Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen) i PF (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -51
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -51
R013
22
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
29
3
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Juniori -57
R014
46
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
198
0
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
7
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
R044
46
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
7
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. LUKA FARKAŠ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
FC - Juniori -60
R015
28
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
194
0
LUKA PALM (VRSAR)
43
SIMON CURI (EXCALIB)
R045
28
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
43
0
SIMON CURI (EXCALIB)
Medalists
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SIMON CURI, EXCALIBUR
3. LUKA PALM, VRSAR
3. ----
FC - Juniori -63,5
102
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R016
16
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
135
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R046
102
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
135
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IVAN MAHOVLIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -67
R001
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
38
0
TEO RAČAN (KOBRABJ)
154
ANTHONY KVESIĆ (KING)
152
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
142
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R022
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
154
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
R023
152
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
142
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R051
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
152
0
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
Medalists
1. FRAN LUKA ĐURIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
FC - Juniori -71
82
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R002
14
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
141
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R003
15
3
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
8
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
69
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R024
82
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
14
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
R025
15
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
69
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R052
82
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
69
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
3. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -75
49
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R004
61
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
109
3
LUKA LEDENKO (MORNAR)
R005
19
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
60
3
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
59
DUJE KLEPO (TERMIN)
R026
49
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
109
0
LUKA LEDENKO (MORNAR)
R027
60
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
59
3
DUJE KLEPO (TERMIN)
R053
49
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
59
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. DUJE KLEPO, TERMINATOR
3. LUKA LEDENKO, MORNAR
3. MARKO JANKOVIĆ, TERMINATOR
FC - Juniori -81
R034
25
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
176
0
RAFAEL PERIŠIN (UNIRENT)
Medalists
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. RAFAEL PERIŠIN, UNI RENT
3. ----
3. ----
FC - Juniori -86
R017
72
0
MARIN TAFRA (PITBUL)
48
3
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
R018
57
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
70
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R047
48
3
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
57
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIN TAFRA, PIT BULL, Split
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION