Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kick Box Prvenstvo države BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
FAVORIT BH
Golden glove Tesanj
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Panter Bijeljina
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -79
K1 - Seniori B +91
LC - Stariji kadeti -63
A024
243
3
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJE)
161
0
SLAVEN OSTOJIĆ (KBKPRNJ)
A025
72
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
54
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
A028
243
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJE)
54
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
Medalists
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ANIS ĆORDIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SLAVEN OSTOJIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
LC - Stariji kadeti +69
A030
92
3
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
133
0
ALDIN DŽAFIĆ (KBVISPZ)
A031
74
3
AHMED SARAJLIĆ (TAEKYON)
174
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
A032
75
0
IMRAN OKERIĆ (TAEKYON)
175
3
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
A033
132
0
TARIK IBRIŠIMOVIĆ (KBVISPZ)
214
3
ADIN ZUKA (FOJNICA)
A034
92
2
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
74
1
AHMED SARAJLIĆ (TAEKYON)
A035
175
3
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
214
0
ADIN ZUKA (FOJNICA)
A037
92
3
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
175
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
2. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. AHMED SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ADIN ZUKA, KBV FOJNICA
LC - Starije kadetkinje -55
B045
107
0
AJLA TUTUNDŽIĆ (KBSGOLD)
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
HANA GORETIĆ (KURTO)
B046
109
0
AJLA ZULIĆ (KBSGOLD)
212
3
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B047
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
B048
212
2
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
1
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B050
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
212
0
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
Medalists
1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
LC - Juniori -79
B015
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
216
1
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
205
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B017
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
5
1
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
B018
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
0
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B020
93
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TARIK ĆOKIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniori B +91
R013
262
3
KENAN HANJALIC (KBS SA)
251
0
DANIJAL ALAGIC (KURTO)
63
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
R034
262
0
KENAN HANJALIC (KBS SA)
63
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. KENAN HANJALIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. DANIJAL ALAGIC, KBV Kurto
3. ----