Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci početnici-25
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice početnice-25
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Dječaci početnici-22
1001A
55
7
LORETO PERKOV (MARJAN)
311
4
MARIN GOLUB (MARJAN)
Medalists
1. LORETO PERKOV, MARJAN 1975
2. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici-25
1001
56
4
MARIN GOLUB (MARJAN)
93
11
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
105
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
93
3
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
105
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
3. ----
PF - Dječaci početnici-28
1002
167
4
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
251
5
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
95
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1004
251
5
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
95
7
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Medalists
1. PATRIK ŠULC, KUTINA
2. LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ, KNEZ
3. FRANE MATEŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Dječaci početnici-32
1005
211
1
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
99
5
DAVID KOMSIC (KING)
86
DAVID BOSANAC (TGRSL)
253
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
67
AARON UKUŠIĆ (KING)
1007
99
1
DAVID KOMSIC (KING)
86
2
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1006
253
0
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
67
6
AARON UKUŠIĆ (KING)
1009
86
9
DAVID BOSANAC (TGRSL)
67
3
AARON UKUŠIĆ (KING)
Medalists
1. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. AARON UKUŠIĆ, KING
3. DAVID KOMSIC, KING
3. LUKA BUDIMIR, KNEZ
PF - Dječaci početnici+32
1008
54
0
DANIEL VEKIĆ (MARJAN)
85
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1010
259
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
20
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1011
270
7
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
231
2
NIKO LEDENKO (HBD)
1012
247
3
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
34
7
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1013
85
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
20
6
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1014
270
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
34
6
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1016
20
1
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
34
5
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. STIPE VUČKOV, CRNI ORAO
2. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice-22
1015
49
9
MIA HOPE HIRONS (MARJAN)
222
4
NINA IVAS (HBD)
Medalists
1. MIA HOPE HIRONS, MARJAN 1975
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-25
1017
198
8
TEA TOPIĆ (PRETORI)
266
3
KLARA BENJA (KBKSINJ)
Medalists
1. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
2. KLARA BENJA, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-28
1018
63
4
JANA KOMSIC (KING)
125
8
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Medalists
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. JANA KOMSIC, KING
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-32
1019
187
16
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
106
9
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
58
NEA VUKOVIĆ (LAV)
1022
187
10
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
58
2
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Djevojčice početnice+32
1020
48
10
LORETTA BAZINA (MARJAN)
264
15
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1021
111
0
CVITA JURIĆ (MARJAN)
272
10
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
1024
264
0
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
272
7
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. TEA LUCIĆ, KNEZ
2. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
3. CVITA JURIĆ, MARJAN 1975
3. LORETTA BAZINA, MARJAN 1975
PF - Dječaci -32
1023
121
7
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
254
3
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
252
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
1025
121
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
252
0
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ, KNEZ
3. LUKA BUDIMIR, KNEZ
3. ----
PF - Dječaci +32
1026
19
8
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
92
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
156
GORAN CARIĆ (FRANK.)
257
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1028
19
9
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
156
1
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1027
257
2
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
5
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1031
19
4
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
260
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. DANIJEL KNEZOVIĆ, KNEZ
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
3. MATEJ FALETAR, MOSLAVAC
PF - Djevojčice -25
1029
122
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
267
0
KLARA BENJA (KBKSINJ)
1030
210
12
TEA TOPIĆ (PRETORI)
174
6
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
1033
122
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
210
1
TEA TOPIĆ (PRETORI)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
3. KLARA BENJA, KNEZ
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -28
1032
124
5
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
175
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
123
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1034
124
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
123
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. ----
PF - Djevojčice -32
1035
309
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
209
13
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
1036
219
6
BEATA IVAS (HBD)
171
4
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1039
209
4
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
219
1
BEATA IVAS (HBD)
Medalists
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. BEATA IVAS, HBD
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Djevojčice +32
1037
274
3
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
220
4
BEATA IVAS (HBD)
1038
265
0
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
126
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1042
220
7
BEATA IVAS (HBD)
126
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
PF - Ml. kadeti poč.-32
1040
248
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
159
5
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1041
135
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
41
15
MIKA OROS (LAV-MED)
1045
248
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
12
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-37
1043
65
4
ROMAN TINTOR (KING)
161
3
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1044
136
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
271
9
MARO BOSANAC (TGRSL)
1047
65
10
ROMAN TINTOR (KING)
271
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. ROMAN TINTOR, KING
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-42
1046
130
1
LOVRE GRUJA (LOTUS)
184
7
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
1048
184
1
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
8
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
2. GABRIJEL BURČUL, PRETORIAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.+47
1055
276
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
153
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1056
22
6
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
137
5
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
1060
276
6
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
22
0
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
Medalists
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. VEDRAN KULAŠ, CRNI ORAO
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. MATEJ VUGDELIJA, LOTUS
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
1058
255
0
LANA NOHA (KBK MOS)
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1059
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
47
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
1062
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
Medalists
1. VIKTORIJA KOMŠIĆ, KING
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
1061
57
0
LORETA PAVASOVIĆ (MARJAN)
200
6
ZARA LERGA (PRETORI)
262
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1063
200
3
ZARA LERGA (PRETORI)
262
8
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. LORETA PAVASOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
1064
70
0
ANA PUTNIK (KULA )
195
7
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. ANA PUTNIK, KBK Kula
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1065
225
0
MARINO STORIĆ (HBD)
64
6
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
132
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1066
230
8
MARIN RUŽIĆ (HBD)
141
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
NIKO BULJAN (KING)
43
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1067
64
10
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1068
132
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1069
230
5
MARIN RUŽIĆ (HBD)
69
8
NIKO BULJAN (KING)
1070
43
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1071
64
1
ANTHONY KVESIĆ (KING)
226
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1072
69
9
NIKO BULJAN (KING)
18
4
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1073
226
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
69
2
NIKO BULJAN (KING)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. NIKO BULJAN, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO