001 | 1/2 | KL - Seniori -69 | SELMIR DELIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | ADIS OMIĆ ("PAŠA-TIM") |
002 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -37* | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
003 | 1/1 | KL - Seniori -69 | SELMIR DELIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | ADMIR CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
004 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -37* | ISMAR DJAKIC (KBS Storm Gym) |
PTF 3:0 | TONI MAJIĆ (SPARTA) |
005 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -37* | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 3:0 | ILIJA PEROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
006 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -37* | BORIS RADIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | IVAN MILOLAŽA (SPARTA) |
007 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -37* | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | ISMAR DJAKIC (KBS Storm Gym) |
008 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -37* | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 3:0 | BORIS RADIĆ (Velež Nevesinje) |
009 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -42 | ŽELJKO MILOLAŽA (SPARTA) |
PTF 0:3 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
010 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -42 | LUKA GUDELJ (KBV "Ratnik" Gacko) |
PTF 3:0 | BORISLAV MILUTINOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
011 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -37* | LEDON RAMADANI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
012 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -42 | PAVLE VUŠUROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 1:2 | LUKA GUDELJ (KBV "Ratnik" Gacko) |
013 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -47 | VUK MICIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
PTF 3:0 | ERIK KOCEV (Macedonia WAKO) |
014 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -47 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 0:3 | MARKO TODOROV (Macedonia WAKO) |
015 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -47 | VUK MICIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
PTF 2:1 | TARIK BAČIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
016 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -52 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 3:0 | IMRAN KOLENOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
017 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -47 | VUK MICIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
PTF 3:0 | MARKO TODOROV (Macedonia WAKO) |
018 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -52 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 3:0 | JASMIN DAJIC (2002 - Odzak) |
020 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 3:0 | TARIK GLUHALIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
021 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
PTF 3:0 | ALDIN TAHIROVIC (Ilidža Sarajevo) |
024 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -52 | ARMIN KARAŠIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | NIKOLA PRLJA (Kik boks klub "Lovćen") |
026 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -57 | MIHAIL NOGOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 2:1 | IVO KOVACEVIC (Albulena) |
028 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -57 | ALEN DJOZO (JUMRUK GYM) |
PTF 0:3 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
029 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -57 | AMIN VATIĆ (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
PTF 3:0 | VUK FURTULA (KBK"081" PODGORICA) |
030 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -57 | ALDIN MASLEŠA (BALKAN KONJIC) |
PTF 3:0 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
031 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -57 | MIHAIL NOGOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 2:1 | ADIN BAJRIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
