Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Boys
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (female)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Older cadets (male) -45
LK - Older cadets (male) -51
LK - Older cadets (male) -54
LK - Older cadets (male) -60
LK - Older cadets (male) -63,5
LK - Older cadets (male) -71
LK - Older cadets (male) -45
R027
401
1
NJEGOŠ ŠKIPINA (FOČA)
395
2
UROS MIMIC (KBS)
Medalists
1. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
2. NJEGOŠ ŠKIPINA, Kick box IGMA Foča
3. ----
3. ----
LK - Older cadets (male) -51
R028
398
0
TEO ĆOSOĆ (KBS)
266
3
NESIMI ALMIR (KBVISAK)
Medalists
1. NESIMI ALMIR, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
2. TEO ĆOSOĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
3. ----
LK - Older cadets (male) -54
R029
457
0
LUKA BAKULA (POSUJŠE)
388
3
SILVIO MIROVSKI (BROS)
Medalists
1. SILVIO MIROVSKI, GLADIATOR-SKOPJE
2. LUKA BAKULA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LK - Older cadets (male) -60
R003
161
3
EMAD KALAC (PV)
548
0
TARIK DURAKOVIĆ (KBVFTC)
157
FARIS DACIC (PV)
R042
161
3
EMAD KALAC (PV)
157
0
FARIS DACIC (PV)
Medalists
1. EMAD KALAC, PLJEVLJA
2. FARIS DACIC, PLJEVLJA
3. TARIK DURAKOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
LK - Older cadets (male) -63,5
R004
22
1
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
156
2
FARUK DACIC (PV)
244
BAKIR BARUCIJA (MUSA123)
R043
156
0
FARUK DACIC (PV)
244
3
BAKIR BARUCIJA (MUSA123)
Medalists
1. BAKIR BARUCIJA, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
2. FARUK DACIC, PLJEVLJA
3. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Older cadets (male) -71
R001
4
3
BENJAMIN JUSUFOVIĆ (SUPERP)
140
0
DENAN ZUKOVIC (PRIBOJ)
31
ALBIN GJURAJ (N. GRAD)
421
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
179
ISHAK AGOVIĆ (ROZAJE)
R021
4
2
BENJAMIN JUSUFOVIĆ (SUPERP)
31
1
ALBIN GJURAJ (N. GRAD)
R022
421
2
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
179
1
ISHAK AGOVIĆ (ROZAJE)
R057
4
0
BENJAMIN JUSUFOVIĆ (SUPERP)
421
3
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
Medalists
1. HASSAN SELIMOVIĆ, FAVORIT BH
2. BENJAMIN JUSUFOVIĆ, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. ISHAK AGOVIĆ, Univerzum Rozaje
3. ALBIN GJURAJ, KBS "PANTER" SARAJEVO