Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
PF - Mlađe kadetkinje -28
1040
119
2
EMA PLEŠE (KBK MOS)
178
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
256
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1042
178
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
256
10
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1043
250
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
54
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
233
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
51
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
120
EMA PLEŠE (KBK MOS)
1045
54
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
233
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1044
51
0
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
120
0
EMA PLEŠE (KBK MOS)
1048
54
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
51
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
1046
203
6
BEATA IVAS (HBD)
171
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
1047
111
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
125
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1050
171
6
NADJA UZELAC (KBK TD)
111
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. BEATA IVAS, HBD
PF - Mlađe kadetkinje -42
1049
110
16
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
248
10
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
247
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1051
110
8
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
247
12
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
Medalists
1. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
3052
2
2
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
199
4
ELENA ČVEK (NINJA)
3053
16
3
LANA NOHA (KBK MOS)
189
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3055
199
8
ELENA ČVEK (NINJA)
189
2
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ELENA ČVEK, NINJA
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje +47
3054
225
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
127
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
73
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
156
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
191
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
LORENA ZEBA (BTI)
80
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
LANA NOHA (KBK MOS)
3056
225
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
73
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
3057
156
5
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
9
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3058
191
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
11
LORENA ZEBA (BTI)
3059
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3060
225
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
56
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3061
107
0
LORENA ZEBA (BTI)
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3063
225
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
80
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
3062
226
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
200
ELENA ČVEK (NINJA)
224
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
18
LANA NOHA (KBK MOS)
3064
226
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
200
0
ELENA ČVEK (NINJA)
3065
224
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
18
8
LANA NOHA (KBK MOS)
3066
226
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
18
0
LANA NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB