Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kick Box Prvenstvo države BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
LIGHT CONTACT
K1 STYLE
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
K1 - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIRZA MUJANOVIĆ
Ilidža Sarajevo
K1-SKAD-M-67
1
1
3
1
3
2.
MARKO JEJINIĆ
Kik boks klub "KULE" Trnovo
K1-SKAD-M-67
1
0
0
0
-3
K1 - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEYLA SEJMENOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
K1-SKAD-Ž-60
1
1
2
0
1
2.
MARIJA VUJANOVIĆ
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
K1-SKAD-Ž-60
1
0
1
0
-1
K1 - Mlađi juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA ŠARAN
Velež Nevesinje
K1-MJUN-M-75
2
2
6
0
6
2.
KENAN SMAKA
KBS "TITANIUM" Usora
K1-MJUN-M-51, K1-MJUN-M-54
1
1
3
0
3
3.
NIKOLA CETIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-MJUN-M-63,5
1
1
3
0
3
4.
NUH HEBIBOVIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
K1-MJUN-M-67
1
1
3
0
3
5.
NURDZIHAN VELAGIC
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1-MJUN-M+81
1
1
3
0
3
6.
SAFET SEFEROVIĆ
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1-MJUN-M-60
1
1
3
0
3
7.
AMEL KOLUH
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1-MJUN-M-81
1
1
2
0
1
8.
VID DIVLJAN
Kik boks klub "KULE" Trnovo
K1-MJUN-M-71, K1-MJUN-M-75
2
1
3
1
0
9.
FARUK UMIHANIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-MJUN-M-81
1
0
1
0
-1
10.
ALDIN LOLIĆ
Golden Team Kalesija
K1-MJUN-M-75
1
0
0
0
-3
11.
DŽAN KADRIĆ
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
K1-MJUN-M+81
1
0
0
0
-3
12.
ENIS MEHMEDOVIĆ
Golden Team Kalesija
K1-MJUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
13.
FERID HUSKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
K1-MJUN-M-75
1
0
0
0
-3
14.
NIKOLA BOŽIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-MJUN-M-54
1
0
0
0
-3
15.
SAFER HABIBOVIĆ
KBS " LUGAN TEAM"
K1-MJUN-M-60
1
0
0
0
-3
16.
SLAVIŠA NIKOLIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-MJUN-M-67
1
0
0
0
-3
K1 - Mlađe juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KANITA MUMINOVIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
K1-MJUN-Ž-52
1
1
3
1
3
2.
EDITA ZDRALE
BALKAN KONJIC
K1-MJUN-Ž-48, K1-MJUN-Ž-52
1
0
0
0
-3
K1 - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALMIR MUJAGIĆ
FAVORIT BH
K1-JUN-M-75
2
2
6
1
6
2.
AMIL TUTIC
"ZINO"
K1-JUN-M-71
1
1
3
1
3
3.
WAEL MEIRI
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1-JUN-M-67
1
1
3
1
3
4.
HARUN SINANOVIC
BALKAN KONJIC
K1-JUN-M+91
1
1
3
0
3
5.
MUHAMED CETIN
KBK "IZAZOV" Bugojno
K1-JUN-M-81
1
1
3
0
3
6.
RADE STARČEVIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-JUN-M-63,5
1
1
3
0
3
7.
RIJAD KASAPOVIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
K1-JUN-M-57
1
1
3
0
3
8.
CVIJETIN VUJANOVIĆ
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
K1-JUN-M-63,5
2
1
3
0
0
9.
HARIS HAJDAREVIC
"ZINO"
K1-JUN-M-75
2
1
3
0
0
10.
AMAR ARIFOVIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
11.
ANEL SALKIĆ
Golden Team Kalesija
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
12.
BORIS NENIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
13.
DINEL MEHIĆ
Golden Team Kalesija
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
14.
DINO RAPKIC
Golden Team Kalesija
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
15.
DZAN ZDRALE
BALKAN KONJIC
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
16.
JOVAN TRIPUNOVIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
17.
STEFAN KNEŽEVIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
K1 - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
K1 - Seniori A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AMAR HUSETOVIC
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1-SEN-M-A-67, K1-SEN-M-A-71
2
2
6
1
6
2.
ALBERT UGRINČIĆ
Ilidža Sarajevo
K1-SEN-M-A-86
1
1
3
0
3
3.
HARIS BIBER
KBV "Gazija" Sarajevo
K1-SEN-M-A-75
1
1
3
0
3
4.
NIKOLA DROBNJAK
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-A-81
1
1
3
0
3
5.
RASIM BAŠIĆ
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1-SEN-M-A-81
2
1
2
0
-2
6.
SANJIN ALIHODŽIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
K1-SEN-M-A-81
1
0
1
0
-1
7.
ALMIN HODŽIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-A-75
1
0
0
0
-3
8.
ESAD KADRIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-A-86
1
0
0
0
-3
9.
JASMIN RAMIC
Panter Bijeljina
K1-SEN-M-A-71
1
0
0
0
-3
10.
ZORAN MILANOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
K1-SEN-M-A-71
1
0
0
0
-3
K1 - Seniorke A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AJLA VOJIĆ
FAVORIT BH
K1-SEN-Ž-A-60
1
1
3
0
3
2.
AMRA BABAJIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-Ž-A-52
1
1
3
0
3
3.
JASMINA MERDIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
K1-SEN-Ž-A+70
1
1
3
0
3
4.
MAJA BOGDANOVIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-Ž-A-60
2
1
2
0
-2
5.
JELENA BATIC
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
K1-SEN-Ž-A-60
1
0
1
0
-1
6.
EDINA HALILOVIC
BALKAN KONJIC
K1-SEN-Ž-A-52
1
0
0
0
-3
7.
ZEHRINA KADRIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-Ž-A+70
1
0
0
0
-3
K1 - Seniori B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANES BILAJAC
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-B-91
2
2
6
1
6
2.
EDIS MEŠIĆ
"ZINO"
K1-SEN-M-B-75
2
2
5
0
4
3.
DAJAN IVANOVIĆ
Radnicki
K1-SEN-M-B-63,5
1
1
3
1
3
4.
MARKO KOJIĆ
Kick boxing club PRNJAVOR
K1-SEN-M-B-67
1
1
3
1
3
5.
KENAN HUSEINBAŠIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
K1-SEN-M-B +91
1
1
3
0
3
6.
MAID BAŠIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-B-81
1
1
3
0
3
7.
ADNAN MULAVDIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-B-75
2
1
4
0
2
8.
KENAN HANJALIC
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1-SEN-M-B +91
2
1
3
0
0
9.
DANIS RIBIC
Radnicki
K1-SEN-M-B-67
2
1
2
0
-2
10.
HARUN DURANOVIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-B-67
1
0
1
0
-1
11.
AHMED HRNJIĆ
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1-SEN-M-B-91
1
0
0
0
-3
12.
AHMED KARABEGOVIĆ
FAVORIT BH
K1-SEN-M-B-75
1
0
0
0
-3
13.
AMAR LUGAN
KBS " LUGAN TEAM"
K1-SEN-M-B-75
1
0
0
0
-3
14.
ARMIN KORAJČEVIĆ
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
K1-SEN-M-B-91
1
0
0
0
-3
15.
BALDAR KURJAKOVIĆ
FAVORIT BH
K1-SEN-M-B-81
1
0
0
0
-3
16.
DANIJAL ALAGIC
KBV Kurto
K1-SEN-M-B +91
1
0
0
0
-3
17.
DRAGAN ZELINČEVIĆ
KBK GVARDIJA MODRIČA
K1-SEN-M-B-63,5
1
0
0
0
-3
K1 - Stariji kadeti, K1 - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
Ilidža Sarajevo
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Kik boks klub "KULE" Trnovo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
Golden glove Tesanj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
6.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
7.
Kick box IGMA Foča
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
K1 - Mlađi juniori, K1 - Mlađe juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBS "TITANIUM" Usora
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
3.
KBK GVARDIJA MODRIČA
0
1.
0
1.
0
1
2
0
3.
4.
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KBV "Gazija" Sarajevo
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
Velež Nevesinje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
7.
Golden Team Kalesija
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
BALKAN KONJIC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
KBS " LUGAN TEAM"
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
11.
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
12.
Kik boks klub "KULE" Trnovo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
13.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
K1 - Juniori, K1 - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBK GVARDIJA MODRIČA
0
1.
0
1.
0
1
3
0
1.
2.
"ZINO"
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
BALKAN KONJIC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
FAVORIT BH
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KBK "IZAZOV" Bugojno
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
7.
KBV "Gazija" Sarajevo
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
8.
Golden Team Kalesija
0
1.
0
1.
0
0
1
2
8.
9.
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
KBS Storm Gym
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
12.
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
13.
Velež Nevesinje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
K1 - Seniori A, K1 - Seniorke A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
2
4
0
1.
2.
KBV "Gazija" Sarajevo
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
FAVORIT BH
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
Ilidža Sarajevo
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
KBS "TITANIUM" Usora
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
6.
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
7.
BALKAN KONJIC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
8.
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
9.
Panter Bijeljina
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
10.
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Kick-box klub Prijedor
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
12.
KBK GVARDIJA MODRIČA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
K1 - Seniori B, K1 - Seniorke B
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
Radnicki
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
"ZINO"
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
Kick boxing club PRNJAVOR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
6.
FAVORIT BH
0
1.
0
1.
0
0
1
1
6.
7.
KBK GVARDIJA MODRIČA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
8.
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
9.
KBS " LUGAN TEAM"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
9.
10.
KBV Kurto
0
1.
0
1.
0
0
0
1
9.
11.
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
9.
12.
KBS Pokoj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
0
1.
0
1.
0
4
8
1
1.
2.
KBV "Gazija" Sarajevo
0
1.
0
1.
0
3
0
1
2.
3.
KBS "TITANIUM" Usora
0
1.
0
1.
0
3
0
0
3.
4.
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
0
1.
0
1.
0
3
0
0
3.
5.
KBK GVARDIJA MODRIČA
0
1.
0
1.
0
2
6
0
5.
6.
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
2
2
0
6.
7.
FAVORIT BH
0
1.
0
1.
0
2
1
1
7.
8.
"ZINO"
0
1.
0
1.
0
2
1
0
8.
9.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
1.
0
1.
0
2
0
1
9.
10.
Ilidža Sarajevo
0
1.
0
1.
0
2
0
0
10.
11.
BALKAN KONJIC
0
1.
0
1.
0
1
2
1
11.
12.
Radnicki
0
1.
0
1.
0
1
1
0
12.
13.
KBK "IZAZOV" Bugojno
0
1.
0
1.
0
1
0
0
13.
14.
Kick boxing club PRNJAVOR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
13.
15.
Velež Nevesinje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
13.
16.
Golden Team Kalesija
0
1.
0
1.
0
0
2
3
16.
17.
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
0
1.
0
1.
0
0
2
0
17.
18.
Kik boks klub "KULE" Trnovo
0
1.
0
1.
0
0
2
0
17.
19.
KBS " LUGAN TEAM"
0
1.
0
1.
0
0
1
1
19.
20.
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
0
1.
0
1.
0
0
1
0
20.
21.
Panter Bijeljina
0
1.
0
1.
0
0
1
0
20.
22.
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
23.
KBV Kurto
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
24.
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
25.
Kick-box klub Prijedor
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
26.
Golden glove Tesanj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
27.
KBS Pokoj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
28.
KBS Storm Gym
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
29.
Kick box IGMA Foča
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
30.
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.