Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
K1 STYLE - Juniori
K1 STYLE - Juniorke
K1 STYLE - Seniori
K1 STYLE - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniori -60
SUB002
46
2
ROBERT REZO (PITBUL)
54
1
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
SUB003
130
2
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
107
1
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
SUB018
46
3
ROBERT REZO (PITBUL)
130
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
K1 - Juniori -63,5
SUB013
40
1
LUKA PTIČEK (PITBUL)
71
2
MARKO MUJAN (PITBUL)
Medalists
1. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
2. LUKA PTIČEK, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -67
SUB014
3
0
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
27
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. FRAN LUKA ĐURIĆ, DUBRAVA
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
132
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
SUB001
43
1
MATE ZORO (PITBUL)
62
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
38
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB011
132
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
SUB012
38
0
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB024
62
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, SPARTAN GYM
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MARKO DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
K1 - Juniori -75
SUB004
103
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
108
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
SUB005
48
0
ALAN ŠIMOVIĆ (PITBUL)
125
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
SUB019
103
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
125
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Medalists
1. PAULO ROGULJ, MORNAR
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ALAN ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
K1 - Juniori -86
128
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
SUB006
47
3
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
90
0
LUKA BARIĆ (SV. DUH)
SUB020
128
3
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
47
0
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA UGLEŠIĆ, MORNAR
2. TOMISLAV SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA BARIĆ, SVETI DUH
3. ----
K1 - Juniori -91
SUB007
39
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
126
3
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
SUB021
126
2
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
1
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Medalists
1. PETAR GAVRANOVIĆ, MORNAR
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniori +91
SUB008
127
0
IVICA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
SUB009
56
3
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
44
0
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
SUB022
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
56
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. IVICA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split