Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
2018
176
4
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
221
8
BEATA IVAS (HBD)
173
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2020
221
7
BEATA IVAS (HBD)
173
2
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
2021
68
4
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
129
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
245
LANA NOHA (KBK MOS)
189
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2023
68
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
245
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2022
189
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2025
68
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
189
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2024
279
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
160
0
DORA GREGO (FRANK.)
131
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
208
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2026
279
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
131
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2027
208
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2030
279
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
208
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
2028
292
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
98
0
ANA PUTNIK (KULA )
2029
192
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
140
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2031
292
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
192
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ANA PUTNIK, KBK Kula
PF - Mlađe kadetkinje +47
2032
108
3
LINA RADMAN (IVNCG)
82
6
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2033
223
0
CHIARA IVAS (HBD)
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2034
82
5
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2038
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
196
9
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj