Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniorke -50
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniorke -60
PF - Mlađi kadeti -42
A031
251
0
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
194
10
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
22
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
223
ARIAN MURATI (KBK MOS)
117
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A033
194
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
22
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
A034
223
6
ARIAN MURATI (KBK MOS)
117
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A036
194
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
223
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ARIAN MURATI, MOSLAVAC
3. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
PF - Starije kadetkinje -37
A043
16
5
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
196
12
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
192
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
A046
196
8
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
192
12
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
A044
214
11
INES PETANJKO (KRAPINA)
250
1
MAJA MARTINIĆ (KBK MOS)
A045
19
9
LANA NOHA (KBK MOS)
188
4
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A047
214
8
INES PETANJKO (KRAPINA)
19
6
LANA NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. INES PETANJKO, KRAPINA
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. MAJA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -50
A050
190
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
2
6
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -37
B004
197
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
193
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
B005
20
0
LANA NOHA (KBK MOS)
189
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
187
INES PETANJKO (KRAPINA)
B007
189
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
187
3
INES PETANJKO (KRAPINA)
Medalists
1. INES PETANJKO, KRAPINA
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ----
LC - Juniorke -60
B008
191
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
202
0
VERENA DAGMAR REISTER (NINJA)
203
LEONA BARTOLIN (NINJA)
B010
191
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
203
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. VERENA DAGMAR REISTER, NINJA
3. ----