Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL -Juniori-57
KL -Juniori-63
KL -Juniori-69
KL -Juniori-74
KL -Juniori-79
KL -Juniori-84
KL -Juniori-89
KL -Juniori+94
KL -Juniori-57
64
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3001
165
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
275
0
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
3003
64
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
165
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. MARIO DJAKOVIĆ, DRAGA
3. ----
KL -Juniori-63
33
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
3002
341
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
291
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
92
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
239
MISLAV LOZINA (PITBUL)
17
DAVID IVŠIĆ (CRO)
48
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3004
262
3
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
293
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
74
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3005
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
291
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
3006
92
3
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
239
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
3007
17
3
DAVID IVŠIĆ (CRO)
48
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3008
262
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
74
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3009
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
92
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
3010
17
3
DAVID IVŠIĆ (CRO)
74
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3012
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
17
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
3. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
KL -Juniori-69
69
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3011
292
3
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
269
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
3013
330
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3014
18
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
23
1
IVAN NOVOSEL (ŠK)
3015
358
3
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
142
0
PATRIK ŠKERJANEC (SVMATEJ)
3016
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
234
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
3017
122
0
TONI PERNAR (KBK)
240
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
66
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3018
69
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
292
3
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
3019
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
18
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
3020
358
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
3021
240
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
66
3
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3022
292
0
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3023
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
66
0
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3025
265
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. NIKOLA GLAVIĆ, PRETORIAN
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. BENEDIKT ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV ŠUŠENJ, KOBRA, Bjelovar
KL -Juniori-74
340
LEO BRČINA (DUGIRAT)
1028
70
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
287
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1029
174
3
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
310
0
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
315
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
138
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
1030
236
2
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
323
1
MARINO HORVAT (MORNAR)
1031
113
0
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
161
0
DAMIAN HUTINEC (DUBRAVA)
34
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1032
340
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1033
174
1
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
315
2
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
1034
138
3
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
236
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
1035
113
0
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
34
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1036
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
315
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
1037
138
0
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
34
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1039
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
34
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. MIHAEL BANKO, FUTURA
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. JOSIP ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. PATRIK VALENČIĆ, MEGA CENTAR
KL -Juniori-79
137
ROKO VULETA (MEGA.C.)
3024
159
3
ANTONIO BRATIĆ (DUBRAVA)
195
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
3026
194
1
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
136
2
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
3027
276
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
25
3
VITO KOŠAR (ŠK)
3028
137
1
ROKO VULETA (MEGA.C.)
159
2
ANTONIO BRATIĆ (DUBRAVA)
3029
136
0
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
25
3
VITO KOŠAR (ŠK)
3031
159
0
ANTONIO BRATIĆ (DUBRAVA)
25
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ANTONIO BRATIĆ, DUBRAVA
3. KEVIN PRANJIC, MEGA CENTAR
3. ROKO VULETA, MEGA CENTAR
KL -Juniori-84
63
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3030
237
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
76
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
3032
63
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
237
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL -Juniori-89
3033
334
0
DOMAGOJ LUKIĆ (IVNCG)
119
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
3034
93
1
ALEX ŠVERKO (ZELG)
252
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
3036
119
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
252
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. DOMAGOJ LUKIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ALEX ŠVERKO, TROJAN ISTRA
KL -Juniori+94
156
DUJE IVAS (HBD)
3035
314
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
203
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3037
156
3
DUJE IVAS (HBD)
314
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. ----
3. ----