001 | 1/2 | LC - Juniori -63 | NIKOLAJ RADULOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 1:2 | ELDIN MEŠTRIĆ (Unija Borilačke Vještine) |
002 | 1/2 | LC - Juniori -63 | ADVAN DURIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 0:3 | TARIK OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
003 | 1/4 | LC - Juniori -69 | AMAR BEKTAŠEVIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
PTF 3:0 | CEHAJA MUHAMED (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
004 | 1/1 | LC - Juniori -63 | ELDIN MEŠTRIĆ (Unija Borilačke Vještine) |
PTF 3:0 | TARIK OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
005 | 1/4 | LC - Juniori -69 | MARKO VUJIĆ (Panter Bijeljina) |
PTF 1:2 | SENAID FERHATOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
006 | 1/2 | LC - Juniori -69 | AMAR BEKTAŠEVIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
AB 0:3 | MIDHAT SMAKA (KBS "TITANIUM" Usora) |
007 | 1/2 | LC - Juniori -69 | SENAID FERHATOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
AB 3:0 | IZET HODŽIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
008 | 1/4 | LC - Juniori -74 | ALI HODŽIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | AHMED MUŠANOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
009 | 1/1 | LC - Juniori -69 | MIDHAT SMAKA (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | SENAID FERHATOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
010 | 1/4 | LC - Juniori -74 | AJDIN ALJIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | MALIK BEKTAŠ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
011 | 1/4 | LC - Juniori -74 | AMAR PELJTO (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | DINO RUŽNIĆ ("Tigar" CAZIN) |
012 | 1/4 | LC - Juniori -74 | OSMAN BRKIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 0:3 | EMRAH HOTIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
013 | 1/2 | LC - Juniori -74 | ALI HODŽIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
AB 0:3 | MALIK BEKTAŠ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
014 | 1/2 | LC - Juniori -74 | DINO RUŽNIĆ ("Tigar" CAZIN) |
AB 3:0 | EMRAH HOTIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
015 | 1/4 | LC - Juniori -79 | JASKO SKALIĆ (KBV Kurto) |
PTF 2:1 | MUHAMED SEFEROVIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
016 | 1/1 | LC - Juniori -74 | MALIK BEKTAŠ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
PTF 0:3 | DINO RUŽNIĆ ("Tigar" CAZIN) |
017 | 1/2 | LC - Juniori -79 | JASKO SKALIĆ (KBV Kurto) |
PTF 2:1 | TARIK ĆOKIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
018 | 1/2 | LC - Juniori -79 | ELDIN HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | RIAD EFENDIC (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
019 | 1/1 | LC - Juniori -84 | NIKOLA ALEMPIĆ (Panter Bijeljina) |
PTF 0:3 | FARIS ALJIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
020 | 1/1 | LC - Juniori -79 | JASKO SKALIĆ (KBV Kurto) |
PTF 0:3 | ELDIN HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
021 | 1/2 | LC - Juniori -89 | SANJIN ČIĆAK (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 0:3 | ADMIR OKCIC (KBK "Galaja" Sanski Most) |
022 | 1/2 | LC - Juniori +94 | NEMANJA MILETIĆ (Kick boxing club PRNJAVOR) |
PTF 0:3 | ŠEFIK HASIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
023 | 1/1 | LC - Juniori -89 | ADMIR OKCIC (KBK "Galaja" Sanski Most) |
DSQ 0:3 | RIJAD OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
024 | 1/1 | LC - Juniori +94 | ŠEFIK HASIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 3:0 | NEDŽAD SULJIĆ (Panter Bijeljina) |
025 | 1/2 | LC - Juniorke -50 | LEJLA ABDIJANOVIC ("ZINO" ) |
PTF 3:0 | AMRA MERDŽANIĆ (KBV FOJNICA) |
026 | 1/2 | LC - Juniorke -50 | DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
PTF 0:3 | SUEJLA JUSIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
027 | 1/2 | LC - Juniorke -55 | AMILA MEŠTRIĆ (Unija Borilačke Vještine) |
PTF 0:3 | ANESA HAMZIC ("ZINO" ) |
028 | 1/2 | LC - Juniorke -55 | MUBINA VELADŽIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
PTF 0:3 | EMA HAMULIC ("ZINO" ) |
029 | 1/1 | LC - Juniorke -50 | LEJLA ABDIJANOVIC ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | SUEJLA JUSIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
030 | 1/2 | LC - Juniorke -60 | AMINA HAFIZOVIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
PTF 3:0 | AJŠA DŽEHOVIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
031 | 1/2 | LC - Juniorke -60 | MEDINA ŠABANOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 0:3 | SARA DEDIC ("ZINO" ) |
032 | 1/1 | LC - Juniorke -55 | ANESA HAMZIC ("ZINO" ) |
PTF 1:2 | EMA HAMULIC ("ZINO" ) |
033 | 1/1 | LC - Juniorke -60 | AMINA HAFIZOVIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
PTF 1:2 | SARA DEDIC ("ZINO" ) |
034 | 1/1 | LC - Juniorke -65 | EMA RAMIĆ (TKD BOSNA-CAZIN) |
PTF 0:3 | ERNA OKUGIC (KBS Pokoj) |
035 | 1/1 | LC - Seniori -57 | ALDIN BEKTAŠEVIĆ (KBK "Galaja" Sanski Most) |
PTF 0:3 | ARNEL ZUBERI ("ZINO" ) |
036 | 1/2 | LC - Seniori -69 | ISMAIL HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | JOVAN MANDIĆ (Kick boxing club PRNJAVOR) |
037 | 1/2 | LC - Seniori -79 | EDIS MEŠIĆ ("ZINO" ) |
PTF 3:0 | MUHAMED IBRIŠIMOVIĆ (KBS Storm Gym) |
038 | 1/1 | LC - Seniori -69 | ISMAIL HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
AB 3:0 | IRNES ĆOSIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
039 | 1/1 | LC - Seniori -79 | EDIS MEŠIĆ ("ZINO" ) |
PTF 3:0 | FARIS SVRAKA (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
040 | 1/1 | LC - Seniori -89 | FIKRET IBRAHIMKADIČ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | IMAD BABAČA (KBK "Galaja" Sanski Most) |
041 | 1/1 | LC - Seniori -94 | ALMEDIN TREBINČEVIĆ (KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK) |
DSQ 0:3 | AMAR BRIGA (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
042 | 1/2 | LC - Seniori +94 | AHMED KADIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | ZUHDIJA BEGIĆ (TKD BOSNA-CAZIN) |
043 | 1/1 | LC - Seniori +94 | ZUHDIJA BEGIĆ (TKD BOSNA-CAZIN) |
PTF 0:3 | MEHMED HODŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
045 | 1/4 | LC - Starije kadetkinje -55 | AJLA TUTUNDŽIĆ (Golden Team Kalesija) |
DSQ 0:3 | KANITA MUMINOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
046 | 1/4 | LC - Starije kadetkinje -55 | AJLA ZULIĆ (Golden Team Kalesija) |
PTF 0:3 | SANDA ŠAKO (KBV FOJNICA) |
047 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -55 | KANITA MUMINOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | HANA GORETIĆ (KBV Kurto) |
048 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -55 | SANDA ŠAKO (KBV FOJNICA) |
PTF 2:1 | DANINA DURIĆ ("Tigar" CAZIN) |
050 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -55 | KANITA MUMINOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | SANDA ŠAKO (KBV FOJNICA) |