POINT FIGHTING (111)
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. JULIAN VUKIĆ - NINJA
|
|
- 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 3. IVAN BAKOTIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 4. LUKA UGRINA - SUŠAK
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 4. EVAN MARK MORATTO - LAV, Medulin
|
|
- 5. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 6. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 8. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 9. MAURO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 10. MIKA OROS - LAV, Medulin
|
|
- 11. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 12. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 13. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. IVAN PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. LOVRE GRUJA - LOTUS
|
|
- 3. LOVRE MIOČEV - CRNI ORAO
|
|
- 4. MARINO STORIĆ - HBD
|
|
- 5. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 6. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 7. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 8. RIKO LUKA MAKSAN - CRNI ORAO
|
|
- 9. THOMAS VELČIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 10. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 4. LEO PETROVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LEON PRANJIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 6. MARKO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 7. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 8. MAURO OZRETIĆ - LOTUS
|
|
- 9. NIKOLA KUSTURA - LOTUS
|
|
- 10. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 11. ROKO ČULJAT - SUŠAK
|
|
- 12. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
|
- 13. VICE BOBIĆ - CRNI ORAO
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. BRUNO FRIGANOVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 2. DINO IVAS - HBD
|
|
- 3. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. JOSIP DOLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. KARLO MRDULJAŠ - LOTUS
|
|
- 7. MARTIN BERISHA - SUŠAK
|
|
- 8. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 9. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 3. LANA KURELOVIĆ - MINOTAUR
|
|
- 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 6. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
|
|
- 2. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 3. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
|
- 4. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 5. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 6. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 7. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 8. MARIA MAGDALENA VULETA - SUŠAK
|
|
- 9. MARIJA VLAIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 10. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 11. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. ANTEA PAVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 3. DEA CVEK - PLANET SPORT
|
|
- 4. EMA MORIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 5. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 6. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. LARA GORUP - SUŠAK
|
|
- 8. MAGALI PALISKA - SUŠAK
|
|
- 9. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 10. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 11. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 12. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. BRUNA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 4. ELENA ČVEK - NINJA
|
|
- 5. LORENA GRACIN - MARJAN 1975
|
|
- 6. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 7. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 8. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
|
|
- 9. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 10. PAULA MRKONJIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 11. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 12. STELLA SEDLIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 13. ZOA VIVODA - SUŠAK
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. KIARA IVANČEVIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 3. LAURA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 4. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 5. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
|
|
- 6. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. KATARINA PAVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 6. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 8. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 9. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 10. PAOLA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 11. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
LIGHT CONTACT (83)
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
|
- 1. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
|
- 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. JAN ČAR - MEGA CENTAR
|
|
- 3. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 2. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 3. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 5. PETAR FILJIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 6. RAUL VALENČIĆ - SVETI MATEJ
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. DAVID MLADENOVIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 4. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 5. LEONARDO ČVEK - NINJA
|
|
- 6. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 3. LUKA ŠARIĆ - CRNI ORAO
|
|
- 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
|
- 5. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 6. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. ADRIAN BENJA - FRANKOPAN
|
|
- 2. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. DANIJEL BOTIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 3. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 4. NINO LUKEŽIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 5. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
|
- 6. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 7. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. DINO BARIĆ - HBD
|
|
- 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. JAN GREBENAR - HUS
|
|
- 4. LEON BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 5. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 6. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -32
|
- 1. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 2. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 4. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
|
|
- 5. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
|
- 6. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 7. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
|
- 8. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANTEA LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 3. DORA GREGO - FRANKOPAN
|
|
- 4. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
|
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 2. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 3. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 4. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 5. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 6. NIKA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
|
- 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 4. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LARA ŠIMIĆ - HUS
|
|
- 5. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 2. CHIARA ŠADIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
|
- 5. LUCIJA MOJTIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 6. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
KICK LIGHT (69)
KL - Juniori -57
|
- 1. DINO BABAC - PRETORIAN
|
|
- 2. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL - Juniori -63
|
- 1. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
|
|
- 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 3. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
|
|
- 5. JURAJ ČAČIJA - LEON GYM
|
|
- 6. LUCIJAN VALENČIĆ - DYNAMITE
|
|
- 7. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 8. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. MARIO DJAKOVIĆ - DRAGA
|
|
- 10. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
|
|
- 11. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 12. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
|
- 13. UROŠ PAJIĆ - KING
|
KL - Juniori -69
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. BRUNO MARIČEVIĆ - DYNAMITE
|
|
- 3. IVAN KRALJEVIĆ - CROATIA
|
|
- 4. MARIN OZRETIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. MISLAV JURINEC - ARMUS
|
|
- 6. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
KL - Juniori -74
|
- 1. ANTON VUNIQI - DUBRAVA
|
|
- 2. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. DENIS KOZINA - PRETORIAN
|
|
- 4. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
|
|
- 5. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
|
- 6. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ - DOMSA
|
|
- 7. LOVRO ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 8. MARIN CURRI - VIKTORIA
|
|
- 9. MARIO RAVLIĆ - DALMACIJA
|
|
- 10. MATEJ BALAŽIĆ - HUS
|
KL - Juniori -79
|
- 1. ANDREJ GRUBJESIC - DYNAMITE
|
|
- 2. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 3. FILIP PAVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 4. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 5. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 6. PATRIK KLARIĆ - DOMSA
|
|
- 7. RAUL SUNARA - AMENO
|
|
- 8. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Juniori -84
|
- 1. ANTE KAPOVIĆ - DALMATINO
|
|
- 2. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. MARKO ŠTRKALJ - DALMATINO
|
KL - Juniori -89
|
- 1. JOSIP SIMONE - ADRIA GYM
|
|
- 2. LEONARDO MIKULJAN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
KL - Juniori -94
|
- 1. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 2. NOEL PERKOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
KL - Juniori +94
|
- 1. ROBERT KRČELIĆ - HUS
|
|
- 2. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
KL - Juniorke -50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. LUCIJA KULEŠ - IVANIĆ GRAD
|
KL - Juniorke -55
|
- 1. KARLA GRBEŠIĆ - HUS
|
|
- 2. UNA MARAVIĆ - KUTINA
|
KL - Juniorke -60
|
- 1. DEA BOLANČA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. INES MAROKOVIĆ - HUS
|
KL - Juniorke -65
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LARA MADI - DUBRAVA
|
|
- 4. TONIJA ŠUTIĆ - PIT BULL, Split
|
KL - Juniorke -70
|
- 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. CHIARA ŠADIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LORENA MAYER - DUBRAVA
|
KL - Juniorke +70
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. LUCIJA MOJTIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. STELLA MUSA - PIT BULL, Split
|
LOW KICK (68)
LK- Seniori -51
|
- 1. MATEJ SKOKIĆ - HUS
|
LK- Seniori -54
LK- Seniori -57
|
- 1. KRISTIAN KOLAJ - OFC
|
|
- 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
LK- Seniori -60
|
- 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
|
LK- Seniori -63,5
|
- 1. MIRSAD DENJALIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
LK- Seniori -67
|
- 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
|
|
- 2. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. LUKA LJUBIĆ - LEON GYM
|
|
- 4. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
|
|
- 6. MATIJA BRCKOVIĆ - SPARTAN GYM
|
LK- Seniori -71
|
- 1. ANDREJ KEDVEŠ - BLITZ
|
|
- 2. DINO TAĆI - AMENO
|
|
- 3. KRISTIJAN MIŠKULIN - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 4. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
|
|
- 5. LEONARD ŠARIĆ - PRETORIAN
|
|
- 6. MATEO KRSNIK - LEON GYM
|
|
- 7. PETAR MUŠURA - AMENO
|
LK- Seniori -75
|
- 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 4. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
|
|
- 5. IVICA JAKOPIC - PIT BULL, Split
|
|
- 6. LORIS RITOŠA - TROJAN ISTRA
|
|
- 7. MARINO HORVAT - MORNAR
|
|
- 8. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
LK- Seniori -81
|
- 1. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. FILIP VIDAK - SPARTAN GYM
|
|
- 3. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 4. JOSIP BRĆIĆ - SVETI DUH
|
|
- 5. LEO PERKOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 6. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 7. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
LK- Seniori -86
|
- 1. IVAN SENKIĆ - DYNAMITE
|
|
- 2. JOSIP ČERINA - PRETORIAN
|
|
- 3. LUKA JAMAN - BLITZ
|
|
- 4. MARKO ŽOVIN - HUS
|
|
- 5. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM
|
LK- Seniori -91
|
- 1. IVAN STANIĆ - OFC
|
|
- 2. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 5. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split
|
LK- Seniori +91
|
- 1. ANTE VERUNICA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ANTO ŠIRIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 3. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. PETAR DREŽNJAK - MORNAR
|
|
- 5. SEAN ŠTURBEJ - DALMACIJA
|
LK- Seniorke -48
LK- Seniorke -52
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. LUCIJA REGVAT - ZAGREB
|
|
- 3. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
|
|
- 4. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split
|
LK- Seniorke -56
|
- 1. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 3. TINA ŠPRALJA - DYNAMITE
|
LK- Seniorke -60
|
- 1. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. KATA ŠARE - VELEBIT
|
|
- 3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. SARA ŠPOLJAR - TITAN GYM
|
|
- 5. TIHANA ULAKOVIĆ - TRNJE
|
LK- Seniorke -65
|
- 1. KRISTINA MIKEC - TITAN GYM
|
|
- 2. LIDIA TOŠIĆ - PIT BULL, Split
|
LK- Seniorke -70
|
- 1. ANA BEKAVAC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
|
LK- Seniorke +70
|
- 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
|
|