Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -79
K1 - Juniori -81
LC - Stariji kadeti -57
2020
542
1
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
385
2
ARMAN KADRIĆ (W)
2022
402
1
IMRAN OMERBAŠIĆ (CEMAN)
308
2
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2023
403
0
DINO DURAK (CEMAN)
569
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2024
385
3
ARMAN KADRIĆ (W)
308
0
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2025
569
1
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
2
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2027
385
0
ARMAN KADRIĆ (W)
150
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ARMAN KADRIĆ, KBK BREZA
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. AMIN VATIĆ, Sandzak Warriors Novi Pazar
KL - Stariji kadeti -57
3026
283
2
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
256
1
IVO KOVACEVIC (ULCINJ)
3028
146
0
ALEN DJOZO (JUMRUK)
570
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
3029
29
3
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
347
0
VUK FURTULA (KBK"081)
3030
356
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
13
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
3031
283
2
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
570
1
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
3032
29
0
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
356
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
3034
283
3
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
356
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
Medalists
1. MIHAIL NOGOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. ALDIN MASLEŠA, BALKAN KONJIC
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. AMIN VATIĆ, Sandzak Warriors Novi Pazar
KL - Juniori -79
3110
280
0
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
399
3
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3112
430
0
EMIR ROŽAJAC (KAKANJ)
166
3
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3113
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
195
0
SENAD SADIKOVIĆ (N. GRAD)
416
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3114
361
1
MUHAMED SULTANIĆ (BALKANK)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3115
399
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3116
166
2
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
1
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3117
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
416
0
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3118
153
3
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
0
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3119
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
166
0
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
3120
259
1
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
3123
294
1
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
Medalists
1. EMSAD BEVRNJA, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARK ELEZOVIC, Albulena
3. OMAR KRIJEŠTORAC, KBV "Gazija" Sarajevo
K1 - Juniori -81
R046
201
3
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
241
0
MATIAS GELJIC (SG)
Medalists
1. REMZO GUSINAC, Sandzak Warriors Novi Pazar
2. MATIAS GELJIC, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----