD)
218
6
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
668
DONNA VRHOVEC (BTI)
460
SARA BOBAN (MAWASHI)
199
EVA GAL (KBK)
1023
218
8
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
668
1
DONNA VRHOVEC (BTI)
1024
460
5
SARA BOBAN (MAWASHI)
199
7
EVA GAL (KBK)
1027
218
2
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
199
8
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. ELENA HUDIN, KBV Ormož
3. SARA BOBAN, MAWASHI
3. DONNA VRHOVEC, BTI
PF - Girls -32
1025
164
6
EVA BEDI (SUŠAK)
202
3
TEA IVANOVIĆ (KBK)
1026
288
0
LANA BENČIĆ (ZELG)
314
6
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
1028
164
3
EVA BEDI (SUŠAK)
314
4
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
2. EVA BEDI, SUŠAK
3. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. TEA IVANOVIĆ, LEGEND
PF - Girls +32
1029
527
12
DORIS ŠULEK (PTUJ)
550
7
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1030
443
3
LANA NOHA (KBK MOS)
186
0
JASMINA CEHIC (POKOJ)
1031
528
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
561
6
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1031A
552
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
791
6
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
1032
527
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
443
0
LANA NOHA (KBK MOS)
1033
561
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
791
6
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
1035
527
7
DORIS ŠULEK (PTUJ)
791
2
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Y. cadets beginners (male) -28
1034
499
10
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
705
4
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
557
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1036
499
9
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
557
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IVAN SMOLJAN, MAWASHI
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -37
1037
571
0
JAKOV PEKAS (TIGAR)
502
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1038
566
9
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
192
3
FERHAD BIŠČEVIĆ (GOLDEN)
1039
352
8
EMANUEL SUROP (DRAGA)
486
2
ROK SEJDIJI (PDKZ)
413
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1040
502
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
566
5
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1041
352
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
413
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1043
566
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
352
9
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1042
197
11
KARLO LACKO (BUŠIDO)
725
1
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. KARLO LACKO, BUŠIDO
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1044
590
7
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
538
0
NATHAN MULAHMETOVIĆ (TIGAR)
602
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
600
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
605
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
1046
590
9
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
602
4
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
1045
600
6
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
605
7
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
1048
590
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
605
5
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
PF - Younger cadets (female) -32
1047
672
6
ELENA ČVEK (BTI)
287
0
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
1049
525
6
ANA JOVIĆ (BURA)
182
1
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1050
573
2
BEATA IVAS (HBD)
364
9
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
1050A
153
1
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
782
5
LUCIJA BOTICA (KBK)
1051
672
4
ELENA ČVEK (BTI)
525
5
ANA JOVIĆ (BURA)
1052
364
8
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
782
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
1054
525
7
ANA JOVIĆ (BURA)
782
0
LUCIJA BOTICA (KBK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, BURA
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. ELENA ČVEK, BTI
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Younger cadets (female) -37
1053
424
0
ENA ČORAK (KUTINA)
398
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1055
300
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
44
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
1056
154
1
ZOA VIVODA (SUŠAK)
744
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
1057
155
10
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
220
3
ANA HUDIN (ORMOŽ)
1058
398
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
44
6
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
1059
744
4
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
155
5
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1061
44
4
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
155
7
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
Medalists
1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
2. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
PF - Younger cadets (female) -42
1060
478
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
754
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
223
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1062
114
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
56
0
ELLA MIDZIC (POKOJ)
156
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1063
632
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
675
4
LEONARDA DEAK (BTI)
410
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1064
425
6
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
57
2
ERNA OKUGIC (POKOJ)
248
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1065
754
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
223
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1066
114
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
156
3
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1067
675
0
LEONARDA DEAK (BTI)
410
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1068
425
2
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
248
8
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1069
754
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
114
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1070
410
4
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
248
1
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1072
114
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
410
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Younger cadets (female) -47
1071
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
115
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1073
411
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
627
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
1074
224
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
118
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1075
308
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
750
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1076
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
411
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1077
224
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
750
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1079
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
224
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Younger cadets (female) +47
1078
572
2
CHIARA IVAS (HBD)
313
5
LANA BOGDAN (MARJAN)
1080
464
2
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
771
4
KATRIN HAIDER (KIRALY)
1081
484
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
323
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
312
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
1082
313
7
LANA BOGDAN (MARJAN)
771
8
KATRIN HAIDER (KIRALY)
1083
484
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
312
0
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
1085
771
8
KATRIN HAIDER (KIRALY)
484
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. KATARINA PAVIĆ, MARJAN 1975
PF - Older cadets (male) -42
1084
540
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
180
12
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
368
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1086
180
1
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
368
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -47
1087
454
11
DIEGO ALDIN (BURA)
22
4
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
534
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
108
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
469
LEON NOLA (MAWASHI)
1089
454
6
DIEGO ALDIN (BURA)
534
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1088
108
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
469
12
LEON NOLA (MAWASHI)
1091
534
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
469
5
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Older cadets (male) -52
1090
366
3
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
103
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
746
LUKA SMOLIC (PRETORI)
773
DOMINIK LOOS (KIRALY)
265
MORIS TRBULIN (LAV)
1092
103
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
746
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1093
773
6
DOMINIK LOOS (KIRALY)
265
4
MORIS TRBULIN (LAV)
1095
103
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
773
6
DOMINIK LOOS (KIRALY)
Medalists
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
PF - Older cadets (male) -57
1094
592
11
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
266
10
MORIS TRBULIN (LAV)
774
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1096
367
4
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
565
3
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
676
MARTIN MAJSEC (BTI)
1097
592
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
774
9
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1098
367
0
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
676
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
1100
774
2
DOMINIK LOOS (KIRALY)
676
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. ----
PF - Older cadets (male) -63
1099
235
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
775
12
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1101
451
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
216
0
AMAR BAČIĆ (GOLDEN)
1102
237
15
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
766
12
DÁVID BONDÁR (KIRALY)
568
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1103
775
11
DOMINIK LOOS (KIRALY)
451
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
1104
237
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
568
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1107
775
0
DOMINIK LOOS (KIRALY)
237
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Medalists
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
2. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
PF - Older cadets (male) -69
1105
238
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
776
5
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1106
765
3
DÁVID BONDÁR (KIRALY)
512
7
IVAN BATARELO (LOTUS)
1108
238
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
512
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
Medalists
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
2. IVAN BATARELO, LOTUS
3. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DÁVID BONDÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Older cadets (male) +69
1109
233
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
491
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
343
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
342
TIM HEINISCH (PTUJ)
325
LOREN DOMBA (LAV)
1111
233
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
343
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
1110
342
0
TIM HEINISCH (PTUJ)
325
6
LOREN DOMBA (LAV)
1112
343
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
325
0
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
3. TIM HEINISCH, PTUJ