Point fighting (38)
PF -Juniori -57
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
PF -Juniori -63
|
- 1. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 2. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. PATRIK LICUL - FUTURA
|
|
- 4. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
|
PF -Juniori -69
|
- 1. DOMINIK PEROŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
|
|
- 3. MARTIN MAJSEC - BTI
|
PF -Juniori -74
|
- 1. FILIP ČULINA - POLAČA
|
|
- 2. JOSIP ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 3. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 4. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 6. MIHAEL BANKO - FUTURA
|
PF -Juniori -79
PF -Juniori -84
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. PATRIK MLINAC - SUŠAK
|
PF -Juniori -89
PF -Juniori -94
PF -Juniori +94
PF -Juniorke -50
|
- 1. ANTONELA DEMOVIĆ - LAV, Medulin
|
|
- 2. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 3. NIKA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
|
- 4. PAULA UDOVIĆ - LAV, Pula
|
PF -Juniorke -55
|
- 1. DORA PAVLIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. KARLA GRBEŠIĆ - HUS
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
|
- 4. UNA MARAVIĆ - LEGEND
|
PF -Juniorke -60
|
- 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. NEJLA ISMAILI - FRANKOPAN
|
PF -Juniorke -65
|
- 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. ELIN ROŠIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 4. IVANA ŠESTAN - FRANKOPAN
|
|
- 5. NINA NEGOVANOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF -Juniorke -70
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
PF -Juniorke +70
|
- 1. NINA JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
Light contact (68)
LC -Stariji kadeti -42
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 3. LUKA MIHOKOVIC - MEGA CENTAR
|
|
- 4. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 6. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
LC -Stariji kadeti -47
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. DAVID KULAŠ - VELEBIT
|
|
- 3. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 4. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 5. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
LC -Stariji kadeti -52
|
- 1. ALEKSANDER GLAVIČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN MIJIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 4. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 5. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
LC -Stariji kadeti -57
|
- 1. ANTE ŠAŠKOR - SVETI JURE, Gata
|
|
- 2. DINO BABAC - SVETI ZOILO
|
|
- 3. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. GABRIEL JOVANOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. LUCIJAN VODAS - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
LC -Stariji kadeti -63
|
- 1. ARMIN ALITI - HUS
|
|
- 2. DARIO GLOGOŠKI - NINJA
|
|
- 3. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 4. LEON BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 5. LEON NIMČEVIĆ - VELEBIT
|
|
- 6. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 8. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
|
- 9. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
LC -Stariji kadeti -69
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ATILIO RAKIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. FILIP GRGAS - VELEBIT
|
|
- 4. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 5. MARIN CURRI - VIKTORIA
|
|
- 6. OLIVER OZVAČIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 8. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
LC -Stariji kadeti +69
|
- 1. ANTE KAPOVIĆ - DALMATINO
|
|
- 2. ANTE PRTENJAČA - POLAČA
|
|
- 3. IVAN MIŠETIĆ - HUS
|
|
- 4. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
|
|
- 5. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
|
|
- 6. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
LC -Starije kadetkinje -42
|
- 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
LC -Starije kadetkinje -46
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 4. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 5. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
LC -Starije kadetkinje -50
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 3. SARA JELIĆ - MAWASHI
|
LC -Starije kadetkinje -55
|
- 1. LORENA MATUŠAN - SPORT LIFE
|
|
- 2. MARIA TARA ĆIBARIĆ - ARMUS
|
|
- 3. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. NIKA ERAK - MARJAN 1975
|
|
- 5. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
|
LC -Starije kadetkinje -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC -Starije kadetkinje -65
|
- 1. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
LC -Starije kadetkinje +65
|
- 1. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. LAURA MAJIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
Kick light (73)
KL -Juniori-57
|
- 1. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. MARIO DJAKOVIĆ - DRAGA
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL -Juniori-63
|
- 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LUKA MARKOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MARIO LONČAR - MAWASHI
|
|
- 6. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
|
|
- 7. PATRIK LICUL - FUTURA
|
|
- 8. SANDRO MARKOVIĆ - AMENO
|
|
- 9. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
|
- 10. TOMISLAV MARTINOVIĆ - KUTINA
|
KL -Juniori-69
|
- 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 2. BENEDIKT ŽIVČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. BRUNO VULAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. DOMINIK PEROŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
|
- 7. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
|
|
- 8. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
|
- 9. MATIAS BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 10. NIKOLA GLAVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 11. PATRIK ŠKERJANEC - SVETI MATEJ
|
|
- 12. TOMISLAV ŠUŠENJ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 13. TONI PERNAR - LEGEND
|
|
- 14. VEDRAN LUNIĆ - PIT BULL, Split
|
KL -Juniori-74
|
- 1. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 2. DAMIAN HUTINEC - DUBRAVA
|
|
- 3. FILIP PAVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 4. FILIP TOKIĆ - PRETORIAN
|
|
- 5. JOSIP ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 6. LEO BRČINA - DALMACIJA
|
|
- 7. LEONARDO MIKULJAN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. MARINO HORVAT - MORNAR
|
|
- 9. MIHAEL BANKO - FUTURA
|
|
- 10. PATRIK ČELIĆ - LEON GYM
|
|
- 11. PATRIK VALENČIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 12. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
KL -Juniori-79
|
- 1. ANTONIO BRATIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
|
- 3. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS
|
|
- 4. KEVIN PRANJIC - MEGA CENTAR
|
|
- 5. ROKO VULETA - MEGA CENTAR
|
|
- 6. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA
|
|
- 7. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL -Juniori-84
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. TOMISLAV ŠEKETA - TIGAR, Karlovac
|
KL -Juniori-89
|
- 1. ALEX ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. DOMAGOJ LUKIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 4. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
KL -Juniori-94
KL -Juniori+94
|
- 1. BRUNO GVARDIOL - PRETORIAN
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. MARIN CURRI - VIKTORIA
|
KL -Juniorke-50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. LUCIJA VODAS - IVANIĆ GRAD
|
KL -Juniorke-55
|
- 1. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. PETRA IVANIŠEVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. UNA MARAVIĆ - LEGEND
|
KL -Juniorke-60
|
- 1. ANA MARIJA MARINOVIĆ - OFC
|
|
- 2. CHIARA KALANJ - VIKTORIA
|
|
- 3. MAJA IVANIĆ - VIKTORIA
|
KL -Juniorke-65
|
- 1. LARA SRDOJEVIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. LEONARDA LONČAR - ARMUS
|
|
- 4. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
KL -Juniorke-70
|
- 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. MARINA JURIĆ - PIT BULL, Split
|
KL -Juniorke+70
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. NIKOLINA STUPIČIĆ - VIKTORIA
|
Low kick (76)
LK -Seniori -51
|
- 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
|
LK -Seniori -54
LK -Seniori -57
LK -Seniori -60
|
- 1. DINO SUDIĆ - AMENO
|
|
- 2. KRISTIAN KOLAJ - OFC
|
|
- 3. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
LK -Seniori -63,5
|
- 1. DENI BUKOVČAN - LEON GYM
|
|
- 2. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
|
- 3. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
|
- 5. STJEPAN BRČIĆ - LEON GYM
|
LK -Seniori -67
|
- 1. ANDREJ KEDVEŠ - BLITZ
|
|
- 2. ANTONIO MIHOČ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 4. MIHAEL HALLER - SVETI DUH
|
|
- 5. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. PETAR MUŠURA - AMENO
|
|
- 7. TOMISLAV CERIĆ - BLITZ
|
LK -Seniori -71
|
- 1. DINO TAĆI - AMENO
|
|
- 2. JOZO STUPALO - MORNAR
|
|
- 3. KARLO ŠPANJOL - SPORT LIFE
|
|
- 4. KRISTIJAN MIŠKULIN - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 5. LEONARD ŠARIĆ - PRETORIAN
|
LK -Seniori -75
|
- 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. ANTUN VILIČIĆ - LEON GYM
|
|
- 4. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 5. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
|
- 6. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
|
|
- 7. IVAN SAMBRAILO - PIT BULL, Split
|
|
- 8. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
|
|
- 9. NIKOLA MORIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 10. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
LK -Seniori -81
|
- 1. ANTE MARKOVIC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. FILIP GRGURIĆ - KING
|
|
- 4. GAJ ĆOSIĆ - SVETI DUH
|
|
- 5. IVAN MALOČA - PIT BULL, Split
|
|
- 6. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Zagreb
|
|
- 7. MARKO LUKAČIĆ - PRETORIAN
|
|
- 8. MATEO KRSNIK - LEON GYM
|
|
- 9. MATIJA GRUBJEŠIĆ - DYNAMITE
|
|
- 10. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 11. NEMANJA KESER - BUDOKAI
|
|
- 12. VITO GLAVIČIĆ - KING
|
LK -Seniori -86
|
- 1. LUKA JAMAN - BLITZ
|
|
- 2. LUKA ŠIMIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. MARIO ZEDNIK - MORNAR
|
|
- 5. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM
|
|
- 6. TOMISLAV CUKOR - HUS
|
LK -Seniori -91
|
- 1. ANTE LULIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. FATMIR DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
|
|
- 4. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
|
LK -Seniori +91
|
- 1. ANTO ŠIRIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. DAVOR KRSTULOVIĆ - MORNAR
|
|
- 3. HRVOJE UJEVIĆ - MORNAR
|
|
- 4. LEO PAVIČIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. PETAR DREŽNJAK - MORNAR
|
|
- 6. SIMON KRIZMANIĆ - KING
|
|
- 7. TOMISLAV ČIKOTIĆ - AMENO
|
LK -Seniorke -48
|
- 1. MARTA MIKULČIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
|
LK -Seniorke -52
|
- 1. IVA DODIG - LEON GYM
|
|
- 2. LUCIJA REGVAT - ZAGREB
|
LK -Seniorke -56
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 3. LUCIJA SLADOLJEV - TRNJE
|
|
- 4. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split
|
LK -Seniorke -60
LK -Seniorke -65
|
- 1. DAGMAR MARINIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MARIJA BODAČ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MONIKA RAKITNIČAN - TRNJE
|
|
- 4. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
LK -Seniorke -70
LK -Seniorke +70
|
- 1. GLORIA DRETVIĆ - TRNJE
|
|
- 2. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MAJA BRITVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. NIVES RADIĆ - DALMATINO
|
Treneri (63)
Treneri
|
- 1. ALAN MIJIĆ - LOTUS
|
|
- 2. ALEKSANDAR PUPAC - SPARTAN GYM
|
|
- 3. ALEN BORBAŠ - HUS
|
|
- 4. ARPAD JAKŠA - ZMAJ
|
|
- 5. BERNARD BAN - DUBRAVA
|
|
- 6. BORIS MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
|
|
- 7. BORISLAV MIKULIĆ - POLAČA
|
|
- 8. BRANKO FIBINGER - SUŠAK
|
|
- 9. DAMIR LAMBAŠA - DALMATINO
|
|
- 10. DANIJEL ŠIMUNDIĆ - BLITZ
|
|
- 11. DARIO JURISIC - MORNAR
|
|
- 12. DAVOR KAPOVIC - CRNI ORAO
|
|
- 13. DENIS MATEJČIĆ - MINOTAUR
|
|
- 14. DINKO IVANIŠEVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 15. DRAGAN FRANJKOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 16. EDI VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 17. EMIL RAMIĆ - AMENO
|
|
- 18. FILIP ČOVIĆ - SVETI JURE, Gata
|
|
- 19. GORAN DUJILOVIĆ - TERMINATOR
|
|
- 20. GORDAN VATAVUK - PIT BULL, Split
|
|
- 21. IGOR IVOŠEVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 22. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
|
- 23. IVICA DOBRANIC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 24. IVICA HARAMIJA - HUS
|
|
- 25. IVICA SPEVEC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 26. JOSIP CEROVEC - KUTINA
|
|
- 27. JOSIP ČIKOTIĆ - DALMACIJA
|
|
- 28. JOSIP FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 29. JOSIP PERKOVIĆ - CROATIA
|
|
- 30. JOŠKO SUNARA - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 31. KLAUDIO VUKUŠIĆ - DRAGA
|
|
- 32. LEONARDO KOMSIC - KING
|
|
- 33. LOVRE CACIC - SVETI ZOILO
|
|
- 34. LUKA TOMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 35. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 36. MARIO BRZOJA - VELEBIT
|
|
- 37. MARIO KOŠAR - ŠKORPION
|
|
- 38. MARKO ŽAJA - PIT BULL, Split
|
|
- 39. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 40. MENTOR TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 41. MILENKO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 42. MILIVOJ BAJIĆ - AMENO
|
|
- 43. MILJENKO ŠARAC - UNI RENT
|
|
- 44. MLADEN KUJUNDZIC - DYNAMITE
|
|
- 45. PERO GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 46. ROBERT KATUŠIĆ - OMEGA
|
|
- 47. SAŠA LJUBOJEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 48. SENAD TREŠNJIĆ - FUTURA
|
|
- 49. SINIŠA VOLAREVIĆ - OFC
|
|
- 50. TOMILAV KATALINĆ - MINOTAUR
|
|
- 51. VANJA REHAK - ZAGREB
|
|
- 52. VELJKO VETMA - AMENO
|
|
- 53. VIKO STOJANOV - CRNI ORAO
|
|
- 54. ZDRAVKO BEGOVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 55. ZORAN CICVARA - TIGAR, Karlovac
|
|
- 56. ZORAN MAJKIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 57. ZVONIMIR BOBAN - MAWASHI
|
|
- 58. ZVONKO BORBAŠ - HUS
|
|
- 59. ZVONKO KAR - BTI
|
Trenerice
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
|
- 2. GORANA MIJIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 3. IRENA ČUIĆ - TRNJE
|
|
- 4. ŽELJANA IVANIŠEVIĆ - VIKTORIA
|
|
|