Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RAUL LABINAC
KING
PF-MKAD-M+47
2
2
22
0
19
2.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32
2
2
17
0
17
3.
MARIN VULETIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
1
1
10
0
10
4.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
1
1
11
0
9
5.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-37
1
1
10
0
1
6.
NIKO STOJKOVSKI
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32
2
1
6
0
-9
7.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-37
1
0
9
0
-1
8.
MATEO PETERNEL
KING
PF-MKAD-M-32
1
0
5
0
-1
9.
ERIK HRNČIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-7
10.
TINO MIŠKULIN
KING
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-9
11.
DAVID VRETENAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
1
0
2
0
-9
12.
JONA MILADINOVIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-10
13.
SEBASTIAN PAVATIĆ
BUJE
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-10
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEA VUKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47
2
2
21
0
21
2.
LEA SAVANA JERMAN
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-28
1
1
14
0
6
3.
IVANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-32
1
1
6
0
1
4.
LENA FRANKOVIĆ
BUDOKAI
PF-MKAD-Ž+47
1
1
3
0
1
5.
MELISA ČEKO
BUJE
PF-MKAD-Ž+47
2
1
12
0
9
6.
ANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
5
0
-1
7.
LARISA KNEŽEVIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-28
1
0
8
0
-6
8.
MARTA RADEŠIĆ
BUJE
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-10
9.
PETRA GOLOJKA
FIGHTER
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-10
10.
LINDA RADEŠIĆ
BUJE
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-11
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-63
1
1
10
0
10
2.
DAVID VRETENAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-42
1
1
10
0
10
3.
IVANO ČELIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
1
1
10
0
10
4.
MARIN VULETIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
1
1
8
0
5
5.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-32
1
1
13
0
3
6.
BORNA ŠARIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
1
3
0
1
7.
NOA JAKLIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
2
1
8
0
1
8.
NINO MIŠKULIN
KING
PF-SKAD-M+69
2
1
5
0
-8
9.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SKAD-M-52
1
0
4
0
-2
10.
FABIAN SERGO
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
1
0
3
0
-2
11.
NIKO STOJKOVSKI
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-32
1
0
10
0
-3
12.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
1
0
3
0
-5
13.
AN LEE KRASNIĆI
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-10
14.
NOA ŠVEGER
FIGHTER
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-32
1
1
12
0
10
2.
NEA VUKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-50
1
1
10
0
10
3.
LARA JAKOMINIĆ
TROJAN ISTRA
PF-SKAD-Ž-42
1
1
1
0
1
4.
LANA BENČIĆ
TROJAN ISTRA
PF-SKAD-Ž-42
2
1
10
0
9
5.
IVANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-32
1
0
2
0
-10
6.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-10
7.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-10
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATAN KATALINIĆ
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
2
2
21
0
14
2.
IVANO ČELIĆ
PLANET SPORT
PF-JUN-M-84
1
1
10
0
10
3.
MORIS TRBULIN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-63
1
1
10
0
10
4.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-79
1
1
8
0
4
5.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
2
1
17
0
0
6.
MATEO SELAR
MINOTAUR
PF-JUN-M-79
1
0
4
0
-4
7.
IVAN UDOVIĆ
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
1
0
2
0
-4
8.
ALEKS KIŠIĆ
MINOTAUR
PF-JUN-M-57
1
0
2
0
-10
9.
AN LEE KRASNIĆI
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-63
1
0
0
0
-10
10.
DEAN VIRAG
PLANET SPORT
PF-JUN-M-84
1
0
0
0
-10
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-JUN-Ž+70
2
2
30
0
17
2.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-JUN-Ž-60
1
1
11
0
10
3.
ALICJA MARIA MIKULJAN
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž-50
1
1
10
0
10
4.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
PF-JUN-Ž+70
1
0
8
0
-7
5.
LAURA IVANČIĆ
PLANET SPORT
PF-JUN-Ž+70
1
0
5
0
-10
6.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž-60
1
0
1
0
-10
7.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-10
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN UDOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SEN-M-57
1
1
15
0
7
2.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-SEN-M-69
1
1
7
0
2
3.
MORIS TRBULIN
PLANET SPORT
PF-SEN-M-69
1
0
5
0
-2
4.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
PF-SEN-M-57
1
0
8
0
-7
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SEN-Ž+70
1
1
12
0
10
2.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
PF-SEN-Ž+70
2
1
12
0
0
3.
LAURA IVANČIĆ
PLANET SPORT
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-10
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
29
1.
5
4.
34
5
3
0
1.
2.
BUJE
5
3.
7
3.
12
0
3
3
2.
3.
FIGHTER
0
4.
9
1.
9
1
1
1
3.
4.
KING
9
2.
0
6.
9
1
1
1
3.
5.
BUDOKAI LABIN
0
4.
8
2.
8
1
1
0
5.
6.
BUDOKAI
0
4.
5
4.
5
1
0
0
6.
7.
TROJAN ISTRA
0
4.
0
6.
0
0
0
0
7.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
40
1.
5
3.
45
7
3
1
1.
2.
BUDOKAI LABIN
3
2.
8
1.
11
1
2
0
2.
3.
TROJAN ISTRA
0
6.
8
1.
8
1
1
0
3.
4.
FIGHTER
3
2.
3
4.
6
0
2
0
4.
5.
KING
3
2.
0
6.
3
0
1
0
5.
6.
MINOTAUR
1
5.
1
5.
2
0
0
2
6.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
22
1.
6
2.
28
4
2
2
1.
2.
BUDOKAI LABIN
8
2.
8
1.
16
2
2
0
2.
3.
MINOTAUR
4
3.
5
4.
9
1
1
1
3.
4.
FIGHTER
0
4.
6
2.
6
0
2
0
4.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
16
1.
1
3.
17
2
2
1
1.
2.
MINOTAUR
0
2.
5
1.
5
1
0
0
2.
3.
FIGHTER
0
2.
3
2.
3
0
1
0
3.
4.
BUDOKAI LABIN
0
2.
0
4.
0
0
0
0
4.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
107
1.
17
3.
124
18
10
4
1.
2.
BUDOKAI LABIN
11
3.
24
1.
35
4
5
0
2.
3.
FIGHTER
3
6.
21
2.
24
1
6
1
3.
4.
MINOTAUR
5
4.
11
4.
16
2
1
3
4.
5.
KING
12
2.
0
8.
12
1
2
1
5.
6.
BUJE
5
4.
7
6.
12
0
3
3
6.
7.
TROJAN ISTRA
0
7.
8
5.
8
1
1
0
7.
8.
BUDOKAI
0
7.
5
7.
5
1
0
0
8.