Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -60
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
K1 - Seniori -86
LK - Seniori -60
R019
616
0
VELJKO PETROVIĆ (MORAVA)
144
3
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
DINO SUDIĆ (AMENO)
R055
144
0
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. VELDIN SARAK, JUMRUK GYM
3. VELJKO PETROVIĆ, KBK "MORAVA" SRBIJA
3. ----
LK - Seniori -67
R004
284
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
625
2
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R005
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
145
0
EDIN MUTIĆ (JUMRUK)
508
PETAR MUŠURA (AMENO)
R030
625
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R031
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
508
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R062
5
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
611
1
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Medalists
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. PETAR MUŠURA, AMENO
LK - Seniori -71
R006
584
1
SLAVOLJUB BUDESA (,,056")
507
2
DINO TAĆI (AMENO)
22
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
614
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
ELMAZ RAKIPI (MK)
R032
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
22
0
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
R033
614
3
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
0
ELMAZ RAKIPI (MK)
R063
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
614
0
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ALEKSANDER KOSTIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ASMIR TAHIROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ELMAZ RAKIPI, Macedonia WAKO
K1 - Seniori -86
R021
620
0
DUJE ŠILJEG (SPARMT)
38
3
ADNAN ZULCIC (KBS SA)
509
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R057
38
0
ADNAN ZULCIC (KBS SA)
509
3
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
Medalists
1. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
2. ADNAN ZULCIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. DUJE ŠILJEG, SPARTA
3. ----