Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Boys
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (female)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Older juniors (male) -57
LK - Older juniors (male) -63,5
LK - Older juniors (male) -71
LK - Older juniors (male) -75
LK - Older juniors (male) -81
LK - Older juniors (male) -91
LK - Older juniors (male) -57
R036
301
2
RIJAD KASAPOVIĆ (KICK)
391
1
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. RIJAD KASAPOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
3. ----
LK - Older juniors (male) -63,5
R008
382
3
CVIJETIN VUJANOVIĆ (BRČKO )
280
0
DZAN ZDRALE (BALKANK)
124
LEO BEGANOVIĆ (HALIFA1)
R046
382
3
CVIJETIN VUJANOVIĆ (BRČKO )
124
0
LEO BEGANOVIĆ (HALIFA1)
Medalists
1. CVIJETIN VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. LEO BEGANOVIĆ, Dragon Halifa
3. DZAN ZDRALE, BALKAN KONJIC
3. ----
LK - Older juniors (male) -71
R009
203
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
385
0
MARKO GORNEVSKI (BROS)
255
AMAR SIVAC (KBVISAK)
R047
203
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
255
0
AMAR SIVAC (KBVISAK)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. AMAR SIVAC, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. MARKO GORNEVSKI, GLADIATOR-SKOPJE
3. ----
LK - Older juniors (male) -75
R037
209
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
393
0
EDI TERZIC (PRIBOJ)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. EDI TERZIC, KBK PRIBOJ
3. ----
3. ----
LK - Older juniors (male) -81
R010
20
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
127
0
ABEDIN KASUMOVIĆ (HALIFA1)
103
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
R048
20
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
103
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ABEDIN KASUMOVIĆ, Dragon Halifa
3. ----
LK - Older juniors (male) -91
R011
559
0
ERMIN KITIĆ (KBVFTC)
502
3
ENSAR ISEIN (SAMPION)
537
NEVRES NAKIĆEVIĆ (KBVISPZ)
R049
502
3
ENSAR ISEIN (SAMPION)
537
0
NEVRES NAKIĆEVIĆ (KBVISPZ)
Medalists
1. ENSAR ISEIN, SHAMPION SKOPJE
2. NEVRES NAKIĆEVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. ERMIN KITIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----