Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Posavina Open Odžak 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HAMZA ZEJNIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
LC-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
2.
LEON ŽAJGAR
OMEGA
LC-SKAD-M-47, LC-SKAD-M-52
2
2
6
0
6
3.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
LC-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
4.
INES DELALIC
KBS Pokoj
LC-SKAD-M-47
2
1
3
0
0
5.
SANJIN HRNJICA
"ZINO"
LC-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
6.
ADMIR HASANBAŠIĆ
KBS Borac Jelah
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
7.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
8.
EMIN PIRO
KBV "Gazija" Sarajevo
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
9.
FERID HUSKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
10.
MIRSAD HASIĆ
KBS Borac Jelah
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
11.
MIRZA ČELEBIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JOSIPA PERDIJA
KBK "KOBRA" MOSTAR
LC-SKAD-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
ADELA HASUKIĆ
KBS Borac Jelah
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
3.
ANELA OMEROVIC
Radnicki
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
LC - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BAJRO ĐULIĆ
KBS Borac Jelah
LC-JUN-M-74
1
1
3
0
3
2.
MÁTÉ FROMBERGER
BEREMEND SPORT KFT
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
LC - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ADNAN HALILOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
LC-SEN-M-63
2
2
6
0
6
2.
ISTVÁN TÓTH
BEREMEND SPORT KFT
LC-SEN-M+94
1
1
3
0
3
3.
JURAJ TOTH
TIGAR BROD
LC-SEN-M-79
1
1
3
0
3
4.
BORISLAV PETROVIĆ
TOMISLAV GYM
LC-SEN-M-63
1
0
0
0
-3
5.
GÁBOR FROMBERGER
BEREMEND SPORT KFT
LC-SEN-M-79
1
0
0
0
-3
6.
SÁGI ZOLTAN
BEREMEND SPORT KFT
LC-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
7.
SOMA SPIEGEL
BEREMEND SPORT KFT
LC-SEN-M-63
1
0
0
0
-3
LC - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DORIS MAGDIĆ
KUTINA
LC-SEN-Ž+70
2
2
6
0
6
2.
ANITA ŠANTOR
BROD
LC-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3
3.
VALENTINA JURIĆ
BROD
LC-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3