Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -42
2007
348
3
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
377
0
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
489
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
106
TEO GRGIĆ (2002BIH)
420
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2009
348
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
489
3
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
2008
106
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
420
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2011
489
0
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
420
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. AJDIN ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ANDRIJA GOVEDARICA, TIGAR Gacko
LC - Stariji kadeti -47
2010
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
97
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
102
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
434
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
381
AMEL KLISURA (FOJNICA)
2012
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
102
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
2013
434
3
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
381
0
AMEL KLISURA (FOJNICA)
2015
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
434
0
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
Osvajači medalja
1. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. LUKA BAŠIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. AMEL KLISURA, KBV FOJNICA
LC - Stariji kadeti -52
2014
297
2
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
409
1
VEDAD ŠARIĆ (WIZARD )
2016
544
2
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
341
1
JASMIN DAJIC (2002BIH)
2017
517
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
490
3
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2018
297
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
2019
490
1
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
2
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2021
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
397
0
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
2. HARIS ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. FARIS ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Stariji kadeti -63
2026
404
0
ARNEL SMAJIĆ (CEMAN)
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
272
LUKA VRANJKOVIĆ (GROM)
549
DILVAD SUŠIĆ (BIHAC)
227
UROS MICIC (,,056")
2028
491
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
393
0
IJAD RAMIĆ (BORAC)
271
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
535
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
576
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2029
572
2
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
272
1
LUKA VRANJKOVIĆ (GROM)
2030
549
0
DILVAD SUŠIĆ (BIHAC)
227
3
UROS MICIC (,,056")
2031
491
2
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
271
1
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
2032
535
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
576
3
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2033
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
227
0
UROS MICIC (,,056")
2034
491
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
576
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2036
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
491
0
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. IVAN JUKIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. UROS MICIC, KBC,,056,, Zvornik"
3. ABDULLAH HADŽIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO