Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -37
1029
129
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
70
5
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1030
214
2
BEN PASCAL VUGRIN (HBD)
66
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
1032
70
1
DAVID BOSANAC (TGRSL)
66
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. BEN PASCAL VUGRIN, HBD
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1031
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
219
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
218
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
130
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1034
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
112
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
67
MARO BOSANAC (TGRSL)
1035
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
218
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1036
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
67
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1038
174
7
MARINO STORIĆ (HBD)
154
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti +47
1043
151
6
DINO IVAS (HBD)
2
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1045
86
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
73
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1046
181
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
47
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1047
151
8
DINO IVAS (HBD)
86
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1048
181
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
47
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1050
151
6
DINO IVAS (HBD)
181
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN