Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
Golden glove Tesanj
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "TIGAR"
Kbk Galaja
KBK HAMZA Visoko
KBK IGMA - Foča
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV Laktasi
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
Radnicki
Ratnik
Reflex
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
wolf Šamac
TEŽINE / UZRASTI
KL - Mlađi kadeti +47
KL - Starije kadetkinje -46
FC - Mlađi juniori -71
KL - Mlađi kadeti +47
A026
83
3
NEMANJA DELIĆ (2222222)
23
0
IVAN GOLIJANIN (TRN2010)
A028
132
0
VEDAD PADŽIĆ (KALESIJ)
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
A029
235
0
MUHAMED FAZLIĆ (KALESIJ)
15
3
ADIN HABIBOVIĆ (KBSLT)
22
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
A030
83
0
NEMANJA DELIĆ (2222222)
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
A031
15
0
ADIN HABIBOVIĆ (KBSLT)
22
3
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
A033
53
3
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
22
0
KERIM HAJRO (HAMZAVI)
Osvajači medalja
1. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
2. KERIM HAJRO, KBK HAMZA Visoko
3. NEMANJA DELIĆ, TIGAR Gacko
3. ADIN HABIBOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Starije kadetkinje -46
A051
216
0
DIZDAREVIĆ EMA (MUSTAFA)
6
3
SENEMA LUGAN (KBSLT)
19
MIRJANA MASTILOVIĆ (2222222)
A053
6
0
SENEMA LUGAN (KBSLT)
19
3
MIRJANA MASTILOVIĆ (2222222)
Osvajači medalja
1. MIRJANA MASTILOVIĆ, TIGAR Gacko
2. SENEMA LUGAN, KBS " LUGAN TEAM"
3. DIZDAREVIĆ EMA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
FC - Mlađi juniori -71
R003
201
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
252
0
VUK MITOVIĆ (BRČKO )
Osvajači medalja
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. VUK MITOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. ----
3. ----