Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
1037
337
7
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
316
8
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
416
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
417
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
1039
316
9
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
416
10
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
1040
417
2
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
6
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
1043
416
5
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -37
1041
21
5
RENATA HOŠKO (KUTINA)
44
3
ERIN ARMAN (ZEUS)
1042
24
0
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
339
1
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
1046
21
4
RENATA HOŠKO (KUTINA)
339
2
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ERIN ARMAN, ZEUS
3. TENA KAČMARČIK, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
22
RENATA HOŠKO (KUTINA)
1045
353
11
SARA BOBAN (MAWASHI)
43
0
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
1047
22
0
RENATA HOŠKO (KUTINA)
353
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. ELISA BERTOŠA, ZEUS
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
1048
210
0
NADJA UZELAC (KBK TD)
303
0
JELENA JURINEC (NINJA)
61
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1049
25
0
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
335
5
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
354
SARA BOBAN (MAWASHI)
1050
303
0
JELENA JURINEC (NINJA)
61
10
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1051
335
2
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
354
9
SARA BOBAN (MAWASHI)
1053
61
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
354
5
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. JELENA JURINEC, NINJA
3. ELENA HUDIN, KBV Ormož
PF - Mlađe kadetkinje +47
1052
320
3
ANTONIA BILEN (DRAGA)
445
10
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1054
234
0
ANGELA KARIN (HBD)
450
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1055
290
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
323
0
EMA JOZIĆ (BROD)
1056
429
0
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
452
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1057
445
5
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
450
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1058
290
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
452
11
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1060
450
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
452
9
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
Medalists
1. TAJA ŠIBILA, PTUJ
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI