Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Popovača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2015
200
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
10
0
EMA PLEŠE (KBK MOS)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2017
11
6
EMA PLEŠE (KBK MOS)
161
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2019
161
5
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
2018
115
6
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
141
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
116
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2020
141
8
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
116
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2021
192
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
211
6
ELENA ČVEK (NINJA)
2022
22
1
LANA NOHA (KBK MOS)
146
4
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2024
192
8
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
146
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -47
2023
212
3
ELENA ČVEK (NINJA)
233
6
LORENA ZEBA (BTI)
1
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
25
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
23
LANA NOHA (KBK MOS)
2025
233
6
LORENA ZEBA (BTI)
1
5
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
2026
25
2
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
23
7
LANA NOHA (KBK MOS)
2028
233
10
LORENA ZEBA (BTI)
23
0
LANA NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. LORENA ZEBA, BTI
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje +47
2027
197
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
50
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
2029
2
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
137
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2030
26
0
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2031
63
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
114
1
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2032
197
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2033
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
63
5
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2035
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
63
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA