Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
K1 style
Treneri
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
3
3
36
0
29
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
3
3
30
0
27
3.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-37
3
3
31
0
23
4.
DINO IVAS
HBD
PF-MKAD-M+47
3
3
32
0
20
5.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-MKAD-M-28
3
3
21
0
15
6.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-32
3
3
20
0
6
7.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M+47
4
3
30
0
17
8.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-28
3
2
23
0
20
9.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-32
3
2
30
0
8
10.
ROKO RIBARIĆ
OMEGA
PF-MKAD-M-32
3
2
29
0
8
11.
TVRTKO ŠARIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-37
3
2
16
0
8
12.
KARLO KATINIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-M-42
3
2
14
0
6
13.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-47
2
1
18
0
8
14.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
19
0
4
15.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
2
1
13
0
4
16.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-MKAD-M-37
2
1
25
0
3
17.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-MKAD-M-32
2
1
13
0
3
18.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-MKAD-M-42
2
1
10
0
3
19.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
2
1
11
0
1
20.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
2
1
16
0
0
21.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42
2
1
12
0
0
22.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-MKAD-M-37
2
1
12
0
0
23.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
2
1
7
0
0
24.
DAVID ŠTRK
IMPACT
PF-MKAD-M-42
2
1
11
0
-1
25.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-MKAD-M+47
2
1
15
0
-3
26.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M-42
2
1
10
0
-3
27.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
2
1
9
0
-3
28.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
2
1
16
0
-4
29.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M+47
2
1
12
0
-7
30.
TOMA RUJAK
MAWASHI
PF-MKAD-M-47
2
1
9
0
-9
31.
DOMINIK CERČIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
0
32.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-MKAD-M-37
1
0
14
0
-1
33.
LOVRO DRPIĆ
OMIŠALJ
PF-MKAD-M+47
1
0
9
0
-2
34.
STJEPAN ANDRIĆ
OMEGA
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-2
35.
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI
LAV, Pula
PF-MKAD-M-28
1
0
4
0
-4
36.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M-42
1
0
4
0
-5
37.
TIN KARAPETRIĆ
IMPACT
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-5
38.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-MKAD-M-32
1
0
6
0
-7
39.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-M-42
1
0
3
0
-7
40.
IVAN PALEKA
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-7
41.
MIHAEL JUKIĆ
OMIŠALJ
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-7
42.
LUKA VREŠ
LEGEND
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-7
43.
MARKO ZELIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
1
0
8
0
-9
44.
LEON NOLA
MAWASHI
PF-MKAD-M-47
1
0
6
0
-9
45.
PETAR BERONIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-47
1
0
2
0
-9
46.
GRGUR TRDENIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-47
1
0
6
0
-10
47.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-MKAD-M+47
1
0
5
0
-10
48.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
1
0
4
0
-10
49.
FRAN KOZJAK
LEGEND
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-10
50.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
51.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-10
52.
GABRIEL RONČEVIĆ
DRAGA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-10
53.
IVOR VLASTELIĆ
DRAGA
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-10
54.
FABIAN FUGOŠIĆ
OMIŠALJ
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-11
55.
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-11
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-32
4
4
38
0
32
2.
TIA PAULINA SRIĆA
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-37
4
4
27
0
14
3.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-47
3
3
36
0
29
4.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-MKAD-Ž-42
3
3
29
0
27
5.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
3
3
33
0
23
6.
EVA GAL
LEGEND
PF-MKAD-Ž-28
2
2
15
0
13
7.
LUNA MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-32
4
3
29
0
10
8.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-42
3
2
22
0
14
9.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
3
2
25
0
13
10.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-32
3
2
21
0
9
11.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
PF-MKAD-Ž-37
3
2
17
0
6
12.
EVA LEONA KOMŠIĆ
KING
PF-MKAD-Ž-37
3
2
8
0
4
13.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
3
2
20
0
0
14.
VITA JUGOVIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-32
3
2
16
0
-2
15.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-37
2
1
17
0
9
16.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž-32
2
1
15
0
9
17.
LUCIJA BOTICA
LEGEND
PF-MKAD-Ž-28
2
1
11
0
7
18.
MARTINA LUCIĆ
OMEGA
PF-MKAD-Ž+47
2
1
15
0
3
19.
CHIARA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž+47
2
1
17
0
2
20.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47
2
1
15
0
1
21.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
2
1
13
0
0
22.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
10
0
0
23.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-47
2
1
16
0
-1
24.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
10
0
-1
25.
MARIJA VLAIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-32
2
1
6
0
-4
26.
MARIA TARA ĆIBARIĆ
ARMUS
PF-MKAD-Ž+47
2
1
10
0
-8
27.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-28
2
1
7
0
-9
28.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
0
6
0
-1
29.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-28
1
0
6
0
-1
30.
KATARINA PAVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž+47
1
0
8
0
-2
31.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
PF-MKAD-Ž-32
1
0
6
0
-2
32.
BEATA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž-32
1
0
2
0
-2
33.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-2
34.
ANA JOVIĆ
BURA
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-3
35.
ZOA VIVODA
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-37
1
0
4
0
-4
36.
ANAI RAŽNJEVIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-4
37.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
1
0
4
0
-5
38.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-Ž+47
1
0
7
0
-7
39.
LIA LEONA RIBIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-8
40.
MATIJA TIĆAK
DRAGA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
7
0
-9
41.
EMILI BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKAD-Ž-37
1
0
3
0
-10
42.
MANUELA MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
3
0
-10
43.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž-47
1
0
2
0
-10
44.
KATJA MANDEKIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-10
45.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
1
0
-10
46.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-10
47.
ELEN STARČEVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-10
48.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-10
49.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-10
50.
MIRNA TKALČIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-10
51.
PAULA MRKONJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-10
52.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-10
53.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-10
54.
TEA IVANOVIĆ
LEGEND
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-10
55.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-10
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKAS JURAŠIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SEN-M-63
2
2
27
0
20
2.
MIHAEL JAVOROVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SEN-M-69
2
2
15
0
12
3.
MIROSLAV GRGIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M-89
1
1
13
0
11
4.
GORDAN BAKŠIĆ
JASTREB
PF-SEN-M-79
1
1
10
0
10
5.
JURE DRLJE
AMENO
PF-SEN-M-94
1
1
10
0
10
6.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-84
1
1
10
0
10
7.
MARKO FILIPOVIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M+94
1
1
10
0
10
8.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M-74
1
1
20
0
9
9.
PATRIK MLINAC
SUŠAK
PF-SEN-M-79
2
1
10
0
0
10.
IVAN BULJUBAŠIĆ
MAWASHI
PF-SEN-M-74
2
1
31
0
-4
11.
ROKO BRENKOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-69
1
0
2
0
-2
12.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
PF-SEN-M-74
1
0
15
0
-5
13.
ADAM HERCOG
OMEGA
PF-SEN-M-63
1
0
7
0
-10
14.
IVAN BATARELO
LOTUS
PF-SEN-M-69
1
0
1
0
-10
15.
DARKO KOLAR
IMPACT
PF-SEN-M-94
1
0
0
0
-10
16.
DENIS IVOŠ
HUS
PF-SEN-M+94
1
0
0
0
-10
17.
LUKA ORUČEVIĆ
KOBRA, Bjelovar
PF-SEN-M-84
1
0
0
0
-10
18.
VINETO GUŠANI
TOMISLAV GYM
PF-SEN-M-63
1
0
0
0
-10
19.
ŽELJKO JOVIČIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SEN-M-79
1
0
0
0
-10
20.
MARKO ŽOVIN
HUS
PF-SEN-M-89
1
0
2
0
-11
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA LONČAR
ZAGREB
PF-SEN-Ž-50
2
2
21
0
20
2.
NIKOLINA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-SEN-Ž-60
2
2
28
0
14
3.
LORENA JURIŠIĆ
SUŠAK
PF-SEN-Ž-70
2
2
23
0
11
4.
ANĐELA STANIĆ
AMENO
PF-SEN-Ž-65
1
1
13
0
10
5.
KARMEN GALAC
VELEBIT
PF-SEN-Ž+70
1
1
10
0
10
6.
KRISTINA RAVLIĆ
AMENO
PF-SEN-Ž-70
2
1
18
0
8
7.
VEDRANA HALINČIĆ
JASTREB
PF-SEN-Ž-70
2
1
20
0
1
8.
EMA VIŠKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SEN-Ž-50
2
1
11
0
0
9.
ANITA ŠANTOR
BROD
PF-SEN-Ž+70
2
1
10
0
0
10.
KARLA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-SEN-Ž-60
1
0
13
0
-4
11.
ANA ALABER
LAV, Pula
PF-SEN-Ž-65
1
0
3
0
-10
12.
ELIZABETA CRNKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SEN-Ž-70
1
0
2
0
-10
13.
LUANA RITOŠA
TROJAN ISTRA
PF-SEN-Ž-60
1
0
1
0
-10
14.
LUCIJA HORVAT
ŠKORPION
PF-SEN-Ž-50
1
0
1
0
-10
15.
VALENTINA MAJDANDŽIĆ
JASTREB
PF-SEN-Ž-50
1
0
1
0
-10
16.
LARA MATOŠEVIĆ
HUS
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-10
17.
RENATA HASEL
SUŠAK
PF-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-10
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SUŠAK
8
1.
6
3.
14
2
1
1
1.
2.
TIGAR, Slunj
1
12.
11
1.
12
1
2
1
2.
3.
PLANET SPORT
5
6.
4
7.
9
1
1
1
3.
4.
LEGEND
0
17.
8
2.
8
1
1
0
4.
5.
KUTINA
7
2.
1
11.
8
1
0
3
5.
6.
BUDOKAI LABIN
6
3.
1
11.
7
1
0
2
6.
7.
HBD
6
3.
1
11.
7
1
0
2
6.
8.
JASTREB
6
3.
1
11.
7
1
0
2
6.
9.
IVANIĆ GRAD
3
9.
3
8.
6
0
2
0
9.
10.
KRAPINA
0
17.
5
4.
5
1
0
0
10.
11.
TIGAR, Karlovac
0
17.
5
4.
5
1
0
0
10.
12.
VELEBIT
0
17.
5
4.
5
1
0
0
10.
13.
MAWASHI
4
7.
1
11.
5
0
1
2
13.
14.
BTI
3
9.
2
10.
5
0
1
2
13.
15.
TIGAR BROD
4
7.
0
19.
4
0
1
1
15.
16.
KING
0
17.
3
8.
3
0
1
0
16.
17.
OMEGA
3
9.
0
19.
3
0
1
0
16.
18.
ARMUS
0
17.
1
11.
1
0
0
1
18.
19.
FRANKOPAN
0
17.
1
11.
1
0
0
1
18.
20.
ZMAJ
0
17.
1
11.
1
0
0
1
18.
21.
DRAGA
1
12.
0
19.
1
0
0
1
18.
22.
LAV, Pula
1
12.
0
19.
1
0
0
1
18.
23.
OMIŠALJ
1
12.
0
19.
1
0
0
1
18.
24.
TOMISLAV GYM
1
12.
0
19.
1
0
0
1
18.
25.
BURA
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
26.
IMPACT
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
27.
LAV, Medulin
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
28.
MARJAN 1975
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
29.
MINOTAUR
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
30.
MOSLAVAC
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
31.
PRETORIAN
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
32.
VIKTORIA
0
17.
0
19.
0
0
0
0
25.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MOSLAVAC
15
1.
0
14.
15
3
0
0
1.
2.
AMENO
5
6.
6
1.
11
2
0
1
2.
3.
TIGAR, Karlovac
10
2.
0
14.
10
2
0
0
3.
4.
JASTREB
6
4.
4
6.
10
1
1
2
4.
5.
SUŠAK
3
7.
5
2.
8
1
1
0
5.
6.
BUDOKAI LABIN
8
3.
0
14.
8
1
1
0
5.
7.
HUS
6
4.
1
11.
7
0
2
1
7.
8.
TIGAR, Slunj
0
14.
5
2.
5
1
0
0
8.
9.
VELEBIT
0
14.
5
2.
5
1
0
0
8.
10.
ZAGREB
0
14.
5
2.
5
1
0
0
8.
11.
PLANET SPORT
0
14.
4
6.
4
0
1
1
11.
12.
IMPACT
3
7.
0
14.
3
0
1
0
12.
13.
KOBRA, Bjelovar
3
7.
0
14.
3
0
1
0
12.
14.
MAWASHI
3
7.
0
14.
3
0
1
0
12.
15.
OMEGA
3
7.
0
14.
3
0
1
0
12.
16.
BROD
0
14.
3
8.
3
0
1
0
12.
17.
LAV, Pula
0
14.
3
8.
3
0
1
0
12.
18.
POLAČA
0
14.
3
8.
3
0
1
0
12.
19.
TOMISLAV GYM
2
12.
0
14.
2
0
0
2
19.
20.
ŠKORPION
0
14.
1
11.
1
0
0
1
20.
21.
TROJAN ISTRA
0
14.
1
11.
1
0
0
1
20.
22.
LOTUS
1
13.
0
14.
1
0
0
1
20.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SUŠAK
11
4.
11
2.
22
3
2
1
1.
2.
TIGAR, Slunj
1
19.
16
1.
17
2
2
1
2.
3.
JASTREB
12
3.
5
7.
17
2
1
4
3.
4.
TIGAR, Karlovac
10
5.
5
7.
15
3
0
0
4.
5.
MOSLAVAC
15
1.
0
27.
15
3
0
0
4.
6.
BUDOKAI LABIN
14
2.
1
17.
15
2
1
2
6.
7.
PLANET SPORT
5
11.
8
4.
13
1
2
2
7.
8.
AMENO
5
11.
6
6.
11
2
0
1
8.
9.
VELEBIT
0
24.
10
3.
10
2
0
0
9.
10.
LEGEND
0
24.
8
4.
8
1
1
0
10.
11.
KUTINA
7
6.
1
17.
8
1
0
3
11.
12.
MAWASHI
7
6.
1
17.
8
0
2
2
12.
13.
HBD
6
8.
1
17.
7
1
0
2
13.
14.
HUS
6
8.
1
17.
7
0
2
1
14.
15.
IVANIĆ GRAD
3
14.
3
11.
6
0
2
0
15.
16.
OMEGA
6
8.
0
27.
6
0
2
0
15.
17.
KRAPINA
0
24.
5
7.
5
1
0
0
17.
18.
ZAGREB
0
24.
5
7.
5
1
0
0
17.
19.
BTI
3
14.
2
16.
5
0
1
2
19.
20.
LAV, Pula
1
19.
3
11.
4
0
1
1
20.
21.
TIGAR BROD
4
13.
0
27.
4
0
1
1
20.
22.
BROD
0
24.
3
11.
3
0
1
0
22.
23.
KING
0
24.
3
11.
3
0
1
0
22.
24.
POLAČA
0
24.
3
11.
3
0
1
0
22.
25.
IMPACT
3
14.
0
27.
3
0
1
0
22.
26.
KOBRA, Bjelovar
3
14.
0
27.
3
0
1
0
22.
27.
TOMISLAV GYM
3
14.
0
27.
3
0
0
3
27.
28.
ARMUS
0
24.
1
17.
1
0
0
1
28.
29.
FRANKOPAN
0
24.
1
17.
1
0
0
1
28.
30.
ŠKORPION
0
24.
1
17.
1
0
0
1
28.
31.
TROJAN ISTRA
0
24.
1
17.
1
0
0
1
28.
32.
ZMAJ
0
24.
1
17.
1
0
0
1
28.
33.
DRAGA
1
19.
0
27.
1
0
0
1
28.
34.
LOTUS
1
19.
0
27.
1
0
0
1
28.
35.
OMIŠALJ
1
19.
0
27.
1
0
0
1
28.
36.
BURA
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.
37.
LAV, Medulin
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.
38.
MARJAN 1975
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.
39.
MINOTAUR
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.
40.
PRETORIAN
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.
41.
VIKTORIA
0
24.
0
27.
0
0
0
0
36.