Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti-52
LC - Stariji kadeti-69
LC - Starije kadetkinje-65
KL - Juniori-69
KL - Juniori-74
LK- Seniori -81
LK- Seniori -86
LC - Stariji kadeti-52
2003
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
161
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
2004
213
0
ĆIRO VLAJČEVIĆ (PAUCI)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2005
176
3
SANDI STENTA (PLANET)
106
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
2006
238
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2007
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2008
176
0
SANDI STENTA (PLANET)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2010
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
157
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FRANKO ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti-69
2022
355
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
121
0
IVO VULETIĆ (GATA)
126
DAVID KULAŠ (PALESTR)
105
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
BORNA RADONJA (PAUCI)
2024
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
126
0
DAVID KULAŠ (PALESTR)
2025
105
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
3
BORNA RADONJA (PAUCI)
2027
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
214
0
BORNA RADONJA (PAUCI)
Medalists
1. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
2. BORNA RADONJA, PAUCI
3. DAVID KULAŠ, PALESTRA
3. VITO MRŠIĆ, AMENO
LC - Starije kadetkinje-65
150
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2048
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
156
0
CHIARA IVAS (HBD)
2050
139
1
MIA BRKLJAČA (PALESTR)
255
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
2051
53
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
107
1
MARIJETA TENŽERA (AMENO)
2052
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
2053
255
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori-74
3015
185
0
LUKA BOŽINOVIĆ (UNIRENT)
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
3017
265
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
222
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3018
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
315
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
3019
272
3
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
108
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
3020
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
222
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3021
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
272
0
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
3023
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
24
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. TONI GAJČEVIĆ, HUS
LK- Seniori -81
44
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R003
92
0
LUKA LOVREK (SPARTAN)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R004
187
3
MATE SKELIN (UNIRENT)
102
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R005
260
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R017
44
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R018
187
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R032
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
179
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
2. JOZO STUPALO, MORNAR
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. MATE SKELIN, UNI RENT
LK- Seniori -86
R006
94
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
73
0
VITO KOŠAR (ŠK)
358
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
103
MARKO MIŠURA (AMENO)
269
TONI SLIVA (HUS-OS)
R019
94
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
358
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R020
103
3
MARKO MIŠURA (AMENO)
269
0
TONI SLIVA (HUS-OS)
R033
94
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
103
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
Medalists
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. MARKO MIŠURA, AMENO
3. ----
3. TONI SLIVA, HUS