032 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -57 | AMIN VATIĆ (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
PTF 0:3 | ALDIN MASLEŠA (BALKAN KONJIC) |
033 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | AHMED KOVAČEVIĆ ("ZINO" ) |
PTF 1:2 | BENJAMIN HOLJAN (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
034 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -57 | MIHAIL NOGOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 3:0 | ALDIN MASLEŠA (BALKAN KONJIC) |
035 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | SAMET ETEMI (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ABDULLAH HADŽIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
036 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | IJAD RAMIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 2:1 | MILAN JANJIC (kbk bar) |
037 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | DILVAD SUŠIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
038 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | OBREN KOVAČEVIĆ (TIGAR Gacko) |
PTF 2:1 | IVAN JUKIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
039 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -63 | ILIJA PRIMORAC (SPARTA) |
PTF 0:3 | MALIC MUCEVIC (kbk bar) |
040 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -63 | BENJAMIN HOLJAN (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
AB 3:0 | ABDULLAH HADŽIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
041 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -63 | IJAD RAMIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
042 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -63 | AHMED AŠANI (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | OBREN KOVAČEVIĆ (TIGAR Gacko) |
043 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -63 | MALIC MUCEVIC (kbk bar) |
DSQ 3:0 | HASAN GOLOŠ (Reflex) |
044 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -63 | BENJAMIN HOLJAN (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
045 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -63 | OBREN KOVAČEVIĆ (TIGAR Gacko) |
PTF 2:1 | MALIC MUCEVIC (kbk bar) |
046 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -69 | KENAN KADRIC (kbk bar) |
PTF 3:0 | ADIN KARDAŠ (CBS KAKANJ) |
047 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -63 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 3:0 | OBREN KOVAČEVIĆ (TIGAR Gacko) |
048 | 1/8 | KL - Stariji kadeti -69 | ADRIAN BABACIC (kbk bar) |
PTF 0:3 | LUKA GRČAR (Klub borilnih veščin Samurai) |
049 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -69 | KENAN KADRIC (kbk bar) |
PTF 3:0 | ALEKSANDAR ACEVSKI (Macedonia WAKO) |
050 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -69 | ANTONIO LUKIC (Albulena) |
PTF 3:0 | DENIS KAČAR (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
051 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -69 | LUKA GRČAR (Klub borilnih veščin Samurai) |
PTF 0:3 | HIDAJET CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
052 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -69 | ADNAN DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 1:2 | LEJS ZELIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
053 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -69 | KENAN KADRIC (kbk bar) |
PTF 1:2 | ANTONIO LUKIC (Albulena) |
054 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -69 | HIDAJET CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | LEJS ZELIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
055 | 1/8 | KL - Stariji kadeti +69 | BENJAMIN DŽINDO (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | ARMAN SUŠIĆ ("ZINO" ) |
056 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -69 | ANTONIO LUKIC (Albulena) |
PTF 1:2 | LEJS ZELIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
057 | 1/8 | KL - Stariji kadeti +69 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 3:0 | AHMED KARIĆ ("PAŠA-TIM") |
058 | 1/8 | KL - Stariji kadeti +69 | NIKOLA NACEV (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | ESAD OMEROVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
059 | 1/8 | KL - Stariji kadeti +69 | MARIO ŠUTALO (SPARTA) |
PTF 1:2 | MIRZA MONJARČIĆ (KBK BREZA) |
060 | 1/4 | KL - Stariji kadeti +69 | ARMAN SUŠIĆ ("ZINO" ) |
DSQ | ANTONIO LUKIC (Albulena) |
061 | 1/4 | KL - Stariji kadeti +69 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
WO 3:0 | ELMIN BEGANOVIĆ ("ZINO" ) |
062 | 1/4 | KL - Stariji kadeti +69 | ESAD OMEROVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 0:3 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
063 | 1/4 | KL - Stariji kadeti +69 | MIRZA MONJARČIĆ (KBK BREZA) |
PTF 3:0 | SAMIR BAŠANOVIĆ ("ZINO" ) |
064 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | ANTONIO LUKIC (Albulena) |
DSQ 0:3 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
065 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
PTF 2:1 | MIRZA MONJARČIĆ (KBK BREZA) |
066 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -42 | ANA GJORGJIEVSKA (Macedonia WAKO) |
WO 0:3 | IVANA ŠIŠKO (GOLDEN GLORY LIVNO) |
067 | 1/1 | KL - Stariji kadeti +69 | HUSO TURIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 3:0 | SERGEJ PUDAR (Velež Nevesinje) |
068 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -46 | MAJA OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
WO 0:3 | NURHANA FAZLIC (ATUS GRATKORN) |
069 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -50 | NURHANA FAZLIC (ATUS GRATKORN) |
PTF 3:0 | ANASTASIJA MARINKOVSKA (Macedonia WAKO) |
070 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -55 | MAJA BOGDANOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 3:0 | LORA STOJANOVSKA (Macedonia WAKO) |
071 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -60 | NAIDA MUHIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | LARA KNIFIC STARE (Klub borilnih veščin Samurai) |
072 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -55 | MAJA BOGDANOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 3:0 | ANTONELA STOIMENOVSKA (Macedonia WAKO) |
073 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -60 | LARA KNIFIC STARE (Klub borilnih veščin Samurai) |
PTF 0:3 | TARA BOHATJUK (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
074 | 1/4 | KL - Starije kadetkinje +65 | ADNA BEHREM ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | VIKTORIJA VARADINOVA (Macedonia WAKO) |
075 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje +65 | ZAJRA ALADŽUZ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 1:2 | SARA LJUBOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
076 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje +65 | VIKTORIJA VARADINOVA (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | BELMA ISOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
077 | 1/4 | KL - Juniori -57 | ANIS BAJRAMOVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 0:3 | ILHAN SELMANOVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
078 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje +65 | VIKTORIJA VARADINOVA (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | SARA LJUBOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
079 | 1/2 | KL - Juniori -57 | ILHAN SELMANOVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 2:1 | VIKTOR ATANASOV (Macedonia WAKO) |
080 | 1/2 | KL - Juniori -57 | AKAN ADEMOV (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | DINO VLADIMIR (SPARTA) |
081 | 1/4 | KL - Juniori -63 | ALI BAJIĆ (BALKAN KONJIC) |
PTF 0:3 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
082 | 1/1 | KL - Juniori -57 | ILHAN SELMANOVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 2:1 | AKAN ADEMOV (Macedonia WAKO) |
083 | 1/4 | KL - Juniori -63 | VLADO KOSTIC (Kickboxing Club Spartak Niksic) |
PTF 0:3 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
084 | 1/4 | KL - Juniori -63 | DENY ČAVKA (Ilidža Sarajevo) |
WO 0:3 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
085 | 1/4 | KL - Juniori -63 | NIKOLA KOSTADINOVSKI (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | FILIP KOMŠIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
086 | 1/2 | KL - Juniori -63 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
WO 3:0 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
087 | 1/2 | KL - Juniori -63 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
PTF 3:0 | FILIP KOMŠIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
088 | 1/8 | KL - Juniori -69 | MIRHAT POPOVIC (Albulena) |
PTF 2:1 | DRAGAN MARKULJEVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
089 | 1/1 | KL - Juniori -63 | RIJAD DZANIĆ (Muay Thai & MMA Club xXx) |
PTF 0:3 | SLAVIŠA JANJILOVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
090 | 1/8 | KL - Juniori -69 | IRHAD RADAČA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | MILIKA TEPAVČEVIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
091 | 1/8 | KL - Juniori -69 | MERVAN OMANOVIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | AMAR FALAN (KBS "WIZARD" Hadžići) |
092 | 1/8 | KL - Juniori -69 | TARIK UDOVCIC (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
WO 3:0 | AZIZ HUREM (Ilidža Sarajevo) |
093 | 1/8 | KL - Juniori -69 | HAZRET CUCA (Albulena) |
AB 0:3 | ALEKSANDAR KOVACEVIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
094 | 1/8 | KL - Juniori -69 | NOVICA TERZIĆ (KBV "Ratnik" Gacko) |
PTF 1:2 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
095 | 1/8 | KL - Juniori -69 | ELDIN VOJIC ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | EDVIN POPARA (KBS "WIZARD" Hadžići) |
096 | 1/4 | KL - Juniori -69 | MIRHAT POPOVIC (Albulena) |
PTF 0:3 | MILIKA TEPAVČEVIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
097 | 1/4 | KL - Juniori -69 | AMAR FALAN (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 3:0 | TARIK UDOVCIC (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
098 | 1/4 | KL - Juniori -69 | ALEKSANDAR KOVACEVIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
PTF 1:2 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
099 | 1/4 | KL - Juniori -69 | EDVIN POPARA (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 1:2 | VALJON BEHTES (Macedonia WAKO) |
100 | 1/2 | KL - Juniori -69 | MILIKA TEPAVČEVIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 3:0 | AMAR FALAN (KBS "WIZARD" Hadžići) |
101 | 1/2 | KL - Juniori -69 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 3:0 | VALJON BEHTES (Macedonia WAKO) |
102 | 1/8 | KL - Juniori -74 | ALMIR KASUPOVIĆ ("ZINO" ) |
WO 3:0 | DINO NUHANOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
103 | 1/1 | KL - Juniori -69 | MILIKA TEPAVČEVIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 2:1 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
104 | 1/4 | KL - Juniori -74 | ALMIR KASUPOVIĆ ("ZINO" ) |
WO 3:0 | NIKOLA BUBEVSKI (Macedonia WAKO) |
105 | 1/4 | KL - Juniori -74 | FEHIM OMERHODŽIĆ (KBK BREZA) |
PTF 2:1 | HARIS ALIC (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
106 | 1/4 | KL - Juniori -74 | HAZRET CUCA (Albulena) |
WO 0:3 | SLAVCE ARSOV (Macedonia WAKO) |
107 | 1/4 | KL - Juniori -74 | KRISTIJAN RAJČEVSKI (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | FARUK VRAŽALICA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
108 | 1/2 | KL - Juniori -74 | ALMIR KASUPOVIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | FEHIM OMERHODŽIĆ (KBK BREZA) |
109 | 1/2 | KL - Juniori -74 | SLAVCE ARSOV (Macedonia WAKO) |
PTF 1:2 | FARUK VRAŽALICA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
110 | 1/8 | KL - Juniori -79 | KRISTIJAN TRLIN (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 0:3 | SEMIR IRIŠKIĆ (KBS Borac Jelah) |
111 | 1/1 | KL - Juniori -74 | FEHIM OMERHODŽIĆ (KBK BREZA) |
PTF 0:3 | FARUK VRAŽALICA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
112 | 1/8 | KL - Juniori -79 | EMIR ROŽAJAC (CBS KAKANJ) |
PTF 0:3 | OMAR KRIJEŠTORAC (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
113 | 1/8 | KL - Juniori -79 | MARK ELEZOVIC (Albulena) |
WO 3:0 | SENAD SADIKOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
114 | 1/8 | KL - Juniori -79 | MUHAMED SULTANIĆ (BALKAN KONJIC) |
PTF 1:2 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
115 | 1/4 | KL - Juniori -79 | SEMIR IRIŠKIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
116 | 1/4 | KL - Juniori -79 | OMAR KRIJEŠTORAC (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
PTF 2:1 | SINANUDDIN DURAKOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
117 | 1/4 | KL - Juniori -79 | MARK ELEZOVIC (Albulena) |
PTF 3:0 | ERDIN SALKIĆ (KBC "Bihać" ) |
118 | 1/4 | KL - Juniori -79 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 3:0 | REMZO GUSINAC (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
119 | 1/2 | KL - Juniori -79 | ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 3:0 | OMAR KRIJEŠTORAC (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
120 | 1/2 | KL - Juniori -79 | MARK ELEZOVIC (Albulena) |
PTF 1:2 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
121 | 1/2 | KL - Juniori -84 | ARDIAN ZAGA (Albulena) |
PTF 0:3 | PETAR MIHOV (Macedonia WAKO) |
122 | 1/2 | KL - Juniori -84 | DAUT KLICO (CBS KAKANJ) |
PTF 2:1 | EMIR HUKIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
123 | 1/1 | KL - Juniori -79 | ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 1:2 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
124 | 1/1 | KL - Juniori -84 | PETAR MIHOV (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | DAUT KLICO (CBS KAKANJ) |
125 | 1/1 | KL - Juniori -89 | AZRET ZEQIRI (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ELVEDIN UNKIĆ (KBS Borac Jelah) |
126 | 1/1 | KL - Juniori -94 | HARIS ZJAKIĆ ("ZINO" ) |
PTF 3:0 | AMIR SALAJ (Albulena) |
127 | 1/2 | KL - Juniori +94 | DURAK ASANI (Macedonia WAKO) |
WO 3:0 | PEJO GUBERAC (2002 - Odzak) |
128 | 1/2 | KL - Juniorke -55 | PETRA TOŠIĆ (SPARTA) |
PTF 0:3 | ENISA AHČIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
129 | 1/2 | KL - Juniorke -55 | AMIRA KUNALIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
PTF 0:3 | JOVANA ARSOVA (Macedonia WAKO) |
130 | 1/1 | KL - Juniori +94 | DURAK ASANI (Macedonia WAKO) |
PTF 3:0 | BOBAN JOSIFOV (Macedonia WAKO) |
131 | 1/1 | KL - Juniorke -55 | ENISA AHČIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
PTF 0:3 | JOVANA ARSOVA (Macedonia WAKO) |
132 | 1/1 | KL - Juniorke -65 | RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA) |
WO 3:0 | FATIMA KURDIĆ (Ilidža Sarajevo) |
133 | 1/2 | KL - Juniorke +70 | DORIS MAGDIĆ (KUTINA) |
PTF 3:0 | TEODORA MICIC (KBV "Kobra" Istocno Sarajevo) |
134 | 1/2 | KL - Seniori -63 | ARMIN DEDIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
PTF 1:2 | NIHAD RADAČA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
135 | 1/2 | KL - Seniori -63 | MILENKO OKILJEVIĆ (TIGAR Gacko) |
PTF 3:0 | BAJRAM RAMADANI (Macedonia WAKO) |
136 | 1/1 | KL - Juniorke +70 | DORIS MAGDIĆ (KUTINA) |
PTF 3:0 | ELHANA SELMANOVIĆ (KBS "WIZARD" Hadžići) |
137 | 1/1 | KL - Seniori -63 | NIHAD RADAČA (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | MILENKO OKILJEVIĆ (TIGAR Gacko) |
138 | 1/4 | KL - Stariji kadeti -32* | MATEJ MUČIBABIĆ (TIGAR Gacko) |
WO 3:0 | JURE KALEB (SPARTA) |
139 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -32* | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
WO 3:0 | JURE VIŠTICA (SPARTA) |
140 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -32* | MATEJ MUČIBABIĆ (TIGAR Gacko) |
PTF 2:1 | MUAMER DEDIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
141 | 1/4 | KL - Seniori -74 | ARDIT ASTAFA (Albulena) |
PTF 3:0 | ALEN HADŽIAHMETOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
142 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -32* | MATEJ MUČIBABIĆ (TIGAR Gacko) |
RSC 3:0 | JASMIN SPAHIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
143 | 1/4 | KL - Seniori -74 | ALEN KOVAČEVIĆ (Klub borilnih veščin Samurai) |
PTF 0:3 | ERVIN HABIBOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
144 | 1/2 | KL - Seniori -74 | ARDIT ASTAFA (Albulena) |
PTF 3:0 | DIN ŠAČIĆ (KBV "SPARTA"Sarajevo) |
145 | 1/2 | KL - Seniori -74 | ERVIN HABIBOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 3:0 | MARIO JUKIC (TIGAR BROD) |
146 | 1/8 | KL - Seniori -79 | DOMAGOJ GLAVAS (TIGAR BROD) |
PTF 1:2 | ERAZEM GRAŠIČ (Klub borilnih veščin Samurai) |
147 | 1/1 | KL - Seniori -74 | ARDIT ASTAFA (Albulena) |
PTF 2:1 | ERVIN HABIBOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
148 | 1/4 | KL - Seniori -79 | ERAZEM GRAŠIČ (Klub borilnih veščin Samurai) |
PTF 1:2 | ŠERIF ASANOVIĆ (Albulena) |
149 | 1/4 | KL - Seniori -79 | DAVID ZELENKOVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
PTF 0:3 | MANOJLO ĐURIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
150 | 1/4 | KL - Seniori -79 | STEFAN STANOJEVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
PTF 3:0 | ELSAD SALČINOVIĆ (KBK BREZA) |
151 | 1/4 | KL - Seniori -79 | DINO KURJAKOVIĆ ("ZINO" ) |
AB 3:0 | LUKA BRGLES (Klub borilnih veščin Samurai) |
152 | 1/2 | KL - Seniori -79 | ŠERIF ASANOVIĆ (Albulena) |
PTF 0:3 | MANOJLO ĐURIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
153 | 1/2 | KL - Seniori -79 | STEFAN STANOJEVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
PTF 2:1 | DINO KURJAKOVIĆ ("ZINO" ) |
154 | 1/2 | KL - Seniori -84 | ADIS ZUKANOVIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
WO 3:0 | ALMINKO KAŠIBOVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
155 | 1/2 | KL - Seniori -84 | BOBAN GACEVIC (Kickboxing Club Spartak Niksic) |
RSC 3:0 | DZEMALUDIN ZEBA (KBS GLADIJATOR SARAJEVO) |
156 | 1/1 | KL - Seniori -79 | MANOJLO ĐURIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 1:2 | STEFAN STANOJEVIĆ (KBK "PREDATOR" Doboj) |
157 | 1/1 | KL - Seniori -84 | ADIS ZUKANOVIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 0:3 | BOBAN GACEVIC (Kickboxing Club Spartak Niksic) |
158 | 1/4 | KL - Seniori -94 | DENIS PINDZO (Ilidža Sarajevo) |
WO 0:3 | RAMIZ HOŠIĆ ("ZINO" ) |
159 | 1/2 | KL - Seniori -94 | MURADIF DERONJIC (KBS Storm Gym) |
PTF 1:2 | LUKA ZOVKO (TIGAR BROD) |
160 | 1/2 | KL - Seniori -94 | RAMIZ HOŠIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | JASMIN HAMZIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
161 | 1/2 | KL - Seniori +94 | DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 2:1 | ALMEDIN TATAREVIĆ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
162 | 1/2 | KL - Seniori +94 | JOSIP SEMREN (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 3:0 | STEFAN KNEŽEVIĆ (Klub borilnih veščin Samurai) |
163 | 1/1 | KL - Seniori -94 | JASMIN HAMZIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
PTF 3:0 | LUKA ZOVKO (TIGAR BROD) |
164 | 1/2 | KL - Seniorke -55 | BAHRIJA ALIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 0:3 | ADELINA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
165 | 1/2 | KL - Seniorke -55 | SILVANA VELJANOVSKA (Macedonia WAKO) |
PTF 0:3 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
166 | 1/1 | KL - Seniori +94 | DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
PTF 0:3 | JOSIP SEMREN (GOLDEN GLORY LIVNO) |
167 | 1/2 | KL - Seniorke -60 | MAJDA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 3:0 | KOVACEVIC TATJANA (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
168 | 1/1 | KL - Seniorke -55 | ADELINA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 1:2 | ŠEJLA ORAŠČANIN ("ZINO" ) |
169 | 1/1 | KL - Seniorke -60 | MAJDA HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 3:0 | MIMOZA STAMENKOVSKA (Macedonia WAKO) |
170 | 1/2 | KL - Seniorke -70 | AIDA TRAKO (KBK BREZA) |
PTF 1:2 | STEFANI PRKIC (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
171 | 1/2 | KL - Seniorke +70 | ILMA SUBOTIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
WO 3:0 | ANTONELA TOMAŠEVIĆ ("ZINO" ) |
172 | 1/1 | KL - Seniorke -70 | STEFANI PRKIC (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
WO 3:0 | ANTONELA TOMAŠEVIĆ ("ZINO" ) |
173 | 1/2 | KL - Seniorke +70 | ESMIRA KEŠKO (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | MINELA SELMAN (Ilidža Sarajevo) |
174 | 1/1 | KL - Seniorke +70 | ILMA SUBOTIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | MINELA SELMAN (Ilidža Sarajevo) |