Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Starije kadetkinje -42
LC -Starije kadetkinje -46
LC -Starije kadetkinje -50
LC -Starije kadetkinje -55
LC -Starije kadetkinje -60
LC -Starije kadetkinje -65
LC -Starije kadetkinje +65
LC -Starije kadetkinje -42
2038
125
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
31
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARITA BARIČEVIĆ, VISOČICA
3. ----
3. ----
LC -Starije kadetkinje -46
87
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2040
274
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
296
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
180
LEONA BARTOLIN (NINJA)
317
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
2042
87
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
274
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
2041
180
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
317
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
2044
274
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
317
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
LC -Starije kadetkinje -50
2043
88
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
286
3
SARA JELIĆ (MAWASHI)
253
ANA SOVEC (ZMAJ)
2045
286
3
SARA JELIĆ (MAWASHI)
253
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. ----
LC -Starije kadetkinje -55
245
LORENA MATUŠAN (SPORT L)
2046
223
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
278
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
251
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
89
NIKA ERAK (MARJAN)
2048
245
0
LORENA MATUŠAN (SPORT L)
278
3
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
2047
251
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
89
0
NIKA ERAK (MARJAN)
2050
278
3
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
251
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
Medalists
1. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. LORENA MATUŠAN, SPORT LIFE
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975
LC -Starije kadetkinje -60
2049
84
3
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
126
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC -Starije kadetkinje -65
16
KLARA PRPIĆ (CRO)
2051
311
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
288
3
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2053
16
2
KLARA PRPIĆ (CRO)
288
1
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
LC -Starije kadetkinje +65
2052
13
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
353
0
LAURA MAJIĆ (VELEBIT)
215
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2054
13
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
215
2
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LAURA MAJIĆ, VELEBIT
3. ----