Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIN CAPAN
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
3
3
16
0
11
2.
JOSIP PERIĆ
HBD
PF-DJ-P-M-28
2
2
14
0
14
3.
JOŠKO MRKONJA
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
2
1
13
0
4
4.
LEON ZAGORAC
POLAČA
PF-DJ-P-M+32
2
1
11
0
-4
5.
MARIN DUČINA
TROGIR
PF-DJ-P-M+32
1
0
5
0
-1
6.
MARKO PRTENJAČA
POLAČA
PF-DJ-P-M+32
1
0
2
0
-4
7.
NARDO MARELIĆ
HBD
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-4
8.
JURE TOKIĆ
VELEBIT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
9.
FRANKO STORIĆ
HBD
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TONINA ŠAIN
HBD
PF-DJ-P-Ž+32
2
2
12
0
9
2.
MORENA ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-Ž-22
1
1
12
0
10
3.
NOLA PALADA
HBD
PF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+32
2
1
7
0
-1
4.
NINA IVAS
HBD
PF-DJ-P-Ž-22, PF-DJ-P-Ž-25
2
1
10
0
-9
5.
KLARA PAULIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-Ž-25
1
0
7
0
-1
6.
PETRA RENDULIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-2
7.
KIARA IVANČEVIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
OSKAR BRZOJA
VELEBIT
PF-DJ-M-28
2
2
13
0
11
2.
THOMAS VELČIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-M+32
2
2
11
0
8
3.
JOŠKO MRKONJA
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
2
1
12
0
2
4.
JOSIP PERIĆ
HBD
PF-DJ-M-28
1
0
2
0
-1
5.
LEON ZAGORAC
POLAČA
PF-DJ-M+32
1
0
5
0
-4
6.
TIN CAPAN
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
7.
NARDO MARELIĆ
HBD
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
-10
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-32
1
1
11
0
10
2.
LUCIJA TOKIĆ
VELEBIT
PF-DJ-Ž+32
1
1
11
0
7
3.
TONINA ŠAIN
HBD
PF-DJ-Ž+32
1
0
4
0
-7
4.
PETRA RENDULIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Mlađi kadeti početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN ZAGORAC
POLAČA
PF-MKAD-P-M+47
2
2
13
0
11
2.
NIKOLA KUSTURA
LOTUS
PF-MKAD-P-M-47
2
2
6
0
2
3.
BEN PASCAL VUGRIN
HBD
PF-MKAD-P-M-37
1
1
7
0
1
4.
MARSEL GABRIĆ
KNEZ
PF-MKAD-P-M-47, PF-MKAD-P-M+47
3
1
15
0
-3
5.
MARINO ODOBAŠIĆ
TROGIR
PF-MKAD-P-M-37
1
0
6
0
-1
6.
NIKO LEDENKO
HBD
PF-MKAD-P-M-42, PF-MKAD-P-M-47
1
0
2
0
-1
7.
ANTONIO MIKULIĆ
POLAČA
PF-MKAD-P-M+47
1
0
8
0
-3
8.
ROKO KOKOT-ŽIVALJ
KNEZ
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-P-Ž-42
2
2
17
0
8
2.
LANA MARIĆ
LOTUS
PF-MKAD-P-Ž-42, PF-MKAD-P-Ž-47
2
1
14
0
3
3.
STELLA SEDLIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-P-Ž-42
1
0
1
0
-5
4.
NINA ŠTOKIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
6
6
35
0
25
2.
DINO IVAS
HBD
PF-MKAD-M+47
3
3
20
0
11
3.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
6
4
34
0
18
4.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-MKAD-M-42
3
2
16
0
9
5.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
2
5
0
-4
6.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
4
2
12
0
0
7.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-47
2
1
8
0
0
8.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
-1
9.
MATE ŠAŠKOR
LOTUS
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
2
0
4
0
-7
10.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
2
0
2
0
-12
11.
MAURO OZRETIĆ
LOTUS
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-1
12.
BEN PASCAL VUGRIN
HBD
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-1
13.
IVAN KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-3
14.
IVAN ZAGORAC
POLAČA
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
15.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
16.
ANTONIO MIKULIĆ
POLAČA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
17.
GORAN CARIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
18.
IVAN PALEKA
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
19.
NIKOLA KUSTURA
LOTUS
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BEATA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
4
4
26
0
14
2.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-47
2
2
13
0
3
3.
TEA LUCIĆ
KNEZ
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
3
2
26
0
12
4.
PAULA MRKONJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
2
1
15
0
-2
5.
NIKA ŽGALJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-37
2
1
6
0
-5
6.
LORENA GRACIN
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
2
0
14
0
-3
7.
MARIJA VLAIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-32
1
0
6
0
-1
8.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-37
1
0
5
0
-1
9.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-47
1
0
5
0
-1
10.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
11.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-10
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA KNEZ
KNEZ
PF-SKAD-M-69, PF-SKAD-M+69
3
3
28
0
22
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-63
3
3
18
0
18
3.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-SKAD-M-42
1
1
6
0
6
4.
RINO KOKOT-ŽIVALJ
KNEZ
PF-SKAD-M-57
1
1
10
0
2
5.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-SKAD-M-47
1
1
7
0
2
6.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
2
1
10
0
4
7.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-M-47
2
1
10
0
1
8.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-SKAD-M-63, PF-SKAD-M-69
3
1
15
0
-13
9.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
PF-SKAD-M-57
1
0
8
0
-2
10.
NINO UVANOVIĆ
KNEZ
PF-SKAD-M-63
1
0
6
0
-3
11.
MAURO OZRETIĆ
LOTUS
PF-SKAD-M-47
1
0
2
0
-3
12.
ANTONIO STJEPIĆ
LOTUS
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
13.
BRUNO UDILJAK
LOTUS
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
14.
DINO IVAS
HBD
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-6
15.
IVAN IVKOVIĆ
KNEZ
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
16.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA BOGDAN
LOTUS
PF-SKAD-Ž-55
3
3
24
0
23
2.
DORIS SKORIN
LOTUS
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
3
3
22
0
20
3.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-60
2
1
14
0
0
4.
MARINA MATIJAŠ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-65
3
1
10
0
-11
5.
CHIARA IVAS
HBD
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-60
2
0
9
0
-7
6.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-7
7.
NOLA NOVOKMET
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-60
1
0
4
0
-8
8.
MARIJETA ČANDRLIĆ
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-55
1
0
1
0
-10
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-84
1
1
7
0
1
2.
FILIP ČULINA
POLAČA
PF-SEN-M-84
1
0
6
0
-1
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Dječaci početnici, PF - Djevojčice početnice, PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
HBD
13
1.
24
1.
37
4
5
2
1.
2.
TIGAR, Slunj
12
2.
14
2.
26
2
5
1
2.
3.
VELEBIT
6
3.
5
3.
11
2
0
1
3.
4.
FRANKOPAN
5
4.
1
5.
6
1
0
1
4.
5.
BUDOKAI LABIN
0
6.
5
3.
5
1
0
0
5.
6.
POLAČA
2
5.
0
6.
2
0
0
2
6.
7.
TROGIR
0
6.
0
6.
0
0
0
0
7.
PF - Mlađi kadeti početnici, PF - Mlađe kadetkinje početnice, PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
HBD
31
1.
10
3.
41
6
3
2
1.
2.
LOTUS
6
4.
14
2.
20
3
1
2
2.
3.
FRANKOPAN
1
7.
17
1.
18
1
3
4
3.
4.
KNEZ
7
3.
6
4.
13
1
2
2
4.
5.
TIGAR, Slunj
11
2.
0
7.
11
1
1
3
5.
6.
POLAČA
6
4.
0
7.
6
1
0
1
6.
7.
MARJAN 1975
0
10.
5
5.
5
0
1
2
7.
8.
BUDOKAI LABIN
1
7.
3
6.
4
0
1
1
8.
9.
TROGIR
3
6.
0
7.
3
0
1
0
9.
10.
VELEBIT
1
7.
0
7.
1
0
0
1
10.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
LOTUS
4
4.
25
1.
29
3
4
2
1.
2.
KNEZ
17
1.
0
4.
17
3
0
2
2.
3.
HBD
14
2.
2
2.
16
2
1
3
3.
4.
BUDOKAI LABIN
8
3.
0
4.
8
1
1
0
4.
5.
POLAČA
4
4.
0
4.
4
0
1
1
5.
6.
MARJAN 1975
3
6.
1
3.
4
0
1
1
5.
7.
TIGAR, Slunj
3
6.
0
4.
3
0
1
0
7.
8.
FRANKOPAN
0
8.
0
4.
0
0
0
0
8.
9.
TROGIR
0
8.
0
4.
0
0
0
0
8.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
HBD
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
5
1.
0
1.
5
1
0
0
1.
2.
POLAČA
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
3.
LOTUS
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
HBD
58
1.
36
2.
94
12
9
7
1.
2.
LOTUS
10
6.
39
1.
49
6
5
4
2.
3.
TIGAR, Slunj
26
2.
14
4.
40
3
7
4
3.
4.
KNEZ
24
3.
6
6.
30
4
2
4
4.
5.
FRANKOPAN
6
8.
18
3.
24
2
3
5
5.
6.
BUDOKAI LABIN
14
5.
8
5.
22
3
2
1
6.
7.
POLAČA
15
4.
0
9.
15
1
2
4
7.
8.
VELEBIT
7
7.
5
8.
12
2
0
2
8.
9.
MARJAN 1975
3
9.
6
6.
9
0
2
3
9.
10.
TROGIR
3
9.
0
9.
3
0
1
0
10.