Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kick Box Prvenstvo države BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
FAVORIT BH
Golden glove Tesanj
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Panter Bijeljina
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Seniori -69
LC - Starije kadetkinje -32
A036
206
3
LEMANA DURDŽIĆ (CAZIN)
171
0
MIA KEROSEVIC (RADNICK)
201
AJKA DURDŽIČ (CAZIN)
A038
206
0
LEMANA DURDŽIĆ (CAZIN)
201
3
AJKA DURDŽIČ (CAZIN)
Medalists
1. AJKA DURDŽIČ, "Tigar" CAZIN
2. LEMANA DURDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MIA KEROSEVIC, Radnicki
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
A041
238
3
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
110
0
AMINA CIKARIC (KBSGOLD)
A042
202
3
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
187
0
AJNA BRKIC (BIHAC)
A044
238
1
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
202
2
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AMILA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AJNA BRKIC, "ZINO"
3. AMINA CIKARIC, Golden Team Kalesija
LC - Starije kadetkinje -55
B045
107
0
AJLA TUTUNDŽIĆ (KBSGOLD)
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
HANA GORETIĆ (KURTO)
B046
109
0
AJLA ZULIĆ (KBSGOLD)
212
3
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B047
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
B048
212
2
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
1
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B050
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
212
0
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
Medalists
1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
LC - Juniori -63
B001
95
1
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
43
2
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
B002
207
0
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
71
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
B004
43
3
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
71
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. ELDIN MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine
2. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. NIKOLAJ RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
LC - Juniori -74
B008
80
2
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
229
1
AHMED MUŠANOVIĆ (ĐERZELZ)
B010
127
0
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
59
3
MALIK BEKTAŠ (KICK)
B011
126
0
AMAR PELJTO (TAEKYON)
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
B012
234
0
OSMAN BRKIĆ (ĐERZELZ)
217
3
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
B013
80
0
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
59
3
MALIK BEKTAŠ (KICK)
B014
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
217
0
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
B016
59
0
MALIK BEKTAŠ (KICK)
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MALIK BEKTAŠ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. EMRAH HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ALI HODŽIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniori -79
B015
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
216
1
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
205
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B017
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
5
1
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
B018
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
0
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B020
93
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TARIK ĆOKIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Seniori -69
B036
208
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
166
0
JOVAN MANDIĆ (KBKPRNJ)
100
IRNES ĆOSIĆ (USORA)
B038
208
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
100
0
IRNES ĆOSIĆ (USORA)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IRNES ĆOSIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. JOVAN MANDIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ----