Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Girls beg.
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets beg. (female)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -32
1036
124
6
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
786
0
DARIS ČOSIĆ (KBVISPZ)
789
EMIR SARAJLIĆ (KBVISPZ)
1038
124
6
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
789
0
EMIR SARAJLIĆ (KBVISPZ)
Medalists
1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. EMIR SARAJLIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. DARIS ČOSIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1037
716
5
ARMIN LUKOVAC (TAEKYON)
713
6
MUSTAFA ŠABOVIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. MUSTAFA ŠABOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ARMIN LUKOVAC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -47
1039
381
6
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
675
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
1040
701
10
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
641
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
670
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
655
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
605
JAN PEŠIĆ (BORAC)
1042
701
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
670
6
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
1041
655
5
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
605
3
JAN PEŠIĆ (BORAC)
1044
670
5
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
655
3
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
Medalists
1. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
2. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
3. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. JAN PEŠIĆ, KBS Borac Jelah