Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
K1 Style - Juniori
K1 Style - Juniorke
K1 Style - Seniori
K1 Style - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje -32
A034
131
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
129
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -42
A036
18
3
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
179
0
KIRA CVETNIĆ (PITBUL)
Medalists
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. KIRA CVETNIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
A037
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
95
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
108
TARA ŠVERKO (ZELG)
A040
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
108
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. LINDA ZAKONOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
A038
176
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
162
3
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
A039
175
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
158
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
A041
162
3
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
175
0
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
KL - Starije kadetkinje -55
43
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
A042
37
0
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
119
3
BRUNA ŠARKO (CRO)
A043
49
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A044
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
119
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
A045
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A048
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
77
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. BRUNA ŠARKO, CROATIA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
KL - Starije kadetkinje -60
A046
100
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
126
3
ELENA ČVEK (NINJA)
A047
145
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
A049
126
0
ELENA ČVEK (NINJA)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Medalists
1. TARA GAĆEŠA, KUTINA
2. ELENA ČVEK, NINJA
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
KL - Starije kadetkinje -65
A050
9
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
39
0
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. NIKOL ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